Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Prstynky vy mate zlaty vid??Milo to Jara zlatej nechce ja chci ale Bile a zlute proste oboje no,a jemu koupim nakou ocel to mu staci :-D :-D
hihi to je vtipný já našla dobrý odkaz na bílé zlat dost se mi líbí http://www.snubniprstenypelan.cz/souc... taková klasika a cena dobrá
Profilova fotka
Péto, zadej si svatební salony ustí a vyjednou ti tam ....a pak jukni kde tu značku mají... si teďky nemůžu vzpomenout, jestli je mají i v pronuptii
Profilova fotka
Je na Miraku jo jo dik zadam ;-)
Profilova fotka
Hm maji tak pekne ;-) ty voe ale stejne to je prstynek 5 tacu saty aspon 8 tacu to je penez to se mi zda :-o
Profilova fotka
http://www.tery.cz/
Profilova fotka
jo tak maji to v te Teri
no já si asi nechám ušít ..ale taky zvažuju lacinější...tyto taky jdou http://www.prsten.cz/index.php?katego... líbí se mi prostě stříbro..
Profilova fotka
Péťo, ale on třeba jen i ten tvůj může trvat dlouho, to jeho objednání. Já mám taky svůj zlatej, teda nemám, se mi nějam zatoulal a asi si budu muset objednat novej, a Vildovi jsem tenkrát koupila v bižu z oceli, když se nemohl rozhoupat jaký chce a když mu ty kravky tady v safranu ani nedokázali zavolat, že ty co si vybral nemaj a nevyráběj v jeho velikosti. ]-(
Profilova fotka
JOOOO tak jakej teda ma??? a ty jsi ho este nenaslaa ty vogaaa
Profilova fotka
Ja mam taky rada stribro,ale zasnubni mam z Bileho tak to nepokazim,asi bych stribro nechtela ani,to ne. Jara mi rek,ze jsem moc narocna,ze to bude tesky,ale ja si to nemyslim, me treba prijde vyhazovani penez za naky polstarky na prstynek to si taky musis koupit oni tam jako zadnej nemaj nebo co???
jj zásnubák mám taky z bílého.. no dle mě nemají max tácek..kamarádce to dali na tácku který doma mají na brambůrky se smála jak blázen :))
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak co,me to neprijde strasne dulezity na cem se to nese,ja bych byla spis aby nam ho prinesla ta nase princezna myslite,ze muze??
jj určitě..já chci aby nám ho donesl syn přítele.. ted jsem řešila s mámou koho pozvat z rodiny a koho ne a hned mi vynadala že to řeším moc brzo..ale já bych docela ráda věděla v čas kolik mě to bude stát a tak.. jako platit si to budeme sami, tak co
Profilova fotka
No tak to ja bych si udelala seznam jako prvni to je jasny,ja to platit nebudu nebudu nebudu raci se dam na vojnu :-D :-D tak snad hostinu zacalujou rodice ne??a my ten zbytek saty ,dorty vyzdobu jejjeeee :-D
no u nás nehrozí..takže sami...no tak ted jsem to hodila na papír z rodiny zvu jen sourozence a stejdu s manželkou a s kamarádama mi to celkem vychází 40 lidí i od přítele...
Profilova fotka
Jara tenkrat pocital a mel snad 40 lidi jen odsebe coz mi prijde prehnany takze on by se musel uskromnit,jenze on ma velikou rodinu a zvou se na vsechno jeho sestrenka a druha a tamta a tenhle,jsem zvedava jak to udela kazdej si jako nekoho veme a to by se asi nasi nedoplatili to proste nejde no
no já mám 30 a to bych ještě tak 10 lidí min. chtěla a on je 10 dobrý co.. já mám dost kamarádů..
Profilova fotka
No to my mame taky to bychom meli na svatbe asi 100 lidi to proste nejde no
Profilova fotka
Péťo, polštářek není důležitej, pokud ho nechceš tak ho kupovat nebudeš, já to neřešila na čem budou prstýnky a hle... v Hoštce mají bílý polštářek... mě to fakt bylo jedno a myslím, že klidně ty prstýnky může nést vaše Torča, vždy záleží jen na domluvě. Hele nehledej v tom věci, které tam nejsou, prostě svatba bude taková jakou si jí zařídíš!
Profilova fotka
dyt jo me by se libilo kdyby je mela v rucicce a podala nam je juuu to by bylo super ;-)
no jsem ráda že hostinu tak jako vím, ještě nějaká ta hudba,
Profilova fotka
ty jo ja si myslim,ze v Libo mi hudbu nedaji bude tam ta desna hnusna pohrebni :-D
já mylsím hudbu jako na hostinu :))
Profilova fotka
Hmm tak tady ti poradi ;-)
Profilova fotka
záleží jestli chceš toho DJe nebo živou
Petro už máte termín?? jinak máš v galerii pěkné šaty.. no já budu potřebovat větší velkosti hihi
Profilova fotka
Me by se libil DJ to by bylo nejlepsi asi ,ale pro rodinu asi ne no ale zase tam pusti co koli vid nemame termin,ale mam ho prej vybrat jenze ja nevim jakej pristi rok je jich fakt hodne a spis bych se domluvila tam kde by ta svadba byla holky ja mazu vzbudit malou sla pozde spat a mazeme ven no a o velikostech nemluv,se vsadim,ze jestli si budu naky zkouset tak to nejmensi cislo nebude :-D
já se chci podívat v praze když tu jsem ale i v LTM či RCE..a pak zvážím ušití šatů
Co to tady jé vy potvory?? To nemá cenu!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?