Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
přesně chci vědět cenu za hodinu pronájmu tečka.. nevím co s tím dělají drahoty.mám ještě jednu lod to je za 3 tis ale pán zvažuje že to zavře, protože nedostal dotace od města či co
Profilova fotka
S tim id kdyz vlezes na MMB tak po prave strane mas svoji stranku kdyz ne jelikoz asi ne kdyz uz jsi tam dlouho nebyl tak se prihlasis a tam to budes mit svoje ID vis,ty voe zase vrtaj konecne budou snury :-D
hele tak je to 6 tis ta porta bohemika a nejméně 3 hodiny, to nezaplatíme..ach jo..snad najdu jinou...a nebo tamten mi nezkrachuje
Profilova fotka
Šári a není ta druhá ariel nebo jak se jmenuje? Ta tu totiž jezdila jako první a pak sem připlula ta porta bohemika. Ta je menší. Nebo se domluvit s někým ve vodáckým klubu, jestli o něčem takovém neví. Hele zkus kontaktovat daiysinku, teďky nevím jak se přesně jmenuje, ale najdeš ji mezi svatebními alby. Ty měli sice obřad v Marině, ale dojeli tam po labi z Ltm páč manžel je vodák tak to pojali takhle :-)
Jo už vím ségra jenom mi bylo divný, že kde to vzala, že to mám víš?? Stůl jsem nakonec prodala jinde!! A prodám dokonce i naši postel starou, ale až pojedeme na chatu, tak se paní přijede podívat!! No to si bude užívat, Maxik je hodnej!! No ségra s ní někdy přijeďte né?? Jarouš ji chce taky očíhnout!! No právě sétra, aby se to nedědilo jenom do Brzánek a ségra teda už Hondu má jo?? No tak to je normální jako když k nám přijde švagrová, pak jdeš k nim mají stejný poličky, mají stejnou barvu v obýváku, ale já už mám koupenou jinou tak co!! Prostě taky se vkusem no! A nejvíc mě doděla tchýně tak jak mám ségra na stole v obýváku tu parádu, víš jak se líbí Torince tak tam přijedu a ona to má na stole taky, talířek průhlednej na tom tu sušinu a v tom prdlou svíčku! No trošku špatná napodobenina!
Tak holky na chvilku se s Vámi loučím, mám tady jedno CD a fakt chuťovka, musím to přepsat! :-(
jj druhá je ariel.. zkusím dííky moc.. docela mě to vzalo sjem se těšila ..no uvidíme ...
Profilova fotka
Šári, tady je její album http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
No kazdej sme nakej,Jary rodice si taky vymalovaly jako my ale este po staru ty bordury atd,ty uz jsoi sundaqny a ani ji nebylo blby si je koupit stejny a ,ze jich je tolik no to je fuk hlavne,ze se jim to libi,no prijedeme to vis ,ze jo jen je to moc velky auto a zas tak to netahne,jako Hondicka,je pomala,No segra uz ma auto,a zadarmo :-D :-D to jde ne :-D to by se mi taky libilo asi budu muset vic jezdit do Roudnice a fnukat,ze nemam prachy a za rohem utracet :-D aby me takly litovaly :-D
jj už jsem jí napsala tak uvidíme no....další možnost je altánek v LTM dole u řeky.. jinak nevím kde.. zámek zatím nechávám stranou..napadá vás něco?
Profilova fotka
V tom altánku to měla sestřenka cca před 3 lety a taky to bylo moc hezký. Oni i v tom Memorialu v terezíně dělají obřady, anebo jako jsme to měli my.... v Lišce přímo na zahrádce. Kolik jsi říkala,že budete mít asi lidí? Páč tam se jich na oběd vejde tak 35, sice píšou, že ten salonek má kapacitu 50 míst, ale pak to tam musí být určo moc napěchovaný
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Holky libi??nevim mam ho objednat k jezisku,aby mela neco k TV
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé, to je hezký :-)
no tak 40 ale na svatbu se přijde podívat víc a má tu fotky z toho altánku??
