Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Takovej krásnej parčík máte za barákem hihihi!! Pádím dom papa!!
Profilova fotka
To je pro hafani
Profilova fotka
http://www.break.com/break-originals/... :-D
Profilova fotka
Krásné ranko,hlásí se chodící zombie, byla jsem v nemocnici a brali mi 6 ampulek krve, jsem měla co dělat, abych se tam nesložila :-| Tak co víkend, co jste dělali? My nif mof.... jen jsme se byly v sobotu juknout v globusu, ale naproti jsme nešly, radši :-D , jen jsem skočila do KIKu si pro prostěradlo a jeli dom :-p
Krásné raníčko!! Tak koukám,že o víkendu jste si házely pauzičku co?? No já jsem se sobota válela, no trošku jsem sice poklidila, ale nic moc a v neděli přijeli naši, a maminka přivezla škvarkové placky tak jsem si dala. Jo vlastně jsme s babičkou pekly výborný babičkovský štrůdl! Ségra tak babička nakonec pojedem domu až zítra, aby si vyzvedla konečně ten dopis!! Mamka potkala v kauflandu Petra tak jí vyprávěl co se děje v Keblicích no děs hele. Chudák babička!
Profilova fotka
co se deje Jak to??? :-o Me to babicka vypravela no hruza,ale Petr asi rekl vic Napis do IP Jinak vas zdravim vschny ahooj ja mazu ven ted,ale vikos byl valeci,uklizeci,pecici :-D byli jsme doma,a litali s malou venku,kdyz bylo hezky.. Skvarkove placky jsme taky delali v tydnu,no tak nakonec babicka jede,az zitra no :-| ta vzdycky pospichja a pak je nekde sama,kdyz mohla byt s nama.. Jo na druhou stranu Globusu se taky chystam jako vzdy kdyz se jede pro zradlo,koupila jsem, si tam natelnik a tricko,a ten natelnik je naky veliky ci co premyslim,ze ho dam mamine,a koupim si mensi,mamce by byl mozna akorat,ikdyz ona obcas nosi mensi veci nez my :-D pani modelka :-D ja padiiim zatal
Ségra už máš pro Viky ty boty z Nextu??
Profilova fotka
Ne nemam,koupila jsme ji jiny,asi do nich nepujdeme,jelikoz nase Viktorka je nicitelka,a koupim ji drazsi boty az bude starsi,tyhle by asi znicila...
Profilova fotka
Ty jo, já jsem dneska normálně kantáre, ráno mě asi fakt vysosali nebo nebo nevím.... ještě ke všemu mě začala bolet hlava, au au a jsem zralá do pelechu... opět :-S
Profilova fotka
A proc nejdes domu,kdyz ti neni dobre,nekomu je no jednou jsem sla s kamosem na odber krve,este k detskymu,a on se tam normalne polozil jak malej kluk :-D proste mu brani krve nedela dobre no,
Profilova fotka
Páč bych si musela vzít dovču a tý mám málo :-p
No je fakt, že ti vzali hodně krve, mě se dělalo mdlo po 4 ampulích natož po 6¨!! Brrr Já jenom, že mi psala Blanina, že je Lucce objednala!! Prosím tě babička mi donesla do práce Avon co jsem doma nechala! Klidně bych ho mohla vzít zítra, ale babička mi to přinesla! Chudinka šla až dolu!! Ale prý se šla podívat na vlak v kolik jí zítra jede!
Článek se načítá
Profilova fotka
jezis to si se mohla podivat na net. Objednala je jo??no ja nevim ja je asi neobjednam,necham to na pristi rok to ji koupim naky drazsi to bude mit uz do skolky,takhle jsme porat jen venku,a to by mela zniceny,jako za rok do skolky to je mazeeec toto leti,jsme zvedava kam pomazu,no snad az tady postavy to nase velike centrum tak tam bude naky mistecko i pro me. :-)
ahoj holky..tak jsem byla omrknout hospodu ale mimo LTM až Mostě ale moooc se mi líbí.. asi to bude tam..ještě to musím brobrat s drahým až bude mít svojí desetiminutovku o svatbě :))
# # Mladík to na golfovém hřišti chytne rychlým míčkem rovnou do # # "rozkroku". V agónii se válí po zemi. Když se konečně trochu? # ? probere z # # bolesti, vydá se k doktorovi. Ptá se ho: "Pane doktore, jak moc # je to # # se mnou zlé? Víte, já jedu o víkendu na svatební cestu a moje # # snoubenka je ještě panna. Úplná panna." # # Doktor praví: "Bohužel vám budu muset dát vaše přirození do # # dlahy, aby zůstalo rovné a uzdravilo se. Ale příští týden # už budete pořádku." # # Doktor vzal čtyři dřívka na vyšetřování krku a vytvořil z nich # # pěknou čtyřhrannou dlahu a všechno to pěkně svázal páskou # dohromady. # # Přímo umělecké dílo. # # Mladík dívce neřekne nic, ožení se s ní a odjedou na svatební # cestu. # # Tu noc v hotelovém pokoji si ona rozerve blůzku a odhalí svá # krásná # # prsa. "Jsi první, nikdo se jich NIKDY nedotkl." # # Na to on okamžitě shodí kalhoty a praví: "A podívej na tohle ... # # pořád ještě nevybalený z bedny ..."
