Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Zajíc běží po lese a uvidí velkou jámu, přihopsá k ní a v jámě uvidí vlka. Zajíc: Vlku, ty jsi takovej hajzl, já na tebe flusnu!... a plivl na něj. Vlk: Zajíci, až se dostanu odsud, tak tě zabiju! Zajíc: Poslouchej ty sráči, koho chceš tady zastrašit? Já tě klidně pochčiju.... a počůral ho. Vlk: Zajíci!!! , tos přehnal! Zajíc: Čum ty debile, já se na tebe klidně vyseru... zajíc začal srát, smekla se mu noha a spadl k vlkovi do jámy. Zajíc: Poslouchej vlku, ty tomu nebudeš asi věřit, ale já se ti přišel omluvit...
Když sex - jen bezpečně, # # # # # kouřit - jen výjimečně, # # # # # když rozbít - tak na kousky, # # # # # když polibek - tak francouzsky, # # # # # když bavit se - jít do klubu, # # # # # když natlouci - tak přes hubu, # # # # # když bojovat - tak s obranou, # # # # # když milovat - tak s ochranou, # # # # # když zemřít - tak láskou.
Profilova fotka
Nazdárek, Miru, jj neviděli, mě akorát doktor říkal, že mě propuští a Magda o patro níž rodila :-D , takže jsem jí už nestihla :-N Ahojky Šári, jak je, je něco nového v přípravách svatby? Miru, já byla dneska... zítra má těhulky, ráno jsem tam volala a sestra říkala, že buď dneska nebo ve středu, tak jsem tam skočila před chvíli a jsem do konce týdne doma. Do kdy ty máš neschopenku? A než bych se k tobě nahoru doplazila... ba ne.... ale přes den nemám auto a vycházky taky ne :-( no co alespoň budu odpočívat a možná i něco poklidím nebo začnu péct....
Mílo já jdu k doktorovi v pátek takže v pondělí už bohužel do práce no!! Dneska jsem na koníkovi objevila adresu kam si zadáš fotku tvojí a partnera a ukáže se ti jaké budeš mít dítě přibližně! Jsem se nasmála teda! Mílo takže budeme vegetit do konce týdne spolu tak to je super hele!!! My jsme malovali zase! Jsem se tady sice plazila, ale dobrý, nesmím na tu nožku stoupat tolik ještě no, ale už je to lepší a hlavně už to nebolí no!
Profilova fotka
Tak to máš dobrý... já ty stehny ještě trochu cítím, ale už to začíná být lepší a možná už si dneska budu moci lehnout i na břicho, páč už fakt nevím jak spát. A nejlepší je, že nevím jak mám Nelče vysvětlit že mi moc nemůže hopsat po břiše :-S
Hm tak to prostě nevysvětlíš kor když je zvyklá, ale bude se muset zvyknout, ono to potom ani nepůjde, jedině, že by se tam slanila po tom pandírku potom!! To jo hlavně, aby ti je nevytrhla nebo něco, to je nebezpečný. Mílo a jak to, že máš stehy?? Já jsem myslela, že jsou potom jenom tečky!
Profilova fotka
=-) ty jo tady to ale žije :-D
Profilova fotka
Cusik holky??? Tak jak to jde,ja ted nemela casek,byla jsem furt nekde venku,a na drbech dneska jedeme k doktorce,mala ma zanet v ocickach,a ja mam kapicky prosle tak musime pro nove,chudinka,nemuze otevrit ani oci sakra,a me??boli v krku,ta zima me zabije,to se neda venku vydrzet kdyz tam radime dene pul dne to je proste na prd,ale zase co doma,to me nebere. :-| Milo tak jsem objednala toho cokla,jelikoz ho u nas v krame nemeli,tak jsem ho vzala i sousedce,se ji taky libil,tak jsem na nej zvedava snad to nebude nakej malej chipacek :-D
Profilova fotka
Ahojky Péťo, to je mi Torinky líto, ale snad to bude brzy v pohodě. Neboj je docela velkej, tady v Liťáku je mají, je klidně Mirka může pak posoudit, je to takový normální plyšák... ani ne malý ani ne velký, prostě tak akorát :-)
Profilova fotka
Tak to je fajn Viktorka ma nakou tzadni rymu,ale v pohode a kapicky a masticky jsme dostali,a kapeme a mazeme,i pres to jaky dela komedie nelibi se ji to je to hrozny,kdyz breci a ja musim proste ach jo :-|
Čusík holky!! No vidíš ségra venku je sice krásnej sníh, teda už moc není, už to docela dneska polevilo tak se to nesmí přehánět no! Na mraze by se dlouho nemělo být no a kor děti a starší lidi! Tak jí tam asi nafoukalo tam u Vás na kopci! To je hnus ve vočičkách no!! Dneska jsem koukala ráno na filmy Bobule a František je Děvkař! Ty Bobule jsou pěkný takovej příběh ze života no, někde to tak asi chodí! Teď čekám na Jarouše až přijde domu, tak aby mi to uteklo tak jsem na chvilku zapla pc!!
