Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Miru, hoď to pod stůl, za chvíli je padla a ve 3/4 na 5 tě čekáme před besedou ;-)
Profilova fotka
Se jdete potit Mirka nejde ne??rikala t jo na to bych nemela jezdit na tom kole,me se tozda hrozne narocny :-|
Profilova fotka
Segris,tak uz vite kdy se vyrazi na tu Moravcu??? :-)
Profilova fotka
mala je vzhuru tak padim ,napapat a ven,dneska je nuda jsme samy nikdo s nama ven nejde ach joooo ;-( ;-(
No až potom ten týden, protože příští týden jsme pozvaní na 30-tiny tak to asi ne no!! Tak potom, dyť je to jedno stejně se ožereš tak jako tak né?? A bude to v klidu!! NO Mílo nevím neslibuju, nejraději bych zalehla!! Jo jo jsme doma stále neboj já na gauči u telky a Jarouš u pc, takže nás tam najdeš neboj!!
Profilova fotka
Si myslim,no jo to my musime vedet kuli Jarovi to bude odpoledni a on si bude muset vzit bud dovolenou nebo si to prehodit,a on to musi vedet do predu ,aby se nasel nekdo kdo to za nej veme vis??tak proto se ptam
No jasně, ale příští týden to určo nebude! To nemůžeme to budeme opilí v Liťáku!! To bude oslavička!! Tak potom až bude mít ranní dyť je to jedno né??
Profilova fotka
Miru, tak sliboval nic nemusíš, neb psala Lucka, že je ještě v práci a domů pojede nejdřív zahoďku takže to nestíhá... takže masti svaly na úterý :-D
Takže Lucka taky nejde jo?? Hm tak to je dobře, dneska jsem fakt kántroš a budu doma se válet na gaučíku s latté!!! :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Péťo, prosímtě, jak tě tenktár ukecávali na to prodloužení smlouvy, za kolik ti nakonec nechali ten telefon a jaký máš tarif? Páč bych taky chtěla nějaký nový, no spíš Vilda, ale ty ceny nif mof... to ho seženu za tu cenu i na netu :-N
Čusík holky! tak koukám, že jste se nějak flákaly, já dneska makám a lítám jak barevná, ale už mám naštěstí padla, tak odpolko nějak přežiju, teď jdu ven!!
Profilova fotka
Njn.... Péťa je někde fuč.... a nikde nikdo... ani Pepa nic nepíše... taky asi maká =-)
Článek se načítá
No já jsem taky makala!! Teď jsem si dala těstovinkovej salátek s masíčkem kuřecím a jsem spokojená mňam!! Míla tak jsem nakoupila jídlo na zítra, budeme mít plnou tašku hihihihi :-D a počítám, že začneme vybalovat už v Terezíně hele!! :-N Tak splašila si někoho teda na zítra???
Profilova fotka
Ne nesplašila... hele jedete na hrad nebo na žranici? Já si nekoupila ještě nic a ani nevím jestli budu něco kupovat.... dneska je mi nějak divně... tak snad se to do zítra zlepší, už mě od rána bolí hlava a to je hnus velebnosti, a je to zas taková ta hnusná bolest, kdy ti je i špatně od žaludku 8-(
Profilova fotka
Cus krasny den preji,tak nevim ,ale docitat asi nebudu se mi teda nechce,podivam se kolik jste nakecaly,venku je krasne,uz se tesim ven byli jsme venku ve meste dopoledne,ted si pockam az se vychrni a pomazeme,zitra cekame navstevu tak musim nalozit masicko a uklizet ten bordeeeel,ja tu nedelala nic snad sto let,ty jo ja na to nemela vubec naladu :-| tak se do toho pomalu pustim hlavne musim umyt ten krem sty tV co tm dala Tori to je sila co ona dokaze :-)
Hele, aby jsi tam něco neměla v bříšku ty žaludku!! No tak, aby mi tam Jarouš někde neomdlel a prý tam jsou restaurace pod hradem kde se dá najís, tak zajdeme na obýdek potom, budeme mít prý 1,5 hodiny volno mezi prohlídkama!! Hm tak s úklidem jsem na tom podobně, já by jsem potřebovala umýt okna už jako sůl!! A vůbec se mi teda nechce, protože se nedržím zásady teda umýt okna - Vánoce, umeju je teď když není taková zima a pak na jaře a prdím na tom!
