Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mílo koukala jsem na to a to je i do optiky jo?? No mažu tam!! Jsem zvědavá!!
Profilova fotka
Ju ja chci taky,my dostaneme az pristi rok letos jsem uz vsechny utratila za sunar :-| :-D a ze jich bylo pristi rok uz toho tolik nebude tak bude vic na vitaminky x-) a kremy :-)
Profilova fotka
No tak u nás zas jich tolik není. Jen jsme si letos řekly, že je lepší jim dát poukázky, ať si tam nakoupí co chtějí, než abych objednávala přímo nějaké vitaminové balíčky.
Profilova fotka
Csss.... teďky mi psal manžílek mejlíka, že prý dneska přijde pozdějc domů, že prý jede z práce rovnou do Ústí pro součástky na auto..... já chci takýýý! Jaký, že pojede jen sám! A co já jako, včera přišel leták z deichmanna a mají tam pěkný kozačky a já je ci! :-D
Profilova fotka
No tak to je jasny,my dostavame docela dostto je divu,od nas nic zadarmo nedostanes
Mílo tak ho koukej sprdnout ať tě kouká vzít sebou, to je bordel tohleto to??? Já byla včera v TAKU zase jsem řádila, to je hrozný, já jak někam vlezu tak to je konec!!! To se peněženka třese hele!! No ségra mi máme poukázku na 200,-Kč to Vy máte trošku navíc no, ale dvě kilča dobrý zase no!!
Profilova fotka
200kc :-o aha no zase mate vetsi vyplaty :-D
Hm a žiješ jako kde??? Prej větší výplaty!! hahahahahahahahahahah No tak na něco to bude, zrovna jsem se Míly ptala jestli to půjde i na recept!
Profilova fotka
No ja za to kupovala sunar,a to je hnedka pryc,a dvakrat antaky,driv jsme dostavaly 500 na sekys,a nevedela jsem co snima tak jsem chodila na solarko,a ted mame tolik,a za pul roku v haji desny,aspon jsem videla na kolik nas vysel sunar za tak kratkou dobu kdyz si to spocitam za rok,tak je to maximalne 15 tacu
Profilova fotka
Péťo vy jste větší podnik a vyděláváte si na sebe, kdežto my jsem odkázáný na dotace, takže holt jen za 200 Kč, páč do toho celýho rozpočtu se pak počítají i divadla a výlety apod. Hmm... s tím receptem nevím.... to se budeš muset optat v lékárně... a teďky mě došlo, jak jako na recept.... dyť máš zásoby do konce roku ne?! =-)
No vidíš jak je to dítě drahý, ale to mě Uričák vyjde dráž z tím jeho apetitkem!! Takže to je dobrý ještě!!! Mě se nechce dělat vůbec!! Já ci domů?????
Profilova fotka
o Jarda je drahej to je pravda,my s jidlem jsme pod urovni,my zas tak nezereme a nenakupujeme zradlo My jsme vetsi podnik to je asi tak vsechno Milo to neznamena,ze nam davaji kuli tomu hodne,my jsme pro ne roboti a ,ze by dali neco navic o to se neboj to oni nedaji davaji to proto,ze jim to vyjde levneji nez kalby za ktere platily majlanty raci nam strcej tohle a vyjde jim to levnejsi no,hlavne,ze ze zacatku kecaly,jak budou chlastacky aby spolu lidi vychazeli to jo ty vado jenom kecaly co ,ale ja jsem rada,me to pro malou vyhovovalo hodne mi to usetrilo,ten sunar pije jak o zivot,a je drahej jako prase :-D
Článek se načítá
No ségra asi tak no, ale výlety a muzikálky jsou super, to je lepší než poukázky do lékárny a hlavně dražší no! To máš třeba lístek za 600,-Kč! Takže lepší než poukázka za 200,-Kč no! Mílo no dyť jo budu muset v listopadu pro receptím, už mám jednom jedno platíčko jo jo letí to. Zásoby jsem měla do konce roku, ale někdy v dubnu už docházejí sakra!! No tak Jarouš mi říká, že mě je lepší živit a jeho zase šatit a má pravdu!! A chlastačka na konci roku stačí jedna, to je taky dobrý!!
