Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Aha, tak to ju. Kde zas všici jsou.... to je hnus ta práce 8-(
mi povídej i počasí nic moc
Profilova fotka
JJ, to taky, za chvíli do toho super počasí vyrážím, musím na poštu, do banky a ještě si musím koupit něco k obědu a nějak nevím co :-S
Ahojky cholkýýý!! Dneska makám, tak jsem se sem dostala až teď a ještě ke všemu jsem zase spala 4 hodiny asi! No hrůza prostě. Jsem řekla Jaroušovi, že od příštího týden jedu k našim na 14 dní, že se chci pořádně vyspat!! Jinak už nevím co budu dělat! To je děs prostě! Počásko je tak akorát na spaní no, to bych se zachumlala do pelíšku to je pravda!! Počasí je na to akorát teda!
mě ted zlobí vaječníky tak doufám že to nic nebude.. to je asi z toho počasí..nebo že by....
No Šárko to je možný hele!! To počasí je fakt hrozný jednou teplo pak zase zima pak nás nemaj bolet spodky co?? Počkej Šárko Vy se snažíte o mimčo už??
nesnažíme ale nebráníme..asi tak :-D
No tak to je super tak ať se zadaří!! Tak možná, že už se usazuje ani o tom nevíte hele!! :-D
no přítel říká že určo to nic není tak uvidíme...dám vědět
Profilova fotka
Tak jak koukam,venku uz to asi lepsi ani nebude ach jo to se zblaznime doma,to nevydrziiiim.. Sarko to bude mimiii :-D Milo kdy ty mas nastup?
no to asi ne... nechci si dělat naděje..víš jak..na jednu stranu pokud nebude budu zklamaná a na druhou bych do svatby klidně počkala..asi divný co :-) uvidíme v pondělí to bude +- 10dní od ovu..
Profilova fotka
Péťo, až za 3 týdny, neboj to poznáte až tu nebudu :-D manža se už těší, že prý bude doma sám, tak si tam prej pozve nějaký cholky a bude mejdan :-D nmu dám mejdan, že uvidí :-N Šári a kolik ti je? jestli to není tajný =-)
Článek se načítá
není je mi 27 :-) jsi na modrýkoník??? že bych se mrkla.. no věk na to mám a mimi plánujeme takže by to bylo v pohodě..holt bych byla těhu na svatbě ale co.. :-))
Profilova fotka
To je fakt to poznam. No jo je natesenej,tak at odpociva kdyz muze pockej az prijedes domu :-D se nezastavi :-D
Profilova fotka
jj, na konika chodím.... jsou tam na litoměřicko dvě diskuse, obě v sekci reigiony, jedna je přímo litoměřice a druhá snažilky litoměřice a okolí a zdá se, že jedné se tam asi zadařilo x-)
juu to je super, jdu se tam mrknout...uvidíme zda se připojím taky :))
Profilova fotka
Sarko co fotka x-)
jj jdu na to :))
Profilova fotka
;-)
Profilova fotka
Šári, ta saronka jsi ty? =-)
a je tam :-)
Profilova fotka
No vida, sluší :-D Hele jak jste vůbec o víkend pořídili v Lito? =-)
Jééé Šárko ty jsi kočka, tam ti to teda sekne!! Ta zrzavá je super!! Šárko říká, že to nic není jo?? No jo oni to ti chlapi vědí nejlépe že?? Tak to ti je jako mě mě je taky 27, to je krásnej věk že???
NO vidíš jak jste pořídili, máte nějakou novou věcičku??
Profilova fotka
Ahoj holky, ty jo Šářko, kouká tu na mě nějaká slečn az titulky časopisu :-) Hele s tím termínem svatby přiznej se, tys mě chtěla předběhnout, že jo :-) Jo a Peťul, já včera skončila v 10, malovali jsme, takže obdobná rukodělná činnost, trochu užitku domácnosti.
Ahojky Miru!! No tak my jsme taky malovali babičce na Moravě, aby měla krásnou kuchyň na Vánoce, ona si to chudinka musí dělat všechno sama tak jsme jí pomohli, když nás tam bylo tolik!! Má krásnou tyrkysovou, má bílou linku tak to vypadá dobře, krásně vynikla teďka!! A nás čeká malování doma taky obýváčku, ale ještě nevím kdy Jarin je pořád pryč!!!
Profilova fotka
A jakou tam budete mít barvu, zase nějakou malinovou nebo jinou?
Profilova fotka
My taky musime obyvak jednu stenu,pouze druhou Jara delat nechce ]-( tento tyden udelam este okna ,jestli prestane konecne lejt a bude to na Vanoce uklidim normalne jako vzdy uklizim,ja stim cajky nedelam,zadnou stenu na kramy nemam takze nic extra nemeju,protoze to delam vsechno kdyz normos uklizim...
Profilova fotka
No my jsme právě taky pořád rozcouraný, tak se to volno (moje) hodilo, Marek přišel z ranní a dal se do další práce, dneska byl chudák ráno mimo. No tak to jsme měli na Moravě o zábavu postaráno, já myslela, že jsi se tam jeli užívat :-)
Profilova fotka
To jeli,jenze my ze segrou nejsme takovy,ze by jsme cely dny travily ve sklipku,takze by jsme byly stejne doma,tak jsme malovali vsichni a bylo,do sklipku jsme sli pak ;-) Babicka by rekla,ze si pozve malire,jenze ten by nemela cas tak by malovala sama to je uplne jasny,a ta mistbnost neni jako v panelaku je vetsi,a hlavne vysoky stropy,ale vypadalo to krasne,prvni jsme se barvy baly,ale dobry :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?