Profilova fotka
Asi jo, ale to už přesně nevím. Jinak každý dobrý fotograf dokáže vykouzlit super fotky na každém místě. Na obřad se tam vejde dost lidí. U nás jich taky bylo víc. Jen na oběd nás bylo cca 35. jo jinak pokud ještě nevíš, tak bych měla dobrý typ na fotografa ;-)
Profilova fotka
=-) teďky hlásili v rádiu,že prý v Olympii otevřeli novou pasáž se značkovými obchody, se tam asi budeme muset zajet podívat, co tam mají nového a hezkého :-D
mě spíše jde o to jak se tam vešli a kde kdo stál. typ klidně dej, ale jelikož jsem z oboru tak zvu pár kamarádů na svatbu tak budou i fotit :))
Profilova fotka
no já myslím, že spíš lidi stály okolo toho altánku a vevnitř byl jen oddávají s matrikářkou, pak nevěsta se ženichem, svědkové a rodiče, popř. nějaký hudební doprovod. no tak fotograf je na stránkách http://n83.cz fotil jak nás, tak i filipovi, janu.rce, denisu a mnoho dalších ;-)
HOlky mě to neba, bolí mě uši, ach jo!!! Já se chci vystřelit na Mars!! Teď jdu na tu nejhorší pasáž, ty odsmrndávky mám už za sebou! Ségr to křesílko je hezký, ale vybrala bych nějaké míň barevné, je to sic pro dítě, ale aby to nebylo jak střelnička, ale jinak je to hezký no!! Babička nevolá, ty jsou určitě ve vinohradu jestli tam mají tak hezky!!
no tam se mi to taky líbí takže varianta č. 2 a asi č. 3 ploskovice a pod.. jinak asi budu mít kamaráda Lukáše Koňaříka - http://lukas.konarik.info/svatebni-fo...
Profilova fotka
Jééé, on fotil i ikarkulku tady odtud a ještě jednu holčinu jsem tam zahlédla.... ten má taky hezký fotky
jj fotí pěkně..jsem na 5 fotce, upravuju kamarádce šaty :-)
Profilova fotka
tady je album Karkulky http://www.beremese.cz/album/album.ph... jdu na to mrknout ještě jednou ;-)
moc jí to slušelo pro linii praha jsem pracovala..docela by mě zajímalo kolik šaty stály..už jsem jí písla :))
Krásný večír, no kde jste flákačky?? No tak Šárko u tebe je to jasný, ty budeš mít svatbu jak z pohádky, takový kontakty všude, ten fotograf má teda nádherný fotečky!! :-p
Profilova fotka
nazdaaar :-) pro kazdou je jeji svadba jako z pohadky nee??nebo ne??ja nemuzu rict ze??ale co ctu tak jo....
No to je ségra to jo, ale když vidím ty Šárky kontakty tak to bude asi dokonalost hele a ještě ke všemu je vizážistka!! No budeme se těšit na fotečky!
Jo jinak Šárko 6 tisíc to je docela teda pálka né?? Taky nevědí co by za to chtěli!! To je hustý no!! Máš čas přemýšlet tak do konce roku no, pak se to začne obsazovat!!
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru to víš, je to větší loď, tak holt i větší prachy za pronájem, ale je fakt, že nevědí co by za to chtěli... Šári, asi bych šla do toho altánku, pokud tedy Ariel nezkrachuje... tam zaplatíš tak akorát 1000 Kč za to, že za tebou dojde oddávající a matrikářka a je to tam taky moc hezký ;-) a pak bych event. se šla ještě vyfotit na parkány, odtamtud jsou taky moc hezký fotečky x-)
Krásné raníčko?? No Mílo hele jak to bude vůbec s těma parkánama?? Jsem někde četla, že budou otevřený jenom v určitou dobu??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?