Profilova fotka
No vidite Vy toho mate vic,jak my my mame pouze jen tohle,a ja od odboru,dostavam neco malo vy dostavate slusny prachy i na dovolenou to mi nic proste,takze velky nevelky :-| Statni se maji proste lip
Profilova fotka
Péťo, ono jak kde.... zde se holt stará/m o blaho našich zaměstnanců no! :-D Co vím, tak např. ve věznici toho zas tolik taky nemaj..... a letos se fakt hodně vyčerpaly příspěvky na dovču, takže zas někde muselo být míň no! Taky se mělo jet ještě do Detěnic, ale na to už nejsou peňouze.... poslední letos bude Carmen a pak v prosinci mejdánek.
No tak dobře asi je to pravda!! Máme se líp no, pořád nám přidávaj, samý sociální jistoty a pozitiva, no prostě neber to, ty nervy za to stojí ty peníze no!!
Profilova fotka
Juchůůů, tak jedu do ústí a jedem ke globusu, páč prý renault je tam.... mi ani nedošlo.... ty jo, to si zas zrujnunu kreditku :-N JJ, já to pořád říkám, že se tu máme relativně dobře, i přes nějaké ty výhrady, ale všude je něco!
No Mílo kdo to vybral no?? Chichichichichichcihci!!! Ale co když je ta možnost tak proč ne jako!! No si říkám, že měli být Dětenice, ale zase byl Karlštejn a v Dětenících jsme už byli zase!! Tak budeme muset počkat přístí rok! No jo více lidí jezdí na dovču do zahraničí no. Mílo víš co mi říkala Eliška naše? že byla vlastně jako první průkopnice příspěvků na zahraniční dovču a že jí do dali na procenta nebo co, že nebylo na tebe 3 tisíce a na manžela 1500, a tenkrát dostala 10.000,-Kč příspěvek a pak za rok po tomto zavedli tento paušál na dovču! To je škoda co??? To by jsme to, ale ouplně zrujnovali! No Mílo já si sebou beru vždycky prachy a všechny je utáhnu a Jarouš sedí v autě, protože se na to nemůže koukat a pak mu píšu SMS ať mi přinese ještě jeho kartu, že mi to nestačí. To znám tam je nebezpečný jezdit a kor do New Yorku to je konečná prostě! Tam mají krásný kabátky, ale všechny pod zadek no já jsem chtěla nějaký do pasu, pod zadek mám! :-D
Profilova fotka
Mno, tak já mám většinu prachů na účtu a většinou platím kartou, když to jde a že to teďky jde skoro všude.... bych uvítala, kdyby to zavedli i v kaufíku a byla bych spokojená :-p Mě zas nebaví tahat s sebou prachy, nevím no, mě karta vyhovuje.
Mě je to jedno, ale mě spíš vadí ty šílený poplatky za kartu vedení účtu a tak! To radši takhle mě to nevadí! Je to fuck!! Hlavně, že pokoupím né??
Profilova fotka
Tak já mám pokoupíno, mám vysoké kozačky a k nim jsem chtěla nějakou sukni, ale všude mají jen krátký pod prdel a ty mě nejdou, kvůli mým krásným stehnům, tak mi pak manžílek koupil v New Yorkeru kraťásle :-D a já si k nim ještě chtěla koupit tričko, jenže jsem si ho blbec nevyzkoušela a šáhla automticky po emku a doma zjistila, že mi je velký :-| tak nevím jestli ho stihnu do 14 dnů vyměnit. Miru nepojedete tam náhodou? :-N
Profilova fotka
Tak zase nakupy,ja tam byla ted a koupila si bundicku je sice pres hlavu,ale je super proste krasna sice vas styl to neni,vy jste barbiny,ale muj jo,dneska jsem si koupila puncochy k sukynce,kratky mIlo super nohy nemam,ale je mi to fuck jak rika segra, nausnicky s cernym kaminkem se mi hodej k nehtikum,ale jsou volsovy,kamaradka mi dneska privezla usnicky co mam pod stromecek jsou hezky,tak ty budu mit od Jary,Milo to je blby no ja bych ti ho vymenila :-| M je ti velky jo??to ja mam vzdycky L Mirko zase tak sileny poplatky to nejsou naka 100kc a mas v tom vsechno uplne vsechno ;-)
Čusík no kde jste včisi?, Já jsem dneska byla sama doma tak jsem uklízela celej byt!! Už tom mám ale a je to hnedka hezčí, když je uklizeno!! No ségra, ale za 100,-Kč už mám tričko víš?? :-D Mílo tak si pokoupila jo?? No Mílo v tom New Yorku to mám taky vždycky mám taky všechno o číslo menší, M si kupuju velikost já, L už mi je velký! Ty budeš potřebovat asi S no, nebo ho zkus vyprat, třeba se trošku srazí no!! Hele hoť ho na 90 a máš ho malý hned hihihi!! Kozačky jsi pokoupila jo? Já taky minule, ale v Humacu, ty máš asi z Deichmana co?? No tak jako na kraťásky jsem koukala taky, krásný, ale jako nevím teda jaký máš ty, ale mě se za ty co jsem si vybrala nechtělo dávat 899,-Kč teda, to jsem si za to radši vyzala bokovky kalhoty! A kraťásky si nechám ušít od Mullerky za 170,-Kč látku ještě mám! Tak tam budu muset vyrazit, jedny mám doma tak mi spíchne podle nich ještě jedny, přeci jenom k černým si můžeš vzít všechno, kdežto já mám doma kostkatý a k těm nosím jenom černý nebo bílý tríga no! Mílo to nevím jestli tam pojedeme, když ju tak na tebe budu myslet, ale nevím byli jsme tam hnedka po dovče jak jsme přijeli a navíc dneska mi volala ségra, že jedou k nám na návštěvu! No prostě když pojedu tak ti to vezmu na výměnu to je jasný!
