Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Minulko, vitám tě mezi námi :-D jj, tady to docela jede. Odkud jsi, přímo z Ltm? A kde budete mít svatbičku a co už máš všechno zařízené? Jééé.... to je super, že je tu zas někdo z nevěstinek :-D Miru, to říká každej, kdo měl jednou all in, tak už nikdy nic jiného :-D Taky bychom chtěli jet příští rok tak uvidíme no, kam pojedem, jestli k moři nebo do porodnice :-p
Profilova fotka
Mílo, jak tak koukám, tak se holky známe, fakt doufám, že vám nevadí, že jsem sem vlezla, jsem od vás ze soudu z "éčka", narazíla jsem na vás fakt původně náhodou
Profilova fotka
Jééé, já jsem ani nekoukala, že jsi to ty... tak to je dobrý no! :-D Jsem měla blíže juknout na tu fotku
Profilova fotka
no tak, ono z těch pidi fotek se ani moc nevykouká :-D
No tak to je hustý teda, nakonec jsme všichni z jednoho baráku, akorát já jsem ještě doma teda, vrátili jsme se včera!! Jo jo měli jsme krásně, bylo vedro akorát jeden den nám celý propršel, ale to jsme hráli karty a kafíčkovali a bavili jsme se jinak! Tak ty se budeš vdávat jo, no to je mi novinka!!
Profilova fotka
No,když si na ni najedeš tak se ti zvětší... Hele nám nevadí, že jsi sem vlezla, alespoň nějaká nová dušička zde a jak jsem psala výše i nějaká nevěstinka a to mi rády tady radíme, že jo holky..... hlavně, když už to máme za sebou :-D Tak co ti ještě chybí zařídit co? Už jste to vymysleli s tou hostinou?
Jo jo jasný Mílo, že nám to nevadí, my jsme rádi, že můžeme poradit co a jak!! Tak se ptej!! A proč takhle v březnu v žiměěěě??
Profilova fotka
jojo jeden barák, akorát ty jsi strčená trochu dole v rohu :-) a já jsem taky doma v teple na čaji a práškovém fetu všeho druhu, teda zítra už zase pomastím, vzala jsem si 1 a 1/2 dne dovču, to jsem se rozšoupla co? s tím maroděním, původně jsem chtěla jít už dneska, ale Marek mě nepustil ;-) to jo vy osvatbovaný rádi radíte, co? no ono se to hodí, a nemám skoro nic, možná jen to, že jsme na 90% změnili místo obřadu a o měsíc ho šoupli blíž
Profilova fotka
no nevím, už se nemůžeme dočkat, léto moc nechceme, přišlo nám to jednodušší kvůli jídlu a do podzimu (září) je daleko, původně jsme chtěli 4.dubna, 3. totiž spolu budeme 4 roky, pak že 11.4., protože to mají Márovi kamarádi z práce volno a on je tak chtěl na odpoledne a půl směny volno nedostane a protože v Libo oddávají až v druhé půlce dubna, tak to asi šoupneme už na březen, protože moje kamarádka má 24.4. termín porodu
No to tady jsme všechny no kromě mé sestřičky!! NO to si se teda rozšoupla, já má těch svých obvyklých 14 dní a vůbec, ale vůbec se mi tam nechce!! No tak v tomhle počasí se nedivím, že jsi nemocná!! Já jsem taky měla šok, když jsem přilétla, tam jsme nastoupovali a vedro a sem přiletíš a je tu 20 st. rozdíl!!
Profilova fotka
ty jo, se nějak rozjíždím, jo Mílo nakonec tu hostinu necháme asi u nás na sále, ten se mi líbí, nechci se s ním rozloučit a rautík objednáme, třeba v pohodě nebo tak, mluvila jsem s nimi na zahradě čech a vypadalo to slibně, co dělají
Profilova fotka
Hele Miru a ne že na nás práskeš, že se tu takhle vykecáváme o pracovní dobu :-D Hmm, tak to ses teda rozšoupla, to je fakt..... a kde to tedy budete mít? Původně to mělo být v Libo? Nebo už se mi to zas motá s někým jiným. MIru, ještě tu chybí Marťa, taky je tu registrovaná :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo my byli na víken na horách, na houby a bylo tam dost zima a vlho, večer, Marek byl chcíplo a ulevil si na mě 8-)
No tak koukám, že to máte teda docela složité, to my jsme chtěli jednoznačně léto! Aby jsme neměli na fotkách červené bambulky a já jsem hlavně chtěla právě kvůli těm fotkám no, ale zase Bára jestli víš z civili jak je teďka na mateřské tak se vdávala 31.3. a měla krásný počasí, nádherně bylo, sluníčko od ráda a celý den, těm se to taky povedlo v březnu!!
