Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Už baštím... včera jsem dělala sýrovou omáčku, tak jsem si zbytek vzala do práce... to je bašta :-D Tady taky leje... to je hnus velebnosti, ale ráno hlásili v rádiu, že prý příští týden se má vrátit babí léto, tak jsem zvědavá =-)
Vcera sme byli v kine v Ltm. a male mnehrali ty jo. sem uz chtel kupovat dalsi 2 listky aby nam to pustili
Profilova fotka
Pepo a na čem jste byli? Na Bathory? =-) Tak jsem si koupila 2 nové noční košilky, aby mi to v nemocnici slušelo :-D a to mi připomíná, že se Pepo musím juknout do vašeho alba, abych případně poznala tvou maminu x-)
tU TAM STEJNĚ NEUVIDÍŠ. TA NA SÁLY NEBO TAK NECHODÍ. MAX. NA VIZITY. Neeeee na BAthory proboha neeeeeee:-) Hank a Mike to bylo. a byla to fakt prca. o velikonocnich zajiccich.
Profilova fotka
JJ, to vím... no tak o vizitu no! Co vím a co říkala Pajdula, tak snad chodí o ty velký =-) Aha, tak to ju.... ty jo... my už nebyly v kině hooodně dlouho, tedy myslím tady v ltm, naposledy na Batmanovi v Letňanech :-.
Batman ma byt peknej sem slysel. no ja jdu ted v utery na tobruk. pak se chystame jeste na deti noci a na nestydu. je toho vic tento mesíc no. a pak by mě taky lákal filmovej klub,ale ten už asi nestihnem.
Profilova fotka
Je tak do Kina bych sla taky hned,jsem s kamosem jezdila hodne do Praglu do toho Tesca,a jinak jsem uz nebyla 100 let tady se nam nechce tady je Kino desny,my asi pujdeme az bude hotove nase centrum,to uz se nemuzeme dockat maji tam byt kina tri tak jsem zvedava pristi rok uz to bude snad hotove,to bude super v hnusnym Ul takovy centrum :-D
Profilova fotka
Péťo, to kino v ústí není zas tak hrozný. Já tam sice byla jen jednou, ale dalo se. Lepší něco než nic. Pepo, jj, Batman je dost dobrej i ten první byl super, ale tenhle je snad ještě lepší :-)
mě se ty starý kina líbí. je to lepší než blaznivý multiplexy. starý kino a dobrej film co víc si přát
Profilova fotka
No Jara tam nechce,a taky jak,ze??kam by jsme dali malou my to mame tezky nemuzeme vecer nikam,ja vam to obcas zavidim,si muzete vecer jit kam chcete nic vas nedrzi,ale kdyz si tak premyslim,my s Jarou kdyz byli sami,tak jsme stejne uz nikam nechodi.li,meli jsme toho plny zuby vecne nekde v trapu,uz bych to asi nezvladala jako driv jit z akce do prace fuuuuj no to asi tezko,a pak ten rachot v praci :-D ale i o vikend pak bolehlav :-|
Profilova fotka
No pokud tam zrovinka nemáš rozvrzaný starý nepohodlný sedačky, tak je to dobrý.... v těch letňanech se sedí dobře, ty sedačky tam mají dost pohodlný, lepší než v liťáku
Profilova fotka
V Litaku jsme nebyla nebo byla??ja uz nevim pamatuju si ,ze jsme tam jeli a bylo uz narvano ani nevim co to bylo urcite nakej ceskej,me jiny film ani do Kina netahne nez cesky,ja nemam rada film jako je prave ten Betmen atd nesnasim fantast.filmy,nevim proc
Článek se načítá
Profilova fotka
Péťo, každý má rád něco jiného... já můžu od každého něco. V létě, když tu byl kinematograf, tak jsme byly na Václavovi a ten byl dobrej :-D Hele Péto, co vůbec ségra? že se ani neozvala ještě? =-)
Profilova fotka
To je jasny,kazdej ma rad neco my s Jarou se na filmech treba nedohodnem jamam rada uplne neco jineho nez on :-D Segra asi chrnio vcera v noci pry nespali tak nevim tak ji pisni?
Profilova fotka
Jí písnu, kdyžtak až večer....
Profilova fotka
ja ji pisla,kldyz nebude spat treba prijde nebo jestli nejsou este na Trebe nevim,ona ma prijit do prace az v pindili vid?my se uvidime totizka az v sobotu u nasich
Profilova fotka
Já právě vůbec nevím, kdy má přijít :-N
Profilova fotka
Myslim,ze ma dovcu do konce tydne hele j¨sem toho uz moc nechodi co?,kazdej je na konovi?nebo co se stalo??
Profilova fotka
Já ani nevím kde všechny holky jsou... Peťula minule psala, že má plno práce. Marťa sem z práce nemůže a kde je Ilča nevím :-( asi taky maká
Profilova fotka
segra pere,uklizi,pry toho ma hodne mam vas pozdravovat a pry se stavi,az to bude hotovy,chce jet este do Prahy pro boty nebo co jezis td prijela a zase chce courat
Profilova fotka
Tak to je dobrej blázen teda... já byla vždycky ráda, když jsme přijely z dovči, že jsem naházela věci do pračky a měla klid a nikam nemusela
A Denis? ta je na konovi nebo kde?
Profilova fotka
No prej zitra pojedou Jar odpociva a Mira pere prej jde na pc,ja nevim kde je Denisa.
Profilova fotka
Ta je na koňovi, ale dneska tu není.... šla k doktorovi :-.
ja si právě říkal že ji tu skoro nevídám.
Profilova fotka
Ta uz se snama nebavi,ta uz sem vubec nechodi
jakože se nějak naštvala nebo co?
Profilova fotka
Ja nevim,tak ted ji to bere vic na Konovi kdyz ma duvod ne?? ;-)
Profilova fotka
Pepo, to bych snad asi ani neřešila, takhle přes sklo.... ani nikde jinde.... :-N
Čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?