Šárunko koukala jsem na Tvoje stránky! Jako ty jsi normálně profesionálka jako jo? Ty vado to čumím teda! No tak to doufám, že přijedeš a vezmeš si nás do parády né? Já bych teda šla do proměny určo vlasy a líčení! S vlasama už nevím 100 let co dělat, mám je od přírody vlnité, takže mi s nima nic moc nejde! Máš teda velmi dobrý reference a spolupracuješ se známýma lidma takhle jo? Ty jo?? Jo jinak Šárko předpokládám, že ta slečna s tou krásnou zrzavou kšičkou jsi ty???
Jo jinak ségra ty nádherný silonky jak píšeš mají taky v New Yorku za 200, ale jsou super, příště si chci taky jedny koupit!! Chtěla jsem teďka, ale Jarouš už byl nervózní tak jsem radši už šla! A až pojedeme do Prahy tak tam budou mít možná větší výběr!! Jo Mílo a ještě k těm Tvým stehnům. Já když dneska vidím jak chodí oblečené holky tak kolem 15 - 16, mají pneumatiy kolem pasu, ještě to mají vystrčené, celé se jim to klepe tak ty se nemáš vůbec za co stydět v sukni a navíc zase sukýnky pod prdelku letí no, takže si ji klidně můžeš koupit, ale záleží jak se v tom cítíš no!
Profilova fotka
Nazdárek, mi byly u tchýňáků na baráčku se juknout jak pokračuje rekonstrukce =-) Miru, já se v těch krátských sukních právě moc necítím, já je potřebuju mít minimálně nad kolena, ikdyž je fakt, že jsou krásný no. Včera mi přišel bonprix a taky tam mají jednu hezkou, tak nevím jestli do ní půjdu, ale tchýňka mi už snad odtamtud objednala dvoje šatky za 600 Kč, takovýho hezký zavinovací, tak k těm kozajdám taky něco bude ;-) Já jsem si právě vzala žlutý tričko s dlouhým rukávem, to teďky právě frčí žlutá a hnědá, tak jsem si říkala, že by to k tomu šlo, jenže jsem právě zapomněla, že jsem v New Yorkrku a že potřebuju menší velikost, že tam to esko mám no.... :-| Jo a máš recht, ty kraťásle stály 700 Kč, ale manžílek platil :-p sice jsem se trošku rozmýšlela, zda si je fakt vzít, ale pak vzala :-D
Profilova fotka
Šáry, tyhle měli hostinu v Memorialu ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Ahojky kde jste všici?? No Mílo sukýnky jsou krásný no, jednu mám taky ke kozajdám!! No to mi povídej koukala jsem taky do Bonprixu a mají tam úplně úžasnou saténovou halenku, tak si ji asi nechám ušít taky! Ta je fakt krásná! Mají takovou krásnou malinovou barvičku!! Mají teďka pěkný věcičky! No s kraťáskama sjedu k Mullerce a je to, zase za ty prachy mám džíny! Ale když platil manžel tak to bych neřešila to je pravda! Hihihihi :-D No je fakt, že v New Yorku všechno o číslo menší no!
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru dostala jsi mejla od Marti.... může prý jen zítra, tak co. Dáme kafčo? ;-)
Profilova fotka
Hele nevíte náhodou, jestli má T-mobile ty svoje telefony blokovaný?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?