Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No hele se nemohl ani nadechnout!! Bylo na něm vidět, že se mu to líbilo no!! To bylo překvápko z Paříže hele!!
Profilova fotka
Tak to věřím....mno něco budu muset na víkend vymyslet.... asi se tam taky půjdu číhnout a to jsi koupila jsen spodní prádlo, nebo to byla nějaká sexi košilka? =-)
tak díky za schválení..mám dotaz..kolik koláčků a tak..dávali jste vejslušku ..kolik stojí koláčky u nás na severu...v praze je drahota
Profilova fotka
díky Milu, doma na to mrknu :-) no jo v práci není čas a doma pak není nálada :-(
Profilova fotka
Šári, to záleží jak kde, někde to počítají na kila někde na kusy, ale většinou to bývalo kolem snad 2,-- Kč za kus, ale kecala bych. Nám je pekla tchýňová. A vejslušku jsme dávali, byly tam koláčky i kus dortu
nevím i kolik kusů objednat.. nebo kolik kg.. tady v praze 100g za 60kč
Profilova fotka
Tak v tomhle ti bohužel neporadím, snad holky budou vědět. Já jen vím, že my měli něco kolem snad 8 tis. ks koláčků, ale už bych kecala, už je to přeci jen něco přes rok. Ale zkušená perkárna by ti měla poradit, si myslím tedy
Saruš my jsme měli koláčky z pekárny od Kubíka a měli jsem je za 1,50 ,-Kč a jaký chceš?? Makový, tvarohový, ořechový, povidlové, jablkové, ale udělají ti jaké si řekneš a byly teda vynikající!! Měla jsem s nima ohlas všude!! A vydrží měkoučký několik dnů a fakt i chuťově vynikající! My když jsme pro ně jeli tak neuvěřitelně voněly, že jsem jich hned několik zbouchali a já miluju všechno ořechové! Jinak jsem do výslužky dávala ty koláčky od každého druhu snad dva, čtvrt dortu, minizákusky, roládu, teta mi upekla medovník, no prostě byla plná krabice! A vypadalo to moc krásně, udělala jsem si i krabičky s naším jménem a datumem svatby! U toho jsem si vyhrála no vlastně i s košíčkama, to byla makačka teda, ale stálo to za to!
ta cena je luxusní a kde je ta pekárna??
Profilova fotka
Ta je nahoře v Kozinově ulici, hnedky pod Mostnou horou jestli víš
A je pravda ze kolacky maj dobry. i kdyz......................... my meli 1 000 od kazdeho druhu a doslo jim snad orechove plneni tak nam dali cca. 1700 jablecnych. tak sem jim to omlatil o hlavu a dodali pak i orechove.
dobré ráno :))
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ranko.... mě to sem nechce pustit psát, tak snad teďky, když udělám delší textík :-.
Miluse- ty bydlíš přímo v LTM?
Profilova fotka
Šári, jj, pročpak?
jen tak :)) já jsem po škole zůstala už v Práglu :)) ale snad časem bude nějaká parcelka a domeček :))
Profilova fotka
A původem jsi odkud? Tady z okresního města? :-) JJ, baráček by se mi taky líbil, ale v Ltm je to docela nečapačka, pokud zrovinka nemáš na kontě pár melounů a do nějakých prdelákovic se mi moc nechce.... město je takový pohodlný no!
jj přímo z LTM, já bych šla i do prdelákovic :) a dojížděla do Práglu :))
Profilova fotka
No já se z jednich do Ltm přistěhovala :-D takže jsem spíš šťastná za město a nemusím řešit, že po příjezdu domů ve 4 hodiny už nemají v obchodě pečivo
no jenže v LTM je to v 5 ne :)) Miluju litoměřice ale musím přiznat že jsem z prahy z hýčkaná že tady je vše po ruce a dlouho otevřeno.. ale jako klidně bych měnila za ltm :-) dneska se dá už dobře dojíždět
Profilova fotka
Sar, to jsi tu asi dlouho nebyla ne? Většina samoobsluh má otevřeno až do 7 hodin do večera a ty obchodáky do 8, takže pohoda... jen ty pekárny ve městě zavírají v 5 no. To jo, dojíždění je pohoda, po dálnici, když tam není žádná zácpa, tak jsi v Praze ani ne za půl hoďky
jj a když kalíš tak ještě rychleji..byldím v holešovicích tak cesta z ltm je docela po dálnici dobrá nemusím se brodit přes celé město .-)
Profilova fotka
JJ, to máš recht. Šári, a co vlastně děláš? Jsem zvědavá viď. =-) anebo mám hospipa, páč nevím jestli už jsi to tu náhodou někde nepsala
no nevím zda mi to tu admin nesmaže :) jsem vizážistka ale také dělám ve státní správě :))
Profilova fotka
proč by to měl smazat? To přeci není reklama. Hmm.... koukám, že ti státní zaměstnanci se fakt maj :-D pomalu tu nikdo jiný není..... :-p Mizím na oběd, tak zatial 8-)
jj ale makáme makáme žádná ulejvárna to není :)) nech si chutnat
Ahojky holky!! Saruš ty jsi vizážistka?? No neke tak to koukej dovalit a trochu nás přišmrncneš né?? A koukám další stáťák!!!
Hmmm, pak to má vypadat ta státní správa. ;-)
Pepčo přesně moje řeč samý flákači a netáhla co berou státní peníze co?? :-D
radši nebudu komentovat :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?