Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Sar, Marina tak drahá není, jukni na jejich stránky marinalabe.cz, my měli cca 35 lidí a počítej tak na osobu kolem 800 Kč i s pitím, někde udávají 1000 Kč, ale to už je přehnané, reálné je tak kolem těch 600 - 800 Kč
no tak to je super, bála jsem se že to bude drahé..a to jste měli i s obědem nebo jen raut? A je sleva na ubytko?? moc se mi to tam líbí je to fakt super.
Profilova fotka
Jen aby nedošlo k mýlce, tak my to neměli v Marině, ale v Hoštce. A jj, je tam sleva na ubytování pro svatební hosty, ale už nevím kolik to bylo... my platili pak celou útratu cca 31 tis. Kč, bylo v tom jak hlavní oběd, tak večerní raut, veškeré pití a noclech asi pro 10 lidí, ostatní jeli dom. Jo a datum svatby změníš nahoře v nastavení ;-)
aha, já myslela někde jinde, ale i tak to vypadalo pěkně.. no pokud jste platili 31 tis za všech 35 lidí to je bomba..My chceme obřad kolem 14 hodiny a pak po focení se přesunout na baštu. Byla jsi spokojená? Jak je to tam s výzdobou?? a zkušenosti z matrikou? tam spadá kdo? brali jste se tuším tam že?
Profilova fotka
JJ, brali jsme se tam, oddávala nás místostarotska Hošty a vše jsem vyřizovala s jejich matrikářkou. Taky jsme měli obřad ve 14 hod, přijde mi to tak akorát. Výzdobu zařizovala paní Machová, to je provozní v tom hotelu, jen se tě zeptá jak by sis to asi tak představovala a vše zařídí, ty to pak jen evnet. zkontroluješ, jestli se ti to líbí, všechno s tebou konzultuje, jo a výzdoba je zdarma, jako svatební dar od nich. Já bych to tam klidně udělala znovu, bylo to tam fakt super a hlavně, je dobré, že vlastně ten salonek je oddělen od hlavního lokálu a máš to tam fakt jen pro sebe
Profilova fotka
Ja kdyz se tak zamyslim,semnou to bude tezky,ja bych si vubec nemohla vybrat kde mit hostinu,kde svadbu,jakou barvu jak tohle tamto no nevim nevim
Profilova fotka
Péťo, já myslela, že místo obřadu už máte a to Libochovice :-D =-) , a je fakt, že je docela těžký najít místo no, nebo se spíš pro něj rozhodnout, pak už to jde nějak samo
jj já chtěla kostel, to by bylo jednodušší, ale přítel by se musel nechat pokřít a to je složitější. takže místo tak jako zvažuju lod nebo ploskovice. Ještě jsem dostala doporučenou kolibu. Jinak více lidí hoštku chválilo, už mi o ní psala jedna holčina co tam bude mít hostinu ale nevím zda se tam vlezeme.
Profilova fotka
No pokud vás bude 50 tak je to na to fakt moc, ikdyž tam tu kapacitu píšou, tam je to ideální tak pro těch max. 35 lidí. A koliba je taky fajn, ale chtělo by si ji zamluvit co nejdřív, tam občas bývá docela nával a pak je dobrý i Mostka, ale tam je občas neochotný personál.... s tím, že mají zavíračku v půlnoci a jsou tě schopný vyhodit.
Profilova fotka
Ja nevim segra rika,ze je to tam jak na bezicim pase a hudbu mi tam daji svoji po obrade???asi ne co??
Profilova fotka
ale chci tam ty fotky to je jasny,a hostinu bych dala asi po segre nam se to tam s Jarou hodne libilo jen ten datum este :-D
jj na mostce máme zaháčkované známe takže bych sázela na lepší přístup hihi :) ale nevím nevím no... jako cena je dost důležitá to nebudu zastírat..jako stěhujeme se do nového tak šetříme každou kačku.. ale hoštka se mi moc líbí..dle mě to asi cenově koliba bude stejné jako hoštka..nechala jsem si posla ceník a cenově to vychází moc hezky..
