Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
ach soooo. ja jak tu nejsem tak mi toho spousta unika.
Profilova fotka
No nazdar, tunisská černoško, tak jak bylo?
Mílo super super a zase jenom super, to se prostě jinak nazvat nedá!! Fakt nádherná dovča!! Něco jinýho než Chorvatsko teda no, ale fakt jsme si to užili!! Moc se nám líbilo!!
Profilova fotka
Nazdar More :-D hod foto delej
No nestíhám né čoveče!!!!
Profilova fotka
Jo MIru, Eva dneska konečně přišla do práce :-D jen ale čekám, kdy se z toho návalu práce zase složí... no co mě je to jedno... já tu jsem do půlky listopadu a pak si jdu užívat služeb našeho zdravotnictví :-D Tak to je super, že se líbílo a co Tunisani? Byly jsem v tom Tunisu na výletě a v Kartágu?
Profilova fotka
Ja vim peres uklizis :-D Dneska je faaakt hnusne budeme doma a koukat na filmecky,
Profilova fotka
Holky uz je rijen to je mazeeec :-o ja pujdu za chvilku taky makat pane boze to leti fakt hruza a daaarky ty jo to bude sileny,ja se uz tak tesim,zase na malou to bude prca s ni uz letos to bude o nicem jinem no,tak segra povidej vypravej stihej,mala se za chvilku vzbudi a ja zase nic nebudu vedet :-)
No nekecej, že přišla do práce konečně tak to čumím! Jak to jdeš na tu laparku v listopadu jo?? No Mílo my až budeme dělat mímo tak jedeme k moři Jarouš měl apetit teda!! Se nedivím, že si spousta lidí přiveze z dovči! Tak laparka a šup dovča a melej brankář bude uvidíš! JInak co nového dočítat fakt nebudu!! No Tunisani jedním slovem úchyláci!!! Jarouš si nechal hennou vytetovat moje jméno arabsky takže celej hotel věděl jak se jmenuju a vždycky když je potkala tak MIRKÁááááááá, v hotelu byli super kluci, převážně mladí a i jsme pokecali anglicky - německy co šlo prostě! Ale horší to bylo ve městě to je děs hele! To jsem byla Šakira, Fatima a dokonce u jednoho Britney Spears ty vole no měli dost! U jednoho si chtěl Jarouš koupit kalhoty, že mu je nechá levno, když se s ním vyspím, že je sex machine a že má strong ty vole no hotovo, jsou to drzouni teda fest!!! JInak na výletě jsme nikde nebyli, byl tam akorát výlet na Saharu za 100 Euro!Velbloudi a koně! A folklorní večer! Hele nám stačili animátoži v hotelu byli fakt skvělí každý večer super program měli, jeden večer tam byly zase tanečnice! No fakt hezký, fakír tam byl i!
Profilova fotka
Hele vánoce mi ani nepřipomínej.... vůbec nevím co komu, no jako ostatně každý rok.... jen přemýšlím, že našim možná koupíme asi meteo stanici nebo barometr. Vildovi vůbec nevím, původně mluvím o novým casu nebo jak se to píše a teďky že ho zase nechce... tak nevím no! Tchýňákům dáme asi něco na barák, tam to teďky bude docela jednoduchý, když rekonstuujou :-D a co těm malým parchantíkům nevím :-N Prosímtě, ty si ještě pořídíš jedno, než půjdeš makat :-D
NO je toho moc, nevím co dřív napsat! Jinak nákupy! Hadry teda děs, sice všechno Adidas, Nike, Dior, Chanel, Diesel, ale ta kvalita některých hrůza teda! Já jsem si koupila ségra ty Ády co jsem chtěla černo-bílé, kožačky super hele, 5 pásků Diesel, jedno tričko Diesel, ale to je fakt super teda, balerínky černý krásný, tašku PUMA sportovní, těch tam měli krásných teda, koření, Torince jsem koupila bubínek krásnej na pláži, Jarouš si koupit 5 tričet Diesel, jedno LAcoste a pásek Diiesel a samozřejmě karton cigár. Jinak to zboží tam nic moc, a měli tam ještě pěkný kožený bundičky!!
No tak Vánoce už jsou za chvilku tu no, to snad ani není možný, nedávno byly a jsou tu zase!! Zase vymýšlet co no, to je na nich asi to nejhorší!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele ja chci taky pasek proc si mi taky nevzala kdyz jich mas pet :-o bu¨binek dej maxovi my chceme pasek :-D sakira ty voe
No hele hotovsoni prostě! Ty jsi hnusná tak já vezu Torince krásnej bubínek a ty ho nechceš jo?? Cseee Já se taky mažu olejem z Chorvatska a remcám!! Ne Máte tam už nějaký fotečky??
Profilova fotka
Ne si dlam srandu ,ale mohla si mi jeden koupit kdyz to maji za dobry ceny) fotky supeeeer kraasny moc vam to slusi dobry
Profilova fotka
Už jsem koukala.... pěkný no! Ale je vidět, že je to prostě Tunis, je to zas něco jiného.... a já tu jejich kulturu moc nemusím no!
Profilova fotka
Hele MIru, nechceš ty fotky raději hodit na ten piccasa web nebo na rajce.net? Zabere ti to skoro stejně času, jako když to posíláš takhle po kouskách ;-)
Profilova fotka
JO Miru a co let? To zrychlení při startu je super, co? :-D
Né jeden ti dám růžovej, ten jsem dostala k botám od jednoho ouchyla!!
No tak jsem Vám poslala takový výběr no!! Jinak holky jídlo! To se prostě nedá popsat, takovýho jídla jsem pohromadě v životě neviděla a ty dortíky všelijaké zákusky no síla prostě a ovoce hodně! Večír jsme pili Gin s tonikem, no hele tam nám fakt nechybělo nic! Ale Mílo bylo tam všechno relativně čistý i pokojíčky voňavý, uklizený, no fakt paráda!! Jsme nadšený teda celkově z dovči!! JO jinak let super no, udělali jsme video při vzlétání! No super když to zrychlí při startu tak tě to teda šoupne do sedačky, byl to zážitek no!! Letěli jsme 11,5 km a bylo tam -60 C! Docela kosička!! Zpátky jsme letěli ve 4:20 a taky to bylo krásný, tak bylo všechno osvětlený!! No prostě dovča fakt vydařená!!!
Profilova fotka
No to verim mate na co vzpomynat,fakt parada fotky super, :-)
No to teda máme! Je fakt Mílo, že mají trošku jinou kulturu, ale když tam jedeš na dovču tak s tím prostě musíš počítat no!!
Profilova fotka
Jenom výlet na saharu jo? Tak to je docela málo tedy, a ani pirátskou loď vám nenabízely? =-) Tak to docela čumím.... nám tam tenkrát nabízely docela dost výletů. JJ, let v noci je taky super, a Ruzyň v noci ze shora je fakt krásná, jak je osvětlená. :-)
Věšela jsem prádlo!! Jo meine liebe schwester vem sebou v sobotu vercjak Jaroušovi ty vlasy nějak u toho móře narostly! :-D
Jé počkej kecám Kartágo tam vlastně bylo taky, ti naši důchodci z hotelu na něho jeli! Výlet na solné jezero, pirátská loď taky, velbloudi, koně, ale na tu loď nám delegát nedoporučoval, prý tam dost lidí zvrací, když na t nejsi zvyklá! Pak na lodi 10 km od břehu se podívat na delfíny, taky tam bylo dost výletů a na Saharu na džípy a tak! Jako bylo tam toho docela dost zase to jo!!
Profilova fotka
No já si říkala, že by toho nabízely tak málo =-) ale to Kartágo bylo fakt hezký, tenkrát jsme to měli spojený i s výlet do hlavního města a bylo to super no!
Profilova fotka
ahojky, můžu se k vám trošku vetřít, jsem marod, mám dovču a na chvilku jsem sedla k netu, hledat inspiraci pro Litoměřicko na svatbu a koukám, že docela drbárna :-) jinak jsme byli v Tunisku letos a mně bylo na pirátské lodi dost zle, Mára si to ale užil :-)
Jo jo to Tunisu taky jeli, paní nám to potom vyprávěla, že byli tam jak se natáčela Angelika, Hvězdné války a Gladiátor!!
Ahojky minulko jasně od toho jsme tady né?? No právě nám to taky delegát říkal, že je to jenom pro silné žaludky, takže nic pro mě!! Ale máme je vyfocené, jsou krásné no!! Já jsem teda taky celkově z té dovči nadšená, ono asi záleží kam jedeš, a to all inclusive to můžeš fakt všechno!!Bez něho bych tam už nejela!!
Profilova fotka
No to jsme si říkali taky, že bez all nikdy, bylo to super, ale člověk si musel dávat pozor, taky nemám silný žaludek, i proto jsme přišli o druhý výlet Tunis-Kartágo, byl zaplacený a neměla jsem den :-) jsem starý pobl...n a jaký jste měli teď počasí? my byli červenec-srpen a přišlo nám akorát?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?