Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Aha hm tak tchýňová ne no!! NO asi jo no, já jsem to včera třídila a nejukla jsem na datum!! Tak to je starý jo?? Takže asi nemá volnýho už nic!! Ale jeden má s tebou?? Tak tam někdo pojede z práce určitě né??? Já jenom doufám, že trošku aspoň vyjde počásko, prostě v tomhle teda někde, to je hnus!!! Kdyby aspoň nepršelo!! Jo Mílo a jede se ze zdola z nádraží zase co???
JO tak 1.října psala 4 lístky!! Tak to už dneska asi neplatí!!! NO vidíš já musím napsat Blanině, aby mi vzala Maxika na Třébu v sobotu!!
Profilova fotka
Miru, tak hledej dál.... jj, jede se ze zdola a už v 7 ráno, instrukce taky Milena posílala, někdy minulý týden myslím. No abych pravdu řekla, tak se mi s tchýňulkou ani jet nechce :-S Ještě jsem psala jedný kámošce a myslím, že i Milena psala, že jsou snad ještě volný 4 místa
JO jo už jsem to našla, naposledy psala 4 no!! Ale jak je to dneska to fakt nevím!! Jak to??? Nechce se ti jet s Martou - tchýňovou??? Do Drážďan jste jely a v pohodě né??? No na Karlštejn se těším, ach jo to budeme zase vstávat v 6 hodin ty voga??? To je hrozný, ani o víkoš se člověk nevyspí!!! A další víkoš nebo pak chceme jet za babičkou na Moravu se ségrou, tak to bude taky asi perný víkoš, ale volala mi, že tam mají nějaké hody v krojích tak to asi né!!! Uvidíme no, ale chceme!! Marťa jede nakupovat jo?? Ta se má já jsem se taky rozšoupla zase v New Yorku, mají tam krásný hadříky, to je hrozný tam vlézt!!!
Profilova fotka
Cus holky,tak dneska to nefrcelo co?? segra stou Moravou nam uz ale musite rict do predu aby s jara dystak vzal dovcu to nam nemuzete zdelovat v patek a v sobotu jedem nebo tak,uz se kinecne rozhoupejte ;-) Dnes byl narocny den,mala mi trosku nalozila ,ale asi me chtela vytrestat ted uz konecne lezi uffff a ja mam klid este musim upect babovku,a pak bude klidek snaad :-D tady nikdo tak bay
NO ségra dneska to vypadlo a šla jsem to zkusit a ono to jde!! To už se dlouho nestalo, jsme si zrovna říkaly s Mílou!! No ségra já nevím kdy pojedeme asi příští týden, protože teď jedeme v sobotu na Karlštejn na prohlídku!! Tak příští víkend?? To má Jára raní tak by jsme mohli vyrazit po práci né?? Maxe bych nechala u našich nebo na Třébě!!
Profilova fotka
Jooo tak pristri tyden by byl super tak plati??
Myslíš teda? Já jsem to sem jenom napsala, ale ještě jsem se teda jarouše pořádně neptala, ale jemu je to jedno. Babička mi volala, že tam byla i Verunka s tím jejím a právě mi říkala, že za 14 dní jsou tam nějaké hody v těch krojích nebo co, tak zase babička tam bude chtít jít a zase nějaký hody mě teda neberou no!! Co myslíš??
Profilova fotka
ja nevim dyt je to fuk ja jedu za babickou ne na hody,a myslim,ze to bude zase neco jineho ??ne??tk jak chcete?kdyz je to Jarousovi jedno bude prdel aspon ma Jarou naky temata,ja se tam strasne tesim tak se dohodnete juu
Jasana! Do konce týdne ti dám vědět! Ale asi jo, kdy se tam zase dostaneme a pak už bude zase zima! To bude mít babička radost! A pojedeme s našima nebo bez nich?? Mě je to jedno!
Profilova fotka
Krásné ranko, tak prý včera stěhovali servery, tak proto ten výpadek..... oni už taky neví co by
No tak já už spíše zdravím krásné skoropoledne!! Vylezla jsem teďky z jednačky!! Děs!! Já ci domůůůůůů!!! No to teda neví už co by!! Když to nevypadne samo tak s tím zase montují něco oni!! To je bordel teda toto!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Miru, taky bych šla, asi to tu zapíchneme a půjdem ne? Já totiž měla dneska v cca půl 3 skvělý budíček, Nelče se asi něco zdálo a začala výt, ježíš to je blbý slovo....takže jsem vylítla co se děje a asi jen špatný sen a já bych teďky spala jak kotě |-|
To už si pak nezabrala??? No šla bych taky do pelíšku, počásko je na to akorát teda no!! NO tak Maxikovi se taky zdají sny, ale to jenom hýbe nohama třeba a jako slabě štěká jako!! Tak do něho vždycky drknu a je to dobrý! :-D
ahoj, plánujeme svatbu na jaro, kde se dá uděla dobrá hostina? v LTM nebo v okolí? chceme odpoledne pouze a raut. Tak pro 50 osob, a také co DJ nebo kapela??
