Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Njn, jenže ne každej je workoholik :-p jako ty....
Profilova fotka
:-D
Já bych neřek že jsem nějak moc workoholik, jen normálně pracuje jak je vyžadováno.
Profilova fotka
Krásné ranko, Pepo, každej to nazývá jinak :-p
Jenze me to proste bavi no :-)
Profilova fotka
No dyť to říkám workoholik :-D ikdyž to nechce ani slyšet, ale je to tak :-x :-p 8-)
dobré ráno.. holky mě se vám zdálo že jsem v tom..nějak mi to leze na mozek :-)
Profilova fotka
Šári, to je v poho... počkej pak na sny o svatbě :-D
jj to jo.. :-) těším se na ni..
Krásné raníčko!! Šárko koukám, že začínáš mít dobré sny hele!! Já jsem je měla jeden čas taky pořád a už 2x se mi zdálo, že máme holčičku!! A tak jsem se na ní těšila, že když zamnou přišel Jarouš do porodnice tak jsem ji schovávala, to teda nevím proč no, někdy to jsou sny! A když byla moje ségra těhotná a měla před porodem tak jsem ve snu zase rodila! Máš to prostě v hlavě v myšlenkách tak se ti to zdá no, ale hele třeba to může být pravda!!!
jj mě se to takhle zdá tu a tam o mimču, o svatbě, o porodu :-)
No já jsem to měla taky jeden čas a docela často a musím říct, že to byly docela živé sny! Nejlepší byl ten jeden jak jsem normálně ležela na křesle a porodila jsem a oni mi neřekli co to je a odnesli mi to dítě! Já jsem pak slezla z toho křesla a šla jsem na chodbu, a tam mi řekli, že je to holka a já jsem se sesunula po zádech po zdi až dolu jakou jsem měla radost, ale jak nás znám tak při našem štestí to budou dva klucííííí!! Takže mi jsou sny naprd! Takže Šáry to tě ještě čekaj sny!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě se zas tenkrát zdálo před svatbou, že mi daly v půjčovně blbý šaty, už nevím co na tom zbly, kadeřnice mě taky blbě učesala, kosmetička blbě nalíčila a vrchol byl kytice... ale už nevím co mi to tam dala... jo vlastně kytice byla celá z růží a ty já nechtěla. Jinak o těhu má momentálně živý sny manža, teďky se mu prý někdy zdálo, že prý zaskoroval hnedky napoprvé a ta holčina to hnedky porodila.... mno ve snu mu to jde a ve skutečnosti už moc ne :-D :-D
Profilova fotka
Jůůů, tady už se konečně vyčasuje a vypadá to i na nějaké to svítíčko :-)
Profilova fotka
Krasne rano,tak tady je hnus,ale my i tak jdeme ven,musime uz konecne mala ma sice radnou rymu,ale vzduch potrebuje... Nevypada to ani na lepsi pocasicko,skoda,teda y mate sny,me se zdaji jenom samy blbosti,dneska jsme uklizela nakej byt jelikoz mela prijet mamka a nemela prijed do bordelu a ja to za boha nestihala,no a ani nestihla :-D
Hele Milu a co ty a ta nemocnice, kdyz tu resite tehotenstvi. Zkouseli ste taky otestovat Vildu?
Profilova fotka
Pepo, jasně, že jo..... už byl dávno na miminkogramu, jak tomu říkal ;-) Jinak já nastupuju za 14 dní, takže od tvé milé maminky žádám tu nejlepší péči :-D :-D :-D ba nééé si dělám srandu
Holky koukaly jste zrovna včera na Soukromé pasti?? Docela taky díl k tématu, a nekonec byla hollka šťastná i bez něho! Jsme se s Jaroušem smáli, že u nás je to přesně obráceně!! Ale já se snad na něho neprdnu kvůli tomu!! ihihihi :-D
Profilova fotka
MIru já to nestíhala, ale taky jsem chtěla koukat, asi juknu o víkendu na netu....
No byl to docela hustej díl teda!! Ta byla posedlá mít dítě a on nechtěl, nakonec se na ní vykašlal a ona byla spermioložka, takže jí oplodnila kámoška bez jejího vědomí a pak mu napsalä SMS, že čeká dítě! Tak to byl docela šok, ale nakonec ho neuvedla jako otce, takže nakonec zůstala sama bez dítěte a byla spokojená!! Měl kluka a dala mu jméno po něm!!
Na tech pastích me fascinuje že to jde na Nově. bych to do nich nikdy neřek
Pepčo viď?? No mají šikovnou ředitelku toho projektu taky!! Už jsem s ní četla rozhovor! Umí svoji šikovnost uplatnit no?? Já nevím co všichni máte proti tý NOVĚ?? Máte ji zadarmo tak co?? Nechala se inspirovat skutečnýma příběhama!
Profilova fotka
Mě na nově nejvíc vadí zprávy... to bych vždycky vyrostla u nich... jak oni všechno nafouknout a to že pekař upeče chleba je zpráva dne! ]-( grrrrr
Tak proti nově mám všechno. Ty jejich seriály atd. taky se jí snažím moc nesledovat. ale s těma pastma mě fakt překvapila. nakonec i dobre herce sehnala.
To jo to se jim fakt povedlo, ale Pepčo co tam mají dávat pořád, a víš co oni se řící tím co chtějí lidi a nekonečné seriály je přesně co ty lidi chtějí! Tak Mílo zprávy, hele já když jsem u našich tak táta sleduje na ČT1 na Primě a pak i na Nově jde to nějak postupně, že prostě stihne všechny a ty zprávy jsou prostě absolutně stejný! A někdy má Nova zprávu, která ani jinde není! Ale jinak jsou ty zprávy stejný fakt!!
Profilova fotka
Pepo, ono si s těmi seriály nevybereš, už i jednička je docela přeseriálovaná :-|
Nooo nevím jestli to chtěj lidi sami od sebe, nebo protože je to nabídka. Bohužal dobrý filmy běžej max. na CT 2 a to jeste od 11 vecer :-(
No právě a když to lidi chtěj tak co?? Proč né že jo! Já někdy koukám na to Volejte Novu a tam lidi volaj co všechno chtěj tak to vím, a kolik to bude mít ještě dílů a pořád dokola! Seriálama to prostě žije no!! Ale ty pasti jsou hustý no!!
Profilova fotka
Miru a to ti nedošlo, že oni tam akorát vyberou ty telefonáty, který se jim hoděj. =-) K těm zprávám, nejde ani tak o ten obsah, ale jak to podaj a na to jsem u novy fakt alergická :-S
Pepčo to je fakt nejlepší jsou ty s těma titulkama ty starý, ty jsou fakt taky bomba no, ale ty už dávají docela dost pozdě no! Ale Jarouš na ně kouká a pak mi to vypráví a někdy je to fakt hustý!! Krásnej fillm Svět podle Prota nebo jak se to píše!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?