Profilova fotka
Ahojky Šáry, V Mostě jo? Ty jo to budete dost cestovat co?
Ahojky Šárko, no jasně jenom ji vychytat a je to?? Mě dneska nějak bolí na straně pravý a nejvíc při chůzi!! Jo jo objednala jsme se o nich babily, že je chceš taky pro malou a už si je objednala!!
Profilova fotka
No tak ty taky hnedky vsechno vykecas :-D milion bot a ona chce zrovna tyhle vid,no to jsou oni :-)
Profilova fotka
Huuuuuuuuuuuuuuu
Profilova fotka
Ja jsem tedkons objednala maly drevenou hracku,je to krabicka a je to oblikaci Medvidek (holcicka) :-D to je super snad si stim bude hrat,tak jestli bude Blanka chtit? :-D
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... chtela bych k jezisku Viktorce nakyho pejska no neni tenhle uzasnej za tu cenu neber to ty voee :-o
No asi tak nějak lidi bez vkusu né?? No ségra, ale za těch 6.500 teda nevím no!! Tak jí kup živého ne??
Profilova fotka
Hele Péťo, tady v Ltm na dlouhý v těch levných deskách mají plyšovýho pejska asi za cca 400 Kč a dává pac. Nebo už rovnou živýho no, za tu cenu máš krásnýho gaučáčka hele
Profilova fotka
to urcite a kdo ho bude vencit,zivyho nechci ale je krasnej vid??,no to bych v zivote za plysaka teda nedala maximalne kdybych mela chlapa fotbalistu,a to nemam no :-D ale libi se mi ten Lucky ten je taky dobrej stoji 1400,- jenze Viktorka neumi mluvit,takze by ji neposlouchal,a na takovy to hmm vooo hac,haji,to on neposloucha no :-D :-D musim ji sehnat nakyho cokla,ona furt taha takovy hnusny spinavy vzdycky,tak ji musim nakyho koupit aby mela co tahat hlavne s voditkem,a kdyz nebude mit nevadi koupim,dyt vis jak rada sefuje Maxika :-D
Profilova fotka
Joo???? to je slusny,ja necfo takovyho potrebuju no nakyho jenom na tahani na tajty coklove je malinka este,aby mela proste za co tahat uz je vzhuru tak ja padim paaaa
jjje to sice cestování ale měla bych tam mít hoodně dobrou cenu takže to asi vyhraje..jen řeším že je tam cítit kouř i když tam nikdo nekouří a budeme tam mít děti tak nevím co s tím
No právě Max je z ní na palici, ta první co přijde k nám už tahá vodítko a chce Maxika drezúrovat, ten se pak dva dny léčí. Až pak budeme mít děti tak se bude před nima schovávat! A víš co ségra? Normálně jsme zjistili, že na Viky žárlí, jak si ve čt odjela tak se s náma nebavil, simulovat, kňoural a když jsme na něho šáhli tak normálně kňučel, že ho něco bolí a kulhal! No mi s ním do půlnoci chodili ven a pořád jsme ho kontrolovali já jsem ho chovala, spal u mě pod peřinou a pořád se klepal a za dva dny nic, on normální na ni žárlí! Fakt!
Profilova fotka
Péťo, kuk sem http://www.cdmc.cz/index.php?k=13&sk=40 holky jdu dom... je mi fakt divně... a ředitelka byla tak hodná, že mě pustila, tak pojedu busem ;-)
Jéé ty se máš Mílo, to bych taky šla!! Hnedka!! Ale bohužel no!!
Profilova fotka
Juuu tak ty jsou super,skoda jen ,ze nevim jak jsou velike,ikdyz je to jedno,asi jednoho vememe libi se nam ten retrivr,a nebo ten ovcak,este se nekde mrknu,ale asi koupime tajtoho vypada fakt pekne a neni ani drahej,a este prispejeme na utulek koupi toho pejsana.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?