Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Ahojky!!! Ten hlavní stál snad 600,-Kč myslím!! Ne ne z Karibiku ne, byl od paní Dvořákové myslím, že se jmenovala!! Jak je tam ta večerka tak ona to tam peče doma, peče to na kšeft hodně svatby právě nebo narozeninové dortíky! Upekla nám i ty metrové rolády prostě podle obrázku si vybereš, má to všechno z domácích vajec, a jsou dobrý ty dortíky!! A má tam dobré ceny né jako ty v cukrářství přehnaný!
Profilova fotka
Miru, tak to jo. Já právě myslela z karibiku, tam mají taky občas dobré dortíky. Ahojky Šári.
Ahojky Šárko tak co nového?? Ne ne domácí od paní cukrářky! On totiž Jarouš chodil do třídy s jejím vnukem tak jsme si na ní vzpomněli, že peče ve velkém a dobrý to má!
u mě nic nového..včera jsem měla uplně den blbec ale už je to za mnou..nic se mi nedařilo :)) jo a v tom nejsem hihi..
dělala jsem si test- 10dnů po..a byl negativní..trochu se mi ulevilo, trochu to mrzelo
Profilova fotka
Šári, nejsi teďky, tak budeš někdy příště, koukám, že to bereš sportovně a to je dobře :-D
jj beru.. zatím jsem se na 100% nesnažili..dohodli jsme se že začneme po novém roce..fakt mi pomohlo to že jsem měla pár dnů před testem možnost přemýšlet a tak..nic se neděje že to není hned ted.. http://www.beremese.cz/_gallery/63218... - jak se vám líbí tyto šaty mám možnost si je koupit
Profilova fotka
Nevypadají špatně. Ty sis je zkoušela? Páč bych spíš potřebovala vidět jak v nich budeš vypadat. Takhle nevím nevím... :-|
jdu si je zítra zkusit :))
Šárko přesně tak bylo by lepší, aby jsme tě v nich viděli, ale jinak nevěstě co je má na sobě sluší no!! Taky záleží jak by ti padly a to se takhle z fotky nepozná! Jinak to je dobře, že to takhle bereš a kor když víš, že jste se na 100% nesnažili, tak to tak nemrzí no!! Já čekám jak to tady dopadne a když blbě tak do toho jdu taky!! A budeme spolu stejně s Mílou!! Hihihihi :-D
Profilova fotka
Tak se vyfotit a hoď foto do alba, mi to zkritizujem :-D
jj hodím ona totiž ta slečna má stejně přes prsa i pas, tak si říkám že snad by mi mohly být a taky.. jsou na šněrování hihi to je veeeelké plus :))
Článek se načítá
tak ju tak potom hoď foto, my ti to okokneme!! To je teda velké plus, to si můžeš korigovat jak chceš! Já jsem měla šatky na zip!! Nemohla jsem přibrat ani hubnout! Ale mě naštěstí prsa nehubnou!
no právě a kdyby se po novém roce zadařilo a byla bych v tom tak by se to dalo..uvidíme zítra tam skáknu a říkám si kdyby chybělo jen trochu k dokonalosti tak beru a nasadím dietku :))
To víš, že jo dietka to vyřeší! NO tak to by snad na tobě ani nebylo vidět! Nesmíš radikálně ze začátku přibrat no!! Uvidíš jak se v nich budeš cítit!! A korzet si můžeš utáhnout jak chceš, takže malinkaté začínající bříško by nevadilo!
Profilova fotka
áááá šatky a dietka :-D já se do šatů málem nevešla, jsem za ten půl roku co jsem si šaty vybrala nějak přibrala a pak jsem měla problém dopnout sukni :-D , ale nakonec dopla a vydržela v šatech celý den
No to z tebe opadne ten stres trošku a ochutnáváš napečené koláčky a pak se máš vejít do šatů, já jsem se vešla v pohodě, měla jsem je akorát na mě i když byly na zip! Ono by se to pak dohonilo, protože jsem cca měsíc před svatbou byla na zkoušce tak by se to kilčo nějaké ještě schodilo, kdyby bylo zapotřebí! Co by jsme pro ty šatky neudělaly žé??
no oni jsou to šaty ale mají sněrování až do boků tak doufám že to nějak půjde...
To víš, že jo to je nejlepší to se přizpůsobí podle Tvého ladného těla!! Když mají zip tak s tím moc nenadeláš buď padnou nebo nepadnou no!! To bude dobrý, hlavně se vyfoť ať můžeme závidět!
Profilova fotka
Jo Miru, budeš dneska večer u PC, že bychom číhly na ten bonprix ;-)
No paninko zkusím se tam nějak procpat, to víš Jarouš má novou hru a já zasednu k ulici tak mi to zabere! To je děsný už ale! Já se tam prostě nedostanu! Ho fakt uspím hele!! Tak už si se rozhodla jakou?? Jenom Mílo nevím jak to je s těma velikostma! Mě to teda odpovídá úplně šilenému číslu, když to vezmu před obvod prsou!!
Profilova fotka
No mě taky, podle jejich tabulky bych měla mít velikost 40 =-) nebo 42, ale vím, že jsem si tam už něco objednávala a ta jejich 38 mi byla normálně. Jo už vím, mám od nich kalhoty. NO rozhodla, spíš Vilda rozhodl, prý že tu béžovou x-)
Tak Mílo ty tu sukni budeš nosit a k těm kozačkám se ti budou hodit obě dvě barvy!! No tak já bych měla mít 46 podle tabulek, to snad ne jako! Tak já právě nevím jako, kterou velikost si mám objednat a vracet to a měnit je na dlouhé lokte zase!
Profilova fotka
JJ, to jo, ale obě si objednávat nebudu, tedy, to by musela být hodně štědrý odměny a to ehm, ehm,..... :-x známe to tu, že!
No jasně to zase budou dávat do obálky pár ticek jako normoš no! To bylo fakt trapný, ale nezlobila jsem se no! No já teda nevím ty velikosti, lepší je tam asi zavolat a zeptat se, protože se mi to nějak nezdá hele!
Profilova fotka
Mno jak chceš, tak tam brnkni a uvidíš, ale určo ti řeknou, že platí to co mají uvedené v tabulce, ale jak říkám, já jsem si od nich objednala normálně kalhoty ve vel.38 a jsou mi v pohodě a podle tý jejich tabulky bych měla mít 40/42 =-)
Takže já si mám haleku a tričko objednat jakou velikost?? Bys teda řekla?? Nevím právě jestli tu 40 nebo 42!! Aby mi šla přes prsa a byla dost dlouhá! :-D
Profilova fotka
Tu jakou máš normálně ;-)
Hm jenže to je právě to, většinou to kupuju na L nebo XL!! Ale je fakt, že třeba z Taka mám 40/42 velikost a je mi to akorát!! Tak já nevím tak asi taky tak no!! Zase se mi to pak nechce dlouhavě vracet nebo vyměňovat!! POšli mi odkaz já ti pošlu co se mi líbí a co čiii!!
Profilova fotka
jak jako odkaz? Jako myslíš www.bonprix.cz ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?