Článek se načítá
hele já mám pocit že stačí pouze JEDEN pokřtěný z toho páru. oba nejsou potřeba
jj to vím moc dobře ale nesmí u toho být další ale víš.. je to složitý zjištovala jsem si to u svého kněze a prostě to nejde v jeho případě, max se nechat pokřít a to po něm nechci, když nevěři :-(
Profilova fotka
JJ, oni budou nastejno a hlavně co vím, tak i na té Kolibě se dá s nimi na čemkoliv dohodnout. My např. v té Lišce řekli co tam chceme za pití a to se dalo na bar, ostatní si museli platit samy... ale ono to stačilo, jen jeden kámoš pije whisky, tak tu si chudák zacáloval sám... jinak jsme tam nechali dát, čistou vodku, jablíčka, švestky, ferneta apod. pití... prostě to co se nejčastěji pije... a vždycky se mi líbila věta od pí. Machové "nic není problém" :-D Péťo, jj, to je fakt, ale to samý máš i v Ploskovicích, jedna svatba jde dolu a druhá už čeká že půjde nahoru, tam je mít nejlepší obřad až v těch 14 hodin jako poslední
jee to je báječný.jako nechci tam tvrdé a já sama pít nesmím :-) ...upřímně nevím ale nechce se mi obíhat kde co..až bude termín jistý omkneme toto, kolibu a mostku a jako vybereme co bude volné. asi nemá cenu to nějak vymýšlet.. taky asi dle počtu osob..
Profilova fotka
Me by se libilo ve 12 :-) hele a kdyz se to objednava musis jak dlouho predem?
pitrskap- jako obřad?, to já bych raději kolem 14 či 15 hod, přijedou hosté až z Moravy tak at nepospíchají ...jo prý v ploskovicích mají určité termíny v měsíci kdy oddávají mají už na příští rok? Libo se mi taky líbí... žili jsme kousek od libo a vůbec tam k tomu mám vztah, tak to vidím jako druhou možnost
Profilova fotka
Péťo, jako myslíš ten datum.... no podle toho jaký chceš datum a samozřejmě že platí čím dřív tím líp, neb pak si můžeš vybírat z těch časů a ne z toho co tam na tebe zbyde. Sar... jj, od data a počtu hostů se všechno odvíjí a tady se termíny svateb vypisují snad nejdřív v prosinci, nebo někdy ke konci na další rok.
Profilova fotka
kdeč jste bydleli?? myslim obrad no ja tam zila skoro cely zivot ja chci jen ty fotky od tam tut prave no obrad bych tam moc nechtela nevim :-| ale ty fotky jsou asi dulezitejsi si myslim
v Křesíně :-) jj říkám si že fotky a prstýnek a manžel zůstane
Profilova fotka
Jůů, tam bydlela jedna moje spolužačka ze střední.... ten svět je fakt malej :-D
jo a jak se jmenuje? já tam nejsem už x let
Profilova fotka
JJ Kresin No jo Milo,ale pry se to musi objednavat treba az pulů roku predem hele ja nevim vubec nic to je desny :-|
no já právě nechci takové to šílenství půl roku žít jen tou svatbou..jako ted je to takové aktuální tím zasnoubením ale jinak si to snažím nepřipouštět..
Profilova fotka
Ona je z Libo, ale chvíli tam bydlela s manželem, než se rozvedli. Péťo, jak říkám, pokud by jsi chtěla nějaký lukrativní termín jako byl např. 7.7. nebo 8.8. tak to chtělo tam zajít co nejdřív.. jinak stačí tak 3 měsíce předem pokud opravdu nechcete nějaký danný termín a danou hodinu a těch půl roku je tak akorát na přípravu, neb vše se právě od toho termínu odvíjí... četla jsem tu dokonce jednu diskusi, kdy si holčina všechno zařídila, měla místo na hostinu, šaty, květinářku ... a ohledně termínu byly až nakonec a na matrice jim řekli, že už ten den mají plno :-.
no my nechceme ale chceme tam mít část lidí co žijí v cizině takže potřebujeme vědět termíny a zkorigovat to.
Profilova fotka
Sar, mě právě zas ten půl rok přijde tak optimální na přípravy, vše si zařídíš v klidu, na vše máš relativně čas si to rozmyslet a evnet. změnit, než když běháš 2 měsíce předem, to mi pak přijde docela hektický.. takhle je to v klídku no, a hlavně např. prstýnky někde trvají 6-8 týdnů než je vyrobí
Profilova fotka
Hm to nasere,nema to nechavat na posledni chvilku,ja bych jako kytku dorty a takovy veci vubc nehrotila me jde nejvic o fotky a hlavne o vlasy :-D hele mas odkaz nekde na San Patrik tady na Usti?nak se mi to nevede najit to je same Uherske hradiste a Prga
jj ale můj drahý se právě bojí tohoto...upřímně mám za sebou tak 20 svat. ročně- pracovně :) takže v podstatě vím co bych tak chtěla jen doladit barvy a šaty a tak.. ale je fatk, že chci koupit v čas obleka abychom to platili postupně a ne naráz všechno.. ale máš pravdu... jako chce to pomalu řešit.. dle mě já vyberu, předložím drahému a ten dovybere.. jsou věci na který si nelpím jako jaké bude svat. oznámení a tak, takže přejdeme v něčem hádkám či tak :))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?