Profilova fotka
Mizím dom... konečně padla... dneska mi to tu vůbec neutíkalo.... juknu kdyžtak večer, jestli tu budete, až se doplazíme dom a tam to trochu pofackuju.
Profilova fotka
Mílo a co bych z toho měla, kdybych vás práskla :-), já ti to v práci nerisknu, máme ostrou vedoucí :-D a Miru, taky se mi tam nechce to mi věř, prý jsem nikdy nebyla tak sprostá jako poslední dobou, co chodím z práce ]-( No mělo to být v Libo, neplete se ti to a dáme to asi v Budyni, tam prý oddávají celoročně, za měsíc se tam vdává kámoška, tak to omrknu a Marťa, vím že beremese.cz sjíždí, ale o registraci nevím, taky už jí ze svatby hraboší, společně spřádáme plány
Profilova fotka
tak se měj, já mizím do pelechu, je mi zas nějak divně
Profilova fotka
moje ségra se vdávala v listopadu a taky dobrý a ti chudáci, co to měli letos posledních 14 dní v srpnu lituju :-), byl to hnus
No tak letos to léto bylo takové celkově nic moc kromě jednoho týdne co jsem měla zrovna dovču hihih :-D !!! No tak já to tak budu práskat, když v práci jsem tam taky imervere!! Hele v práci mě potřebujou tak co pfeee!! :-p Tak se vyhajej a když tak zavoláš ostré vedoucí a budeš ještě doma, nemá cenu nic přecházet!!
Profilova fotka
no to jestli to nebudeš Miru práskat bylo asi na mě, když jsme obě Miru, aby se to nepletlo :-p a ten teplý týden myslíš určitě ten, co mi byli na dovče a vy jste měli v pátek zkrácenou pracovní dobu ]-(
Profilova fotka
Mirulko, to bonzování jsem myslela na druhou Mirku, vás asi budu muset nějak rozlišit :-D Jste tu? =-) někdo?
Profilova fotka
Teď už tu není ani Míla, co? Tak dobrou. Jo a teď jsem četla: "Mirulko, to bonbonování...." Už jsem na tom bídně :-)
Profilova fotka
Krásné ranko, Minu, já včera sice byla v tuto dobu ještě na PC, ale ne zde... jsem se prodírala mejly a po 20. jsem to vzdala.... :-N Jo Miru, co tvá schránka po dobu dovči? Ta musí být taky dobře zahlcená co? :-D Páč já se docela snažit si svou pročistit, ale zas jich tam mám 180 =-) za necelých 14 dní... to je hnus velebnosti..... :-x
Joooo to je tak kdyz Vam do mejlu chodi srandicky. to je pak sila:-) hele Milu me nevyprávej o zahlceném mejlu. mám vždy co dělat abych měl ta 2Gb volné
Profilova fotka
Ahojky Pepo, no mě už se párkrát stalo, že mi to hlásilo plnou schránku :-D teďky už si to jistím a co mám přečteno a odesláno tak mažu a pak vysypávám i koš, tak jednou za týden.... :-D ale je to fakt síla...
to me nastesti schranku zahlcuji jen pracovni mejly. ptz. ty vtipky, prezentace atd. stejen nestiham
Profilova fotka
Krasne rano??venku je fakt hezky,my stavaly nejak dneska pozde,neco o pul 10 :-o to jsem taky cumela,asi proto,ze se v noci neustale budila.tak dospavala a ja tyky mohla x-) Tak mam po snidani a este musim vypit ten hnusnej caj co si varim :-D
Profilova fotka
Krásné ranko Péťo, téda vy se máte, že takhle dlouho chrníte, já bych to klidně mohla zalomit taky x-) jakej čaj? :-D
Čusík!! Ségra jakej zase čaj, doufám, že né nějak hubnoucí!! Já jsem si přivezla výborný bylinkový čajíček docela se dá, ale ten černej to byl hnus silnej!! A přivezla jsem si výbornou fíkovou marmeládku mňam!! No Mílo ani nemluv, včera jsem tam vlezla a mám tam plné 3 stránky, to teda nevím kdy to udělám!! Dala jsem si prát ještě prádlo, Jarouš jel zase někomu dělat auto tak jsem doma sama, ale asi až přijede tak vyrazíme do té Prahy!! Jo jinak Mílo mám taky z dovči nějakou spavou tam jsem vstávala tak kolem té 9 a doma bych chrápala! Vstávala jsem v 10:10 hodin :-D
Tak kde jste čurynky!!!! Mě se za chvilku dopere prádélko???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?