Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No já právě nevím... asi uvidím jak do konce roku a pak asi půjdu pod kudličku :-N
Krásný ránko!! Jééé Mílo to né zase, já jsem si pak doma vzpomněla, že jsi říkala, že jdeš k Mudrovi!! Hm a koukám, že tě teda moc nepotěšil! Hm tak to je hustý, ale to je rozumný jak píšeš, taky bych počkala do konce roku a pak bych asi taky šla no! To budeš mít jenom tři tečky!! A v nemocnici si snad necelý týden, co vím podle Katky!! Mílo a myslíš, že se do té doby Evička vrátí hihihihi?? ;-) Hm tak držím palečky no!! Mě tohle říct tak asi brečím čéče já jsem na tyhle věci s mým tělem citlivá teda!! Jak jsem byla u Drápkový tenkrát, jak jsem měla na víčkách něco tak jsem pak v autě řvala a volala jsem Jardovi a přitom mi řekla, že to může být rozvíjející se alergie a mám si změnit řasenku, ale od té doby jsem zase nic neměla! A řvala jsem jak pitomá a tohle teda to by bylo něco pro mě no!! Mílo třeba to vyjde, hele hormony tě nabuděj a do konce roku se třeba zadaří!!
Profilova fotka
No právě, uvidím jestli se Evička vrátí, to se dozvíme příští týden. Jinak mě už asi klepne hele. No on říkal, že snad v nemocnici je to tak nějak ambulatně, že pouští druhý den dom, ale nevím jak je to pak s neschopností, kámoška říkala, že musela být v klidu minimálně 14 dní. Jo a hormony mi nedal, že prý je zbytečný to stimulovat, když se neví jestli je to vůbec k něčemu... tak jsem docela zmatená :-N
Hm takže budeš jako tři měsíce bez ničeho a čekat jestli se povede?? Já už si to nepamatuju jak to měla Katka, ale já jsem za ní i byla a jeden den nastoupila, a snad jí dělali i klystýr myslím, pak na to šla a snad druhý den šla domu, no asi to tak bude nějak no do tří dnů! To by ti přesně řekla ona!! Ale určitě tam nějaká neschopnost bude Mílo!! Přeci jenom to bude zásah do těla!! Ono to Mílo nějak dopadne, ale to čekání je hrozný co?? Hlavně, aby to pomohlo Katce taky laparka nepomohla no, ta měla problém zase jinde!!
Profilova fotka
Hele nestraš jo. On včera říkal, že když se ty vejcovody profouknou a pak se podají ty hormony, tak ve většině případů se hnedky otěhotní.... tak zas přemýšlím, zda nejít na to hnedky příští měsíc, neb se laparka musí prý dělat v první polovině cyklu a mít to už za sebou anebo počkat ty 3 měsíce do konce roku =-) to je zas dilema tohle
Profilova fotka
Cus holky,kamoska byla v nemocnici necely tyden,kdyz ji tohle delaly a na neschopence byla to je jasny jelikoz ji bolel podbrisek,nemohlůa nic zvedat,a mela do dvou mesicu otehotnet,doktor rikal,ze se to povede jenze oni se nesnazili,ja uz tady strasim,a mala si chrni,dneska jsem drive ja vzhuruuuuu,vcera jsem segra uz dala Nema na zed,uz jsem to nevydrzela ty hole zdi mi vadili,a ypada to krasne ti muzu rict,no akorat tam hodne veci chybi postel,skrin atd.. :-D no ono se to nezblazni. jsem nastvana,dneska pujdu pod kudlu ja(pod nuzky)uz se na sebe nemuzu divat,akorat otrebuju pomoc,ale asi to budu muset zvladnout sama mam to dlouhy,jak Lovosice desny.
Profilova fotka
Prosimte segra to jsi takova cita jo?? Milo ja bych nevahala,dyt to neni operace srdce,ja jsem chytra vid,kdyz mi to nedelali :-D ne ,ale ja bych sla,dela se to proto aby si prave otehotnela tak na co cekat,nebo Milo at te Vilda profoukne brckem :-D (to byla sranda) :-p
Já nestraším, to zase nechci!! Tak snad ti to pomůže no!! Udělaj ti profuk a je to hele!! No právě tak hoďte s Viloušem doma řeč a uvidíš! Tak tohle asi musíš vědět sama jak brzo chceš mímíska!! Zase by to bylo hekzký na Vánoce no!! Ale je fakt, že kdyby v tom byl problém a mělo by ti to pomoct tak na co čekat že??
