Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Pepo,ono je to vesměs jedno.... já mám nejraději ten mělnickej, holky si zas chodily do šenku do podloubí a já pak objevila ještě jeden lepší než mělnickej a to byl nějakej ústeckej či co... no dneska ho koštnu znovu, už jsem vyzbrojená litrovou petkou :-D takže se bude líp pít než z toho kelímku. Ilčo mejlík máš v IP ;-) už se těším na fotečky
Profilova fotka
Maš je v mailu.
Profilova fotka
Ilčo díky, máš tam i odpověď. Si tu tak brouzdám alby a na co nenarazím http://www.beremese.cz/album/album.ph...... až jsem se lekla :-D ale jsem ráda, že jsem i někoho inspirovala :-)
MIlu: Tu znam :-) myslim tu holku. tebe samozrejme taky. My sme si vcera uzili bajecnej koncert Leonarda Cohena, proste parada :-)
Profilova fotka
áááááááá že by se i Petra vdávala konečně? :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Ty jo Pepo, to jméno mi něco říká, ale si nějak nemůžu vzpomenout kdo to je a co zpívá :-N
Profilova fotka
Cusiiik,jaaaaaaaaaaa myslis me Denis??? jak to??
Profilova fotka
Péťo, to spíš asi myslíš tu Péťu z toho odkazu co jsem hodila výše =-)
Profilova fotka
Aha tak to jo,si myslim,kde by to vzala :-D jara si me vzit uz nechce takze u me to nehrozi :-D :-D
Profilova fotka
Neboj, on si tě jednou ještě ráááád vezme :-D
Profilova fotka
Néé Peťo, tebe jsem nemyslela :-D :-D :-D Ale nikdy neříkej nikdy hele...
Profilova fotka
To vis,ze vezme kdo by si ho taky vzal ze?? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.mp3-ke-stazeni.cz/gabriell... je vyborna ;-)
Profilova fotka
Zrovinka ji hrajou v rádiu :-D
Profilova fotka
ted koukam na ten odkaz,a Milo na tebe a malaa Tita Tita :-D vsechny jsou tety :-D
Profilova fotka
To je hezký..... ta těch tet teda má, ale x-)
Profilova fotka
No prave,ta jich ma :-D
Profilova fotka
No co to je tady to???ja tu mela kamosku rikam si tady budu docitat a nisss no jdi mi z dilny paaanoveee :-D
Profilova fotka
Je tak konecne jsem si stahla tu pisnicku do telefonu sakra uz jsem na to prisla :-D
Profilova fotka
co je to tady sakra
Profilova fotka
Já byla v nemocnici a pak u mudra.... se objednat na laparku, jdu až v listopadu :-S No do té doby se snad na to psychicky připravým, neb jsem dneska z té nemocnice moc dobrý pocit neměla 8-(
Profilova fotka
Milo neboj to bude dobry,uvidis drzime palecky,neboooj,budes to mit brzo za sebou bude te bolet malinko brisko,a pak hups a bude miminko uvidis to bude dobry nestresuj se kuli tomu ;-) :-)
Profilova fotka
Sakriš, ty o tom mluvíš jako kdybys to měla už za sebou =-)
Profilova fotka
Krásné ranko, dneska mi to tu zase blbne... tak snad se mi to podaří už odeslat ]-(
Profilova fotka
Ahojky no musim ti dodat sebevedomko ne??prece ti nebudu rikat,ze je to hrozny atd,nee kamoska co ji to delaly byla uplne v pohode takze mluvim za ni,a nelituj se porat ;-) :-)
Profilova fotka
Já se nelituju, jen mám strach.... což bych řekla, že je úplně normoš, když nevíš do čeho jdeš a může ti každej říkat, že to nic není :-p
Profilova fotka
Jo to je jasny no to je ono prave kdyz clovek nevi do ceho jde,no uvidis ja to nemyslela spatne ;-) Pecu margot buchtu mnam uz tu voni,a jdeme ven se projit,neni moc krasne ,ale to nevadi aspon se vyvetrame obe,dnes volala tchynule tak si veme malou na vikos super,akorat Jarda ma celej den zapasy a me je tedy vikos k nicemu kdyz budu sama ach jo,co ja budu delat :-|
Profilova fotka
Péťo, mě je to taky jasný,že to nemyslíš špatně. Jůů, margotka, mňam.. a děláš ji i s polevou? Já poslední dobou už moc nepeču, páč Vilda sladký nechce a samotný se mi to jíst taky nechce.... :-| ale jinak jsem pekla ráda. Neboj, ty něco vymyslíš :-p
Profilova fotka
Jo delala jsem ji bez polevy je mi lito,maslixka celyho :-D udelala jsem jen na vrh cokoladu a posypala kokosem on to ma rad Jara ja teda kokos nemm rada tak jsem si to sundala a jim to bez toho a je dobra ;-)
Profilova fotka
Mala uz sla spat od rana ma zachvaty,knourani,rve no sila tak mazala bez obeda uz jsem na to nemela nervy,nerada bych vybouchla :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?