Profilova fotka
No aby toho nebylo malo tak ja jsme na mrtvici,neni mi dobre,bolest v krku desny,ale vzala jsem si ibalgin tak je to Oukej
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdárek, téééda holky co to tam vyvádíte? =-)
Čusík!! No já nevím jedny sáňky holky jsou na rozpadnutí čoveče, co budete dělat až přijdou pořádný mrazíky?? No sice to tam trošku polevilo, ale já jsem ráda, že jsem doma a nemusím se v té zimě někama plahočit!!
Profilova fotka
To se vam to keca kdyz se valite sunky doma,a z prace chodite rovnou domu nebo utracet do teploucka do kramu,ale my jsme neustale venku rano a odpoledne az do vecera a to prochladnes hned.... Dneska to bylo super jsme byly v centru tak to slo mala se vyradila Segra co nizka?? Milo co brisko uz je ti dobre,?
Profilova fotka
Ahojky, díky za optání, bříško už nebolí, ale zato ta jizva svědí jako blázen, přemýšlím, že na ty stehy asi půjdu už dneska místo pondělí, šálek říkal, že mám přijít mezi 8-10 dnem po zákroku, což je tak nějak dneska... tak ještě uvidím, dneska je tam do večera, tak času dosti x-)
Ahojky! No já jsem se taky dneska vrátila od doktora, moc se mu ta noha ještě nelíbila, ale já jsem se chytrá nechala uschopnit! A kor když mi s tím zakroutil tak to bolelo jako čertík bertík teda! Uvidíme jak to bude vypadat v pondělí, když tak tam zavolám a budu ještě doma! Zase to nechci uspěchat, aby mě to pak nebolelo a v práci moc v klidu nebudu no! Uvidíme v pondělí nebo v neděli večer, stačí mi to šmajdání po bytě a večer jsem ráda, že ležím! Práce mi neuteče žé??
# # Paní učitelka dá dětem ve # # škole deset korun, aby je co nejlépe prohospodařily. Za týden se dětí ptá, # # jak to udělaly. Přihlásí se Anička a povídá: "Já jsem koupila třešinky, ty # # jsem snědla a pecičky jsem zasadila. # # Ty vyrostou, tak z nich bude stromeček s třešinkami." # # Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. # # Přihlásí se Jiřinka a povídá: "Já jsem koupila broskvičku, tu jsem snědla a # # pecku jsem zasadila. Ta vyroste, tak z ní bude stromeček s broskvemi." # # Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. # # Přihlásí se Pepíček a povídá: "Já jsem koupil jitrnici." # # Paní učitelka se podiví, ale Pepíček hbitě odpovídá: "Doma se s ní sestra # # pohlavně ukojila, pak jsme tu jitrnici snědli, špejlí si vydloubali zuby, # # střívko použil táta v noci jako prezervativ, ráno jsme do ní nasrali a matka # # jí šla vrátit jako zkaženou - no a tady vám vracím zpátky tu desetikorunu!!" # # # #
# # Muž navštíví velmi exklusivní nudistický klub. Hned první den svlékne # # šaty a začne se procházet klubem. # # Kolem něj prochází krásná vnadná blondýnka a muž dostane erekci. # # Dívka k němu přijde a říká: "Volal jsi mě?" # # "Ne, proč myslíš?" Ptá se muž. "Tak to asi musíš být v klubu nový. Tak # # tedy dovol, aby Ti to vysvětlila. Víš, tady je takové pravidlo, že když # # dostaneš erekci, znamená to, že mě voláš". Smějící se dívka si muže # # odvede k bazénu a tam se s ním pomiluje... # # Muž pak pokračuje v prohlídce klubu a navštíví saunu. Jakmile si # # sedne, uprdne si. Během minuty vstoupí urostlý chlupatý muž a říká: "Volal # # jsi mě?" # # "Ne, proč se ptáš?" odpovídá muž. "Tak to asi musíš