Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Cus, sice nejsem deva, ale uz sem si zvyk. tak televize nehrozi. spis PC a prace.
Dobrý večír! Mílo tak jsem to stihla né?? Zase tak dlouho si nečekala né?? JSem rychlík poslední dobou!!
Profilova fotka
Krásné ranko, Pepo se nediv za to oslovení, když si tu máš poslední dobou samé áčka a tvá docházka vypadá jak noty na buben :-D :-D :-D Miru, jj, poslední dobou se lepšíš, ale i tak jsem tam stála skoro 5 minut! :-p
No jooo no. nejak mam víc práce než času.
Krásné raníčko!! No Pepčo Míla má pravdu, nějak to tady poslední dobou zanedbáváš teda!! Ale zase děláš potřebnou práci, tak to ti chválíme, že jsi pracovitý!! Mílo tak než jsem načechrala hřívu, to trvalo, já prostě z práce chodit ve 3 hodiny neumím! To se prostě nedá!! U mě teda!!
Dobré ránooo
Profilova fotka
Ahojky, krásné dopoledne. Nějaké novinky? x-)
Zatím žádné :)) no trochu jsem se chytla s mamkou myslí že to přeháním když 5 měsíců před řeším svatbu.. jenže bohužel 90% lidí řeší svatbu více jak půl roku předem a tudíž moc míst a věcí nezbude pro ty opozdilce ..tak jsem se jí to snažila dnes vysvětlit
Profilova fotka
.... a vysvětlila? Asi ne co? Hele ono je možná lepší, když je třeba moc zasvěcovat nebudeš a oni pak tak nějak přijdou k hotovému ;-) , když se jim to zdá všechno moc brzo.
Ahojky Šárko! To víš, že jo nedej se, dá se svatba zařídit třeba i měsíc dopředu, ale to je honička, takhle je to lepší všechno v klídku a v pohodě!! My jsme se brali v červenci a zařizovali jsme od ledna a začala jsem šatama a do jaké barvy vůbec svatbičku uděláme a pak už to jelo, postupně všechno!! Takže Šárko jsme s tebou, mamka tomu nerozumí!! :-D Holky jsem dneska byla na kukačce na nějaký kabátek a nic nemaj prostě. Tak, Jarouš o tom ještě neví, asi o svátek pojedeme nakupovat!! Hihihihi :-D
Mílo teď jsem si vzpoměla, posílala ti ségra včera to IP o tom jedno páru odsud a z koníka??
Profilova fotka
Miru já myslela, že ti tam prodloužíte víkend, u babči? =-) My tak došlo, že bych vlastně mohla čekat, kdy přijde Eva s tím, že si bere v pondělí dovču, jak je jejím dobrý zvykem vždycky před svátkem... no ale co... mě je to docela fuk.. stejně určo moc lidí nebude chodit.
Článek se načítá
No já si myslím Mílo, že to nebude tak horký a myslím, že ani nikdo nesoudí! No bohužel, od pondělí mám službu, jsem ale ráda, že ji nemám zrovna tento víkend víš a navíc budu mít ten svátek zaplacenej tak co!! Mě to taky tak nějak neva no!! No tak to čekej, do pátku ještě čas než ti to oznámí hele!! Ale už bych s tím tak trošku počítala a kor když má tolik dovolený!
Profilova fotka
Krasne rano devcata a chlapci :-) tak dneska je to na gumaky Sarko asi bych taky zacala pul roku predem,driv si nechali usit saty,zamluvili hostinu a je to dneska si to dela kazda tak ,aby to mela co nejkrasnejsi,takze to potrebuje vice casu ze???ja nevim,ze ty starousi se do vseho pletou,ja to mam zase jinak me zase kazdej radil(ted uz teda ne)kdyz byla Tori malinka,co a jak mam delat,a v kolika ti drive deti chodili na nocnik a ,ze my je mame furt v plenach,a ubrousky nemame pouzivat no desny proste,to jsou nazory,ale to je 20 let ze??co 20 treba i 30 a zijeme v jne dobe.... :-D
Profilova fotka
Co jako????
Profilova fotka
Nic :-p
Profilova fotka
Segraq Mile jsem to neposilala,ale jako holky husty zalozili na ni tema a jen se tam hadaly takze to je ostuda jako prase vubec nechapu jak muzou byt naky zensky tak blby ,zalozej tema aby ji poprali uprimnou soustrast muj nazor je treba to,ze je to blbost,ale budis,a pak se tam zacnou ty kravy hadat no mam dost :-D
Profilova fotka
Segra mam u tebe ty brejle nebo ne????
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
Jsem si koupila vonné svíčky se zimním kořením, tak je tu pálím :-) a hnedky se o něco lépe pracuje :-p
Profilova fotka
Ja di koupim ten vonej olej,uplne se na nej tesim,ja se vubec tesim na ty Vanoce jsem jak mala
Profilova fotka
Ty voe tady to jede :-D :-p
Profilova fotka
Tady se hlavně pracuje 8-)
Ahoj, Vánoce jsou ža za dlouho. na ty je jěště času. jen ty dárky vybrat.
Profilova fotka
Tak jsem volala panu opraváři skrz tu pračku a moc mě tedy nepotěšil... tu gumu prý nikde nemají, musí se objednat a stojí prej litr =-) , tak prej akorát přijde buď dneska nebo zejtra, a dá mi tam tu starou a otočí ji, aby to neteklo a já mohla prát.... tak teďky nevím jestli čekat 14 dní, až mu přijde anebo raději zainvestovat a koupit novou celou pračku :-N Pepo, to jo.... dárky to je vždycky o nervy, něco vybrat a pak to sehnat.... jinak vánoční atmosféru miluju.. jak je všechno krásně nazdobení, na chodbě voní cukroví... a tak |-|
JJ, ale nesmí být ta tmosféra od začátku října v obchodácích. to já ani tak nemám problém se sháněním dárků. jako spíš co. všechno máme, takže je to složitější. takže spíš jen nějaké drobnosti nebo tak. i když - láká mě kávovar ..........................
Profilova fotka
Něco jako je to dolce gusto? :-.
no něco takovyho :-D ale maličko jinyho. - např. Delonghi s parou, mletím kávy, pořadným tlakem vody, tak aby kafe bylo dobry. na vyborné preso.
Profilova fotka
i ty gurmáne :-D
proč gurmáne. to kafe z toho je fakt výborný. sestřenka má něco takovýho a stojí to za to.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?