Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Nasedne opilec do taxíku a povídá: # # # # > # # # > "Domů!" # # # # > # # # > "Nemoh byste to trochu upřesnit?" # # # # > # # # > "Jo... Do obýváku..." # # # # > # # # >
Profilova fotka
Miru, když já už si objednala teďky povlečení ze žirafama, takže mám útrum... třeba ji na jaře zlevní :-p
Profilova fotka
Co ty maily?? :-o ja jich tam mam takhle dost?ty voe aspon mam co delat az pujde madam spat,zatim se ji nechce teda :-D zase je slunicko
No to jsem ještě neskočila, zatím vyčištěná první stránka jako!! Ale jde to rychle!! Probírám to!! No tak bude výplata za chvilku! Jo to mi teďka přišel taky leták do schránky a tam bylo snad jenom za 350,-Kč nebo tak nějak! Já jsem si objednala u mamky k Vánocům a vyberu si ho sama! A Jaroušek mi koupí krásnou digitální váhu, abych mohla kontrolovat svoje kila :-D :-D :-D
Profilova fotka
Péťo a počkej až se pustím do úklidu zas já :-D
Profilova fotka
Milo od tebe jsem este nestihla precist ,s prace mi posilaji,kamosky taky,este,ze ta svagrova se semnou nebavi,ta mi jich posilala taky stovky :-D no ja se do toho pustim a taky budu posilat juuu :-D Ja bych taky digitalni,ale cmajzla jsem mamce jeji starou a zatim mi staci,hlavne na ni stojim dene,a Viktorka uz to dela taky kazdy rano se vazime jak prasteny :-D Jara chce k Vanocum Flash kartu (nevim jak se to pise)tu nejvetsi :-o nevim na co ,ale chce si stahovat filmecky jsem zvedava jak ho to bude dlouho brat,pak cinky,bundu :-o ty voe me omejou,pro malou uz mam taky vybrano kladivko a bude zatloukavat takovy kramy x-) ja potrebuju naky povleceni jako sul,a hlavne prosteradla aspon od vseho dvoje si budu taky prat k jezisku u tchyne mam uz vybrano darek mi uz stoji v obyvaku takze pod stromkem nebudu mit nisss :-|
Profilova fotka
Péťo, dobrý prostěradla jsem objevila v KIKu! přijdou mi že jsou fakt dobrý a ta cena u nich jde... teďky bych kecala, ale na letiště snad kolem 300 Kč, ale nevím přesně. Miru, to povlečení právě akorát přijde po výplatě a už chci taky kupovat nějaký dárky, ikdyž nevím jaký... akorát vím pro Nikču, tý chci koupit nějaký dětský parfémek jako je ta barbie nebo něco takového, ať je z ní ve škole fešanda....jsem minule už pomalu vymýšlela a asi jsem si to měla psát, páč zas nevím co, jsem to vymyslela :-N
A co ti tam stojí?? No tak u tchýně já si dárky nevybírám, to bude zase něco no!! U mamky chci ty cejchy!! Teď jsem jedny mamce dala sis je mohal vzít takový fialový by se ti tam hodily dokonce!! No já ji chci, mají krásný, tak si vyberu nějakou pěknou!! A Jarouš nedostane nic moc, měl drahou dovolenou a televizi tak má outrum!
Profilova fotka
Ja je videla takovy se mi fakt nehodej fialovy jo?kdyz mam vinovou loznici. ted meli v Tescu akce na prosteradla za 200,vypadali moc pekne,jenze blbe barvy,sleva neco pres stovku Ta lampa,koupila mi k ni i lustr..takze ja mam vybrano prej to mame dohromady,to se Jarovi nelibilo tak musi este neco koupit,to jsem jako nepochopila,ze to mame dohromady :-| bych hctela videt jestli by Saryne a Radkovi koupila darek kazdymu za 500kc to asi tezko,ale my to mame mit dohromady. :-|
Velmi ukřičená, neatraktivní žena s hrubými rysy # # > vchází # # >do # # > Tesca s # # > dvěma dětmi # # > za sebou, křičíc oplzlosti na ně celou cestou ke # # > hlavnímu # # > vchodu. # # > Vrátný u vchodu jí říká: # # > "Dobrý den madam, vítejte v Tesscu, máte # # > nadherné # # > detičky. # # > To # # > jsou # # > dvojčata?" # # > A tlustá škaredá žena přestane křičet potáhne # # > nosem: # # > "Samozřejmě, že nejsou. Starší má devět a mladší # # > sedm. # # >Proč # # > si # # > myslíš, # # > že jsou # # > dvojčata? Copak vypadají stejně ty idiote? # # > "Absolutně ne", odpovídá jí vrátný. # # > "Jen nemůžu uvěřit tomu, že Vás někdo šukal # # > dvakrát.." # #
Ségra tak to já vůbec neřeším, mě taky dostávají dárky od tchýňáků! Takže to prostě neřeš, proto ani tak moc neřeším dárky pro ně, prostě nakoupím taky krámy jako oni!! A loni jsme dostali každý 1.000,-Kč, co jsem čuměla teda!