být v klubu nový. # # Tady je takové pravidlo, že když si uprdneš, znamená to, že mě voláš, # # abych přišel." Nato svalovec ohne nováčka o lavičku a ošuká ho... # # Poté už muž nepokračuje v procházce a rychle se vrací do přijímací # # kanceláře, kde jej s úsměvem vítá nahá recepční a ptá se, jak mu # # může pomoci. # # Muž odpovídá: Zde je má členská karta, vracím zpět klíče, členský # # poplatek 500 USD si můžete ponechat, odcházím. "Ale, pane, proč tak kvapně, # # byl jste zde jen pár hodin a neměl jste ještě ani šanci poznat všechny naše # # služby a zařízení", říká recepční. # # Muž na to reaguje slovy: "Poslouchejte mě slečno, je mi 61 let, # # erekce se mi dostavuje tak jednou za měsíc, ale prdím každých 15 minut! # # Odcházím!" # #
Profilova fotka
No co je to tady, jako? Jsem vám zapomněla říct, že u nás byl minulý týden už ježíšek, že prý by toho pak měl moc, tak se u nás stavil a přinesl nám digitální meteostanici s rádiem a budíkem :-) My jsme asi museli být nějaký hodný. Tak dneska zas v práci :-. a je to hnus... práce je tu jak na k....ouříno... fakt děs :-(
Profilova fotka
Cusikkkkkkk,tak jak je u nas bez jsme neomcny beru antaky,mala ma teploty no sila Milok a na co je to dobry,my uz mame taky nakyho jeziska za sebou babicky nam dali penize,to je asi nejlepsi darek :-D
Profilova fotka
no ukazuje ti to vnitřní a venkontní teplotu, vlhost vzduhu v místnosti a taky předpověď počasí nebo resp. jak je venku, si nějakou na netu najdi ;-)
Profilova fotka
Hm,to by me asi takovej darek nebral?? :-D Ale jdu se podivat,na nakej darek pro mamky,ja vubec nevim co jim proste koupit,me to znici :-) nemam vubec zadnej typ
Profilova fotka
My ji koupili i našim k ježíšku, ale trochu jinačí... páč těm už fakt nevím co
Profilova fotka
no,me to prijde takova vec na nic,ja nevim..Zase aspon vis kolik je venku co??,
Čusík dámy, tak koukám, že řešíte dárky, no tak já jsem na tom podobně! Vůbec, ale vůbec nevím co jako!! Objednala jsem mamce něco z Avonu a peněženku ji koupím, tu chce, ale jinak jsem chajzlíku!! To je děs no, ale spoléhám na to, že někam vyrazíme tak něco pokoupím a hotovson!! Dneska mi volala babička z Moravy, že u nich byl už taky ježíšek a přinesl ségra babičce pračku no?? To se má co? Konečně si pořádně vypere a nebude muset u toho stát!!
ahoj holky dneska zrovna jedu do ltm.. :-) zítra ráno mám doktora
Profilova fotka
ahojky, ty máš mudra tady? =-) a je to jen preventivka nebo něco vážnějšího? A co u tebe nového? Už máš napečeno a vánoční výzdobu hotovu? ;-)
jdu na preventivka - pokud ses milu ptala na mě :)) ale doufám že tam nalezne i něco víc hihi :)) ale asi ne..tento měsíc.. jinak napečeno mám, jen mi chybí vosí hnízda, dárky mám jen 3 a už jsem si i vyrobila adventní věnec... jinak svatba..no můj drahý začíná mít trochu strach..tak to zatím stagnuje.. 8-(
Ahojky cholký!! Šárko ty musíš k Mudrovi až do Ltm jo?? Tak se aspoň podíváš na to naše krásné městečko!! My budeme péct se ségrou o víkoš u mamky, tak to se těším to budou zase dobrý těstíčka!! Akorát mi volal Jarin, že by si dal jako dneska svíčkovou!! Ten mi teda dává samý lehký jídla vymýšlí!! Přej když mám do tří hodin!! :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?