Profilova fotka
No to si taky myslim,prave kamoska ta cekala 8 let,a ted ji to udelaly a nevahala sla hned,a mela byt prave do dvou mesicu tehotna,doktor rikal,ze se to urcite povede,takze asi vi co rikaji,no uvidis,nehrot to Mila :-D
Profilova fotka
Černoch si na cirkulárce uříznul dva prsty na ruce. V nemocnici neměli černý a tak chirurg nabídnul bílé. No radši bílé než být mrzák uvažuje černoch a nechá si je přišít. Asi za dva měsíce jede tramvají, drží se tyče a pod ním sedí babička. Ta chvíli kouká a potom povídá: "Tak co kominíčku? Od frajerky, od frajerky?"
Profilova fotka
:-D Tak to je dobry :-D
Mílo tak to je dobrý no!! Jo ségra jsem a dokonce mi to řekl i Mezian! Že jsem kus ženský, ale vevnitř jsem citlivá a je to pravda!! To já o sobě vím! Třeba v sobotu když jsem přijela tak jsme šli k Blanině a Jarouš šel na fotbal s Pavlem a pak šli na grog a mělo bylo líto, že semnou nebyl doma, když jsem přijela tak jsem taky řvala no!! Jsem nějaká citlivější poslední dobou!! NO ségra ta LaĎka to je asi taky inteligentka ale. Ona čeká 8 let a pak když jí to udělaj tak zase nechce!! Ta má dost teda! To to radši podstoupí celé znova jo? A kor když má takové problémy tak to teda nevím na co čeká jako!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ona ne? :-| to on je tatar rikala,ze najednou si dava pozor proste on ji do toho nutil a ted dela hara kiri :-D to vis on je totiz rozdvojena osobnost,a pokazde prijde s nicim jinym.
Profilova fotka
Tak jsem objednala maly gumacky ,plastenku,a muzeme chodit na prochazky,uz vcera litala v trave,a nechtela z ni vylezt tak uz je nutne potrebuju takovy hezoucky,¨jsou z bazarku,ale vypadaji slusne ,tak jsem zvedava az prijdou,furt chrnime ;-)
Profilova fotka
Jdu přepadnou banku, tak zatím
Profilova fotka
Mam hlada a nic tu nemame?sakra co ja budu zrat :-D No tak co se tyce treba Jary,tak na to jsem taky hodne citlivka,ja si to hnedky prevezmu proste jinak,tak jak to neni,a rvu taky hnedka,ale tak nak nevim pamatuju si ,ze ucitelky mi to rikaly taky,ze jsem citlivka,ale nedavam to na sobe znat,tak je jasny,mam srdce ne nejsem bez citna ne? :-) Ale obcas prekvapim i sama sebe teda,to je asi tim,ze starneme ja bych chtela byt v puberte,aby mi bylo vsechno jedno :-D :-D
Mílo tak nezapomeň kuklu!! No tak to je teda pěknej debílek!! To nechápu jako!! Tak buď jo a nebo ne!! No tak ať sj pak nediví! Jako měl by taky uvážít co ona podstoupila a teď no nechce!!
Profilova fotka
Tak jsem z5, ale mrška banka dala jen málo, to ani za tu kuklu nestálo :-N No to je tedy voleček..... ]-(
Profilova fotka
No tak on je v pohode,ale proste zacali stavet,a boji se ,ze to nezvladnou,ted do toho este ma praci jen do prosince,a on tahne vsechno sam :-|
Profilova fotka
Hmm, tohle je asi vždycky risk a kdyby jsi měla přemýšlet ekonomicky, tak si dítě nepořídíš nikdy a děti bude mít pouze vybraná sorta lidí :-|
Profilova fotka
To jo napr:my :-D ja si taky rikala,az budu mit tