Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru tak jsem se včera dokopala na ten spinoš... nakonec jsem jela sama, když ty jsi lemra líná a Lucka se flákala někde v Liberci.... a zapotila jsem se pěkně teda, bylo nás tam asi 10 holek tak si dovedeš představit jak tam bylo vydýcháno. :-| Hele jak jste na tom s volbama, jdete volit? =-) Já pořád ještě přemýšlím, uvidím odpoledne, jak se bude chtít jít manžovi
Tak volby jsou jasny. musim jit protoze tu furt votravuje socan nechutnej.
Takže musím jít. protože to nejde.........................................
Profilova fotka
Jakej socan? =-)
No Paroubek posranej se furt ohani jak to bude pruzkum o vlade atd. a hlavne kdyby vyhrali v krajich tak bude mit pocit vitezstvi. takze nasrat takovemu typkovi. jak bude rusit poplatky atd. slibuje co udelat nemuzou.
Profilova fotka
No asi tak nějak.... já pokud půjdu tak dám hlas severočechům, je tam i naše starostka, tak ať má i nějaký hlasík, ale Paroubka ani náhodou, já když ho vidím v televizi, jak se tam vždycky tak populisticky naparuje, tak bych mu nejradši jednu flákla ]-( to je tak nesympatickej člověk až je to děsný!
V litaku je starosta ne? jj, Severocesi taky existujou. ja prave nevim no. vik koho ne, ale koho jo. ......................................
NO my půjdeme asi taky volit, já teda půjdu letos poprvé, ale vůbec nevím koho asi ČSSA! Určitě je to lepší než zasranej Topoláenk blbej!! Jinak krásné raníčko! Šárko na stránky se juknu doma a pak se dohodneme, chtěla bych to zkusit si takhle nechat poradit co a jak!! Mám jednu známou, která byla u vizážistky, poradila jí jiné brýle, promelírovat vlasy, řekla jí jaký je typ na barvy, zhubla 10 kg a je z ní prostě úplně jiná baba!!! Moc jí to sluší!! Mílo my jsme včera sportovali s Jaroušem!!! :-D :-p :-p :-p :-p Tak to bylo jako kdybych byla na spinoši!!! :-p :-p :-p
Profilova fotka
Já nemyslím litoměřickýho, ale žalhostickou starostku ;-)
No ale zase lepší Paroubek než Topolánek, to je slizoun hnusnej!! A všechno co mohl tak ve vládě posral a překopal!! A doufám, že vypadne ten debilní Julínek s tím přizdisráčem malým!!
Tak v tom si dovolim dost nesouhlasit. konecně někdo něco dělá se zdravotnictvím a financema obecně. ocani by jen davali a neřešej kde na to vzít.
Profilova fotka
Miru, pro mě ani jeden!!! Proto si vždycky vybírám nějaké menší strany, jen aby si pak ty velké nerozdělili můj hlas.
Článek se načítá
Mílo ono je to jedno, stejně to zase celý překopou! Prostě je to pakáž na jední hromadě! Jo a tak mi teda řekni Pepčo jak já k tomu přijdu, když si platím zdravotní pojištění, tolika peněz z výplaty, pak jdu k doktorovi, kterého si musím platit, za recept si musím platit, antikoncepci platit, jako kde jsou ty moje peníze, které se mi odvádějí z platu?? Nikde prostě!
Jo jinak Mílo to kafčo platí teda příští týden počítám s tím a budu se moc těšit!! :-D
NA to nebudu odpovidat, protoze to je na delsi cas. ale efekt to ma. 30 kc neni tolik a mas strop 5 tis / rok. vsude jinde se plati klidne 30 euro za podobne sluzby. a zdravotnictvi mame na svetove urovni. A navic to neni levna zalezitost. A navic zdravotni pojistovny nemaji penize z pojisteni, furt je nedostatek, proste je to pece za kterou se plati no.
Zdravím do Litoměřic :))
Saruš zdravíme!!!!!! No to teda je běh na dlouhou trať!!!! No jasně, hlavně, že mají prachy do své kapsy!!
Profilova fotka
Jj, strop tam je a já myslím, že letos se přes něj asi dostanu, jsem pak zvědavá kolik si za tu laparku naúčtujou... mám výhodu, že si svůj zdravotní účet můžu kdykoliv na netu zkontrolovat. ;-) Ahojky Šary
tak se nám to už sobotí huráá Mám dotaz, máte zkušenost s hostinou v Terezíně, tuším Memoriál tak nějak??
No jo ale socani jsou jeste horsi. Protoze ty si sypou do svy kapsy a jeste navic rozdavaj a nemaj kde brat a zadluzujou.
Profilova fotka
Šári, tak to bohužel, ale prý je to tam krásný
nevadí :-)
Profilova fotka
Ahojky Milo tu vyhodu mam taky,a uz nekolik zubarskych zakroku tam nemam vubec zapsanejch,coz nechapu,melo by tam byt vsechno ,ze ??? ty voe jsem nasrana je mozne,ze prevod mich penez na zase muj tedy nas ucet trva uz tyden,to nechapu
Profilova fotka
Péťo, převod by měl být max. 3 dny mezi bankami, mezi téže bankou většinou pár hodin. To ti asi někdo věší bulíky na nosánek, páč ten příkaz tam jistě nedal. Péťo a u jaké jsi pojišťovny? Já u ministerstva vnitra a zatím tam mám všechno,ale je fakt že něco občas se zpožděním, minule jsem tam měla vyúčtovanou dřív zubařku u které jsem byla 29. v měsíci než ženskýho, kde jsem byla na začátku měsíce.
Profilova fotka
U vseo,ja byla u zubare v roce 2005 pak az 2006 a este ted to tam nemam a nak to neresim me je to jedno jela jsme do te banky a ten soumen mi tam napsal prevod az za 40 dni ,jelikoz jsme zrusila ucet,ale jasne jsme mu rekla,ze prevod penez chci hned :-o no proste desny,tak jsme pani rekla,ze si je vyberu a je to nebudu se dohadovat a cekat 40 dni az mi laskave poslou moje peni¨ze :-|
Profilova fotka
je tady zase nekdo pauzuje :-D
spis pracuje.
Profilova fotka
A kde mam sestru :-)
Jo hovínko ségra jsem před chvilkou vylezla z jednačky děs prostě!! Mám žízeň!!!!!!!!!!!!!!! Šáry v Memorialu jsem sice nebyla, ale loni tam měla známá svatbu a brala si Angličana a vypadá to tam velmi luxusně! Je to krásný hotel a dostali od něho krásný apartmá zdarma na svatební noc jako dárek! Fakt krásnej hotel, výborný jídlo viděla jsem fotky!! Udělali jim krásný dort, který byl složený jako ze třech dílů, ale ty díly se nedotýkaly, fakt pěknej!
Profilova fotka
JJ, tady se maká... dorazily poukázky do lékárny, tak jsem je rozdělovala... Miru, přijď si ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?