Profilova fotka
Miru, no zabrala, ale za chvíli zvonil budík, blbec jeden :-D ahojky saroslavo, no možností je spousta jen si vybrat.... hezké je to v Ltm na Kolibě, pak v Terezíně v Memorial Hotelu, v Rce ve Sporthotelu a nebo tak kde jsme to měli my, v HOštce u Lišky, viz. moje album. Jde o to jakou máš představu a kde budete mít obřad. Dá se toho najít spousty. S tou hudbou... já se kloním spíše ke kapele, přijde mi, že je lepší živá hudba na svatbě, ale i s DJem se dá udělat dobrá zábava. Pokud by jsi chtěla, tak ti můžu poslat kontakt na Viva Song co jsme měli my, byly 2 a byly skvělý, mělo je tu i několik dalších holek a chválí si je ;-)
Profilova fotka
a ještě mě napadla Marina v Píšťanech, tam je to taky hezký
Ahojky saroslavo! Míla už poradila to máš servis co?? No tak to znám k ránu začne Jarouš pochrupovat, má plnej nos a myslíš, že se vysmrká?? Nééé, já to musím poslouchat! No síla prostě a za chvilku taky budík a ještě ke všemu se Maxik pořád cpe pod peřinu tak mě taky pořád budí a nejlépe se mu spí, když se o mě opře a to jsem hnedka vzhůru, když se na mě svalí!
Mílo tak už si někoho sehnala na Karlštejn?? A co Carmen? Pojedeš?? To je daleko to ještě nevíš co?? Tak Maxik půjde k Blanině, abych pro něho nemusela lítnout v neděli na Třébu!
Profilova fotka
Miru, nesehnala.... všichni už mají na víkend plány :-( No na carmen asi pojedu, ale nejspíš sama, Vilda na to moc není :-| No vidíš, vy máte hlídání zajištěno. U nás bude Nelča asi sama doma a Vilda bude muset v sobotu přijet brzo, aby tam nebyla moc dlouho, páč v Polepech se jí nelíbí :-S pořád tam kňučí, že tam nechce být
No tak pojedeš sama?? Dyť je to jedno Mílo! Karlštejn volá?? Maxik to už je ostřílený cestovatel a navíc Blanina pojede v sobotu na Třébu takže to bude v pohodě to bude celej den lítat zase a vezme si ho sebou domu a já ho vyzvednu v neděli v Liťáku, abych pro něho nemusela hnát v neděli zase na Třébu! To je náš cestovatel!! On kňourá chvilku, ale pak se adaptuje, kňourá jenom, když odcházíme, ale je v pohodě! On ví, že se vrátíme!! NO na Carmen jedeme to je jasňačka, ale asi taky sama! Tak nás objednáš?? Je to Lucky Bílé tak by to mohlo být hezký no!! Hlavně, aby nám Milena dala lístky vedle sebe, ale většinou nám dávala, když jsme jely s Katkou, tak jsme měly vedle sebe! :-D
Profilova fotka
Tak už je to objednaný... takže jedéééém a já jdu dva dny předtím ke kadeřnici, takže budu kočka :-D Nelča je holt náš závisláček no, ale v Křešicích už byla zvyklá a tady je to něco novýho a když tam přijdem jen na návštěvu, tak je taková nesvá, nelíbí se jí tam no! To dělala ikdyž ještě žil děda, tak se jí tam taky nelíbílo, nevím ani proč... asi jí to tam nevoní. =-)
Hm tak to Max se adaptuje všude! A když jsme byli na dovče tak ho tam Blanina taky jeden den měla, když byli staroši na výletě tak tam spal!! Takže v pohodě, to je dobrý, když je takhle zvyklej ho tam můžu šoupnout občas no!! Jeden no super! Tak paráda píšu do kalendáře!! No Mílo neblázni zase, aby jsi nebyla hezčí než já!! :-D
Profilova fotka
Ahojky holkyyyy,krasny den my dorazili z mesta,mala v postylce ,a ja mam klidek,no segra to by bylo fajn pristi tyden Jarovi se to hodi do kramu,a hody chce videt,pry uz to zase nikdy neuvidi,ze tomuze byt dobry hlacne zranice co??
No to jo, dneska se dohodnu s Jaroušem a dám ti vědět, teď už musím pádit tak se tu s Mílou zatím mějte hezky!! Jsem v jednom kole!!
Profilova fotka
No prosim te nerikej
Marina je bomba ale asi to bude drahota..to víš šetříme
Vůbec nevím kolik tak počítat peněz na osobu i s pitím, chceme ten raut od 15 hodin asi, svatba bude v LTM chtěla bych na lodi, ale není problém autama přejet kamkoliv. Mrknu na tvé album. Kolik jste měli lidí??
Profilova fotka
Ty se vdavas a mas tam svadba byla v listopadu 1999 :-o co to je teda
aj aj, ted na to koukám jak to změnit??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?