Profilova fotka
To vim no,ona se snazi dat kazdymu stejne,ale stejnak nejsem blba,a vidim Sarce neco vzdycky pristrcila do balicku,nebo ji dala nakej hadr navic aby si ta rozmazlena,zase nerozebrecela prosim te me se k nim nechce vubec na Vanoce hlavne kuli ni,ja to musim nak vykoumat
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo, a vy nedostáváte dárky dohromady? Každej zvlášť jo? To mi už většinou všechno spolu, prý ať se nehádáme :-D
Profilova fotka
ne kazdej dostavame zvlast?jak od nasich tak u jeho rodicu,on to nesnasi protoze treba tu lampu on nechtel jelikoz mame starou tri roky,a on,ze je to muj vymysl,tak at si to preju ja je to pravda zase no,a rek mame,ze chce darek a ona se prave moc netvarila,tak nevim,ale bylo by mi divny,ze by nam dala takovej darek dohromady :-| tak me prave zajima jestli by se svarovci do takovy castky vesli asi tezko
No tak to tam máte taky veselo!!
Profilova fotka
Hezky vecer x-)
Profilova fotka
čus... už jdu ale do hajan.... tak zas dobrou :-p
Krásný večír!!
Profilova fotka
jeeee ja tu jsem pod konikem,no holky ja si neco precetla a jsem nasrana jako svinaaa :-D se mi ty lidi nekdy fakt zdaj jak dovedou byt tak sprosty a privlastnovaci ach jo to zamrzi no,ale lepsi drzet hubu fakt,mlceni je zlato :-|
No ségra tak to s tebou souhlasím, ale většinou jsou to jenom lidi co šmírujou a jsou bez vkusu a používají tvoje nápady a názory a pak dělaj chytrý! To mě připadá dost podlé no!! Je to fakt, mlčeti je zlato!!
Míla už šla do hajan, no jo vlastně, ona musí zítra do práce!!! :-D No mě už to taky čeká v pondělí, tam to u mě na stole asi bude vypadat o 14-ti dnech!
Profilova fotka
Hm neudelas nic no?obcas jsou lidi ubohy no ,tezko rict takhle z hlavy :-D co mi to porad dela nemuzu se prihlasit pod beremkem??
Nejlepší je, když to pak používají jako nápady svoje to mě fakt dojímá tohle no!
Profilova fotka
Uzz No nasere to nemam slov :-| ubohy
No asi tak nějak a nejhorší je, že to člověk o sobě neví no!! ;-(
Profilova fotka
Krásné ranko, jsem myslela, jak jste to tu večer nerozjely a jak budu ráno dočítat romány a ono se to dá... JJ, máte pravdu... občas je fakt mlčeti zlato! :-x :-x :-x
Profilova fotka
Krasne ranicko tak ja uz jsem vzhuru a cekam na moji prdelku,holky drzte ji palecky jsem strasne nervozni,vcera to vypadalo na spau holky neeee nesmi ,jinak jsme v riti kamardky chlapecek,uz je v nemocnici stykame se snim dene,takze je to mozny ,ze jsme v tom taky,uvidime az se probudi,ale byla vcera divna a poznala jsem,ze neni ve sve kuzicce,a furt rikala au au na prdelku mela ji celou zarudlou no snad to bude jen ten nas exem(no neni to exem ja vim,ze neni se uklidnuju :-| )
Profilova fotka
Péťo to bude dobrý a ikdyž ne, tak si tím holka holt projde a bude to mít za sebou, ber to zase z té druhé stránky ;-) ale držím palečky, to jo.. ať je Torinka v pohodě
Profilova fotka
No to jo ja nechci byt hlavne v nemocnici,taky si myslim,ze to bude ok
Krásné raníčko!! Byla jsem venku s Maxíkem, Jaroušek ještě chrní tak jsem šla za Vámi! Ségra tak si razila asi k doktorce co?? Tak držím pěstičky ať to spála není, ale podívej se na mě kolik mi je a neměla jsem ještě žádnou dětskou nemoc! Počkej nakonec ji fakt budu mít se svýma dětma ve 40 letech a budu chodit s pupínkama a pak budu samá jizva!! Ale už jsem byla u hodně dětí co měly začínající neštovice a nic! Tak potom písni jak jste dopadly holky!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?