Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Miru, já taky moc nestíhám... to máš fuk
NO tak jsem to tak zběžně četla, ale fakt ne jako to jste to rozjely teda čurindy!! :-N
Profilova fotka
Miru, jako kdyby jsi to tu neznala, když se něco řeší, tak se to prostě řeší a už to jede, prstíky cvakaj jak o život :-D
Profilova fotka
Jo Miru, zítra jdem na ten spinoš, je už od 17 hod, počítáš s tím? :-. x-)
Mirko měla jsi super závoj :-)
Krásné raníčko!!! Jé díky moc, taky jsem si vybrala ten nejbohatší co tam měli, jinak mě ty závoje přišly takové moc upláclé u hlavy a tenhle byl krásnej no!!!
Profilova fotka
Nazdárek, Miru, počítáš s tím dneska tedy? Půjdeš si dát do těla? ;-)
No Mílo abych pravdu řekla, tak se mi moc nechce, protože jsem v noci moc nespala a pořád jsem se budila! Jarana zase chrápal a už toho mám fakt dost jako, normálně se stěhuju!!
Profilova fotka
Miru, je to na tobě, pokud chceš, tak buď nejpozději v 16.45 před besedou ;-) je to na tobě. Tak sis měla přejít do pokojíčku nebo na gauč, já to tak taky občas dělám, páč to se jinak nedá :-S
Když já se na tom gauči nevyspím mě pak bolí za krkem!! Je to hrozný no už mě to fakt s..!! Uvidíme jak se mi bude chtít no, když tak mě omluv!!! Budu asi momentálně vraždit svého manžela!!
Profilova fotka
Cusik holkyyy krasny den vam preji,dnes se vede co??? :-)
Profilova fotka
Ahojky Péťo, kdo se vede???? =-) :-D :-D No už je tam konečně hezky... jsem myslela, že se ta mlha ani nezvedne. Tak jsem nakoupila dneska první dárek k vánocům a začala jsem od té nejmenší, mám pro ní takové plyšové vajíčko... bych si ho nejradši nechala sama :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Cop by si snim delala?? :-D
Profilova fotka
Radši ani nechtěj vědět :-D postavila do postele místo manžela :-D :-D :-D
Profilova fotka
No my uz budeme taky muset vyrazit neco nakoupit,ja vcera objednala Tori uz kolo ,ale to ji da tchyne,houpacku tu pytelnou,tu ji ¨chtej dat nasi,a my nemame nic vybranho,takze naky hracky,obleceni,a bude to,ja uz si objednala nausnice,jedny si uz necham ted,a jedny k jezisku,pro mamku jsem vymyslela houpacku tu zavesnou na stromu jako sit,ale je z latky,nevim co jim kupovat a pro Jaru to budou hadry,ta karta atd naky blbosti,a ostatnim to hroti nebudu naky blbosti nakoupim parkrat zajedu to tesca a mam to ;-) hadry to vyresi z tech ma radost kazdej
Hm Mílo tak pro ně to není tak těžké no!! Pro ty nejmenší mám taky už!! Ale co to ostatní to už je horší no!! Já to pak nakoupím najednou až někam pojedeme, já se s tím prostě mazat nebudu už!! A basta!! Jéé tam je krásně a já zavřená v práci - super!!
Profilova fotka
Miru, ty je máš ještě malý, tak to docela jde... ale nevím co mám koupit 13-ti letýmu synovci, 8-leté neteři koupím nějaký ten parfémek a dále přemýšlím a taky co s Vildou, ten ty svý názory mění skoro jak ponožky.
Profilova fotka
No dyt jo,taky se stim parat nebudu,akorat nevim co tem rozmazlenejm smradum koupit,kdyz pro ne darek za par korun nema cenu,oni dostavaj dary za dva litry :-D a my kdyz jm privezeme neco za 500 to je jak prd...Nejraci bych nic nekupovala akorat komedie jak se mame radi ty voe :-D a pretvrka jak svina
NO ségra já myslela, že to máš letos bez dárků né?? Tak co řešíš!!! No Mílo ale Tomášovi bude 6 a jako hadry na něho už taky netrefím, to se budu muset zeptat Blaniny a nebo asi jenom nějaké hračky nakoupím!! To prostě nehrotím nejhorší je to pro mamku co vymyslet! Naši nám taky hodně kupujou a ještě nám dávají peníze tak musíme taky něco pěknýho no!!
Profilova fotka
No melo by to byt,chtela jsem rict jarovi at rekne,ze letos nic davat nebudeme,ale nevim mama zase bude cumet co to vymejslim a resit to pak nebudu neco jsem uz vymyslela
Tak nakonec si povolila a koupíš jo?? Tak ona určitě koupí taky něco Tori né?? Tak to by zase bylo blbý jim nic nedát no i když já si taky dělám hlavu a zase dostanu jedny svíčky z 39,-Kč!
Profilova fotka
Ona kupuje dobry darky zase to musim rict,a asi bych do toho nemela tahat deti oni za to nemuzou ,ze sme se pohadaly my dve kravy
Profilova fotka
To já jsem taky chtěla říct švagrovcům, že si nic dávat nebudeme, jen dětem.... ala zatím na to nějak nebyl čas jim to říci a zas mi to taky přijde blbý, aby my jsme kupovali a oni pak nic, když ještě děti nemáme... leda, že by kupovali pro Nelču :-D
Profilova fotka
me segra taky kupuje a ja jim nic,kdyz nema deti tak co ,kdybych mela kupovat vsem tak se zblaznime,svagrovy jsem koupila jednou oni nam nic tak jsme si rekliy,ze si nic nebudeme kupovat jen detem a je to segre budu kupovat,az bude mit naky deti,a hlavne neni ji ani co kupovat maji vsechno,vid segra takze nam to bylo odpusteno ;-)
Hm to jsou kšefty s Váma!! To je fakt rodinka povedená!! Taky už nic nedostaneš viz. strojek, Jarouš ti ho koupil a pak když ho máš ostříhat tak na to zapomeneš! Takže máš outrum! Ještě, že mám štědrou maminku a babičku!! Ty to za Vás zatáhnou :-D !!!! No tak Mílo to bych teda nekupovala švagrovcům prostě jenom dětem a nazdárek!! Já jsem to taky zrušila od té doby co má Blanina děti a od té doby co má ségra děti!!
Profilova fotka
Dyt jo to je pak moc lidi a stejne pak kupujes blbosti,jen aby se nereklo,za mesic uz nevis co jsi od nich dostala.. No ja na neho zapomela jsme nechtela ne??priste ho ofikam,to je jasny ;-)
Profilova fotka
Jeee co je s vama dneska holky???
Profilova fotka
Co by... nic.... jsme v práci... tak makáme.... :-p
Hm a kdy zase bude příště!! Zase za 100 let, ale to je jedno, může mít mikádo zase jednou né?? Jo makáme až se z nás kouří, já nějak nestíhám, pořád pendluju od jednoho k druhému a nevím co dřív!
Profilova fotka
Tak treba prijedeme pristi tyden jara ma rani tak co??stejne ste doma ne??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?