Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ty jo, jsem se neměla na tu stránku Adniny koukat, hezký jsou i tyhle http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... a spousta dalších :-D
jsou hezké ale mě šaty jako takové moc nesedí
Profilova fotka
Neboj, ty pravé co sednou najdeš. Event. to můžeš vyřešit kalhotovým kostýmem, taky jsem to tu už někde viděla a je tu o tom i diskuse
U nás taky v pohodě dokonce cena byla o hodně menší než jsme čekali!! A dokonce od nás odkoupil zpět alkohol a salámy a tak, prostě co nebylo načaté zpět! Takže my jsme byli spokojení! Jééé holky nechce toho s těma šatkama, já si je chci vzít zase na sebe!!
Šárko ty pravé fakt najdeš, já jsem je našla hnedka na poprvé!
Profilova fotka
Miru, jj, taky bych šla klíďo znovu zkoušet.... už mě i napadlo, že bych někam zašla...a le zdá se mi to blbý :-N
Proč sundáme prsteny a vyrazíme, teda já vlastně!! TY ho máš ještě pořád ve stavu ztracených?? A zašla bych do Stefanie a jak ráda!!
Profilova fotka
JJ, stále je ve stavu ztracených :-N si stejně myslím, že jsem ho asi s něčím vyhodila do koše nebo mi někde sklouznul. Chudák jeden malinkej. No jo, ve stefanii jsi vlastně nebyla viď a brillant ještě nebyl otevřenej
No já jsem tam přeci měla chuť jít a pak jsem tam nešla!! No jo já ho mám na pevno, takže mě nespadne ani náhodou! Jarouš říká, že ho tam taky mám na pořád tak kam bych ho dávala!! Sundám ho jenom, když si hodně prst namažu krémem!! Jinak tam drží jako čert!!
Šárko šatky nejsou špatný, ale určitě bych vyzkoušela i něco jiného! K tobě by mi sedly šampáňo, jsi do zrz, by ti fakt krásně šly a čelenku k tomu!! V těch vlasech bude krásně vidět!
no můj drahý by chtěl abych je měla seplé ale pak na hostinu bych si je rozpustila..nio šampaňo určo zkusím a půjdu se podívat i jinam..toto je první výběr z adiny ale určo ne konečný :))
Profilova fotka
Ty jo, v neměcku mají sněhovou kalamitu. =-) Já chci taky snííííííííííííííííííííh :-D
Článek se načítá
Ahoj Šárko, tak koukám, že svatba se ti blíží mílovými kroky a máš ji téměř za rohem:-):-) Šatičky moc hezký, já bych na tobě ale asi viděla taky spíš šampaň a možná i víc krajky....no musíš zkoušet. Jinak tě zdravím a přeju pevný nervy s přípravami:-)
Šárko tak to je dobře!! Určo zkus a dodávej fotečky! My jsme třeba byly s Mílou v salonu, kde nám nedovolily fotit, akorát v případě ty konečné, když si u nich vybereme, tak jsme si tam nakonec taky vybraly obě no!! Mílo dej pokoj, já nechci, to zase bude uklízet sníh a mejt zakuličkovanýho psa, jen ať si táhne do němec!! :-D
Profilova fotka
Ježíš, co všichni máte proti sněhu ]-( dyť je to krásný a k té zimě to prostě patří. Já bych nemohla bydlet někde v tropech, mě by zima prostě chyběla. :-D JJ, je fakt, že někde ti nedovolí fotit a myslím, že ve Stefanii taky ne. Ale my tam tenkrát ani s Lenkou foťák neměli, ale někdo mi říkal, že jim tam taky nedovolili zkoušku fotit, stejně jako v Nikol až když zaplatíš na ně zálohu Ahojky Danko, tobě to taky moc slušelo. Mohu se zeptat kdo vás fotil?
Profilova fotka
Nazdaar ja mam rada taky snih,ale v tropech bych bydlela raz dva,ne ze ne :-D
Mě ne! Já bych se bez něho obešla, radši tropy!!!! Mílo sníh je sníh a břečka v Liťáku je rozdíl!! Jinak hory a sníh to je krása no!!
Profilova fotka
Njn... už mlčím, už mlčím :-x a stejně chci sníh, :-D :-p
Profilova fotka
to je fakt,u nas jsou brecky,ale snad budeme mit snih a mala bude jezdit na bobech,na sane je asi este brzo co??
Néé já nechci a basta!! Já ci léto a válet se na dece!! A na dovolenou a já chci a hned!!!!!! Hihihihihi Mílo dáš mi permici???? No uvidíme jestli budou Vánoce na sněhu!! No sáňky jedině s tím zábradlíčkem asi, aby nevypadla, jinak proč ne, už je veliká!
Profilova fotka
Miru, no to tedy nevím.. nechceš sníh, tak permice nebude, hi hi 8-) :-p
Holky já jsem měla výbornej jogurt od Yoplait Kiwi mňam!!!! Mílo ty by jsi to mohla vědět?? Chtěla bych si objednat něco z Bonprixu a nemají tam vůbec nikde tabulku velikostí, nevím kolikátka by mi od nich pasovala! Ještě bych mohla zkusit na netu! Nevím jestli 40 nebo 42 radši! Nemaj prostě tabulku v katalogu!
Profilova fotka
Ne netu určo bude, ale já si od nich objednávám normálně tu co mám... takže 36/38 a v pohodě. A co si chceš objednat, že bych se k tobě přidala, se mi tam líbí jedna sukně
Profilova fotka
Tuhle http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca..., co myslíš?
NO tak to je super vezmem na půl poštovný!! Teďka už je novej tak z toho předešlého! Chci jedno trígo a halenku! Trígo je velikost 40/42, ale ta halenka je jenom 40 nebo 42 tak já nevím!! Musím na to juknout!! Tak ju objednáme!!
jeee ahoj danko jj to víš, blíží se to :))
milu, fotil nás pan Pech, je to náš známej, jinak fotograf deníku Litoměřicka. Ale matrika ho tuším má nasmlouvanýho i jako svého fotografa.
Profilova fotka
Ha koukám, na tu tabulku velikostí a asi se budu muset doma přeměřit, nějak se mi to tam nezdá :-N http://www.bonprix.cz/bc/sizing_her.htm
a jak se ti danko daří v manželství?? bydlíte u vašich nebo máte svoje hnízdečko? :-) a co mimi?? musíme se v LTM sejít na kafe :))
Profilova fotka
Danko, já si říkala, že mi ty fotky trošku přijdou stejný jako Bodulky, ten je fotil taky, akorát že o den dřív a pak dal fotku do sobotního litoměřicka. MIru, jen nevím jestlli tu sukni červenou nebo tu béžovou :-S To je zase dilema :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?