Profilova fotka
No ja uz budu mit konecne ted dneska nam vymalovali balkony,a snad uz bude ta dlazba a pak se do toho hned pustim,ale zitra musim kuli ty navsteve sakra,je to tu vsechno opatlany
Profilova fotka
Péťo a nechceš přijet i k nám :-D čebuju taky uklidit a hlavně vyžehlit a to vůbec nevím kdy, asi v neděli :-. Miru, to jo, v bříšku mám akrotá tak těstoviny, co jsem měla k obědu.... :-p
No já taky Mílo těstovinky tam mám a večer to budou prdy tak akorát hihihi!! Ségra a kdo ti tam přijede, že děláš masíčko a tak hmmmmmmmmmmmmmm!!! To u nás dneska bude kaše a klobáska!! A já budu mít finskou a rohlíček mňam už se těším dneska vypadala úžasně ta fína teda!!! NO tak žehlení tam mám taky trička!!
Profilova fotka
Prijede Jary kamarad s kamaradkou,co snim vyrustal,tak udelam jen jednohubky ,koupila jsem cesnekovou pomazanku,ale reknu vam jak ji mam doma tak se ji nedotknu a kdyz ji jim u segry nebo mamky se muzu uzrat je to normalni???jsem jak dite :-| ja mam taky zehleni ted jsem prevlikla konecne i postele,koukam na zaclonu z ni se prasi a to je v klidu je to hruza tady uz ,at uz to maj hotovyyyy...
Hmm tak česnekovou máme nejlepší my tady v Liťáku v lahůdkách pro tu jezdí lidi ze širokého okolí!! Hm Vy se máte teda, tak si to užijte! My budeme na Karlštejně, já se tam těším, tam jsem ještě nebyla!! Tak ten pocit jsem měla taky, když nám dělali okna a nebo když jsme dělali kuchyň tak když jsem to viděla tak jsem si říkala, že tady se prostě už bydlet nedá, že se to v životě neuklidí a jo uklidilo nakonec, ale to bylo taky hrozný, prach všude!! Dneska jsem si právě koupila krásnou finskou tak si dám ještě se stavím asi v Albertu pro okurku!!!
Profilova fotka
Jo v litaku jsem si kupovala finskou tu jsme na ucnaku milovala,mnaaam a holky si ji pak kupovaly taky a mohly se uzrat a to furt nadavaly,ze jsme prase,ze tu smrdima jak pak zraly,ani nevim jaka je,ale je z Plusu a tam maji dobry pomazanky ,zatim co jsem mela byly dobry
Profilova fotka
Tak česnekovou nejradši dělám svoji, mňam..... mě ty kupovaný moc nechutnaj :-( Miru, jede ještě od vás někdo na ten Karlův Hrad?
Profilova fotka
ani nevim jak se dela,asi z cesneku ne,,??? :-D jo jasny a masla ???a naslehat??asi jo co hele na ty jednohubky to staci a este budou mit cinu co by chteli,
Profilova fotka
já dávám mazací sýr, trochu másla a majolku, můžeš dát např. i lžíci tatarky, nebo ji někdo dělá z nastrouhanýho sýra, taky dobrý.... Holky mějte se, jdu dom..... a asi se natáhnout na gauč, jsem nějaká kántri
Od nás jede Šindi, Jana s Renatou ty berou svoje ratolesti a manžílky! No a já né hvězda oddělení přeci né?? HIhihi :-D Každý to dělá jinak, ale ta pomazánka z lahůdek je vynikající, lepší jsem nejedla teda, mňam!! Ale fína byla dneska taky krásná tak jsem neodolala!! To si dám a mě je jedno, že to smrdí, stejně doma zas nic nebude hihihihi!!! :-D ALe mě připadá, že česnek když si dám doma tak ho cítím ještě dva dny a tu kupovanou pomazánku chviličku jenom! Ségra a v neděli jdu ještě k Humlovce!! Okouknout ten jejich barák!!
Profilova fotka
Ani nevim,ze stavej,se maj ta si nasla naqkyho prachace ne??
Prosím tě nestavěj, koupili přeci barák po Staňkovic v Kaplířovce, vedle Balážové, to nevíš?? Tak se tam jdu podívat, zítra má kolaudačku a má pozváno pár lidí, tak mi říkala, že jestli se budu nudit na srazu ať příjdu, ale podle srazu minulého se opravdu nudit nebudu teda!! No jsem zvědavá no jaký to tam bude, ale je to velký barák, párkrát jsem tam byla u Staňků!!
Profilova fotka
To nevim Tak my pred chvilkou dorazily dom,mala uz je v postylce a povida si ja pujdu vykostit kuratko nalozit masicko,a neco k snetku si dam,mela bych esate upect,ale to se mi neceee nevim
Ségra já jsem sebou zítra koupila makovec a tvaroháč a hotovo, mám upečího a makovec je dobrej, jsem ho koupila ještě teplej! Mňamíky! Sebou zítra nám ho moc nezbylo, ale mám tam ten tvaroháč a ten vypadá taky krásně!! Hele my jedem zase žrát místo na výlet to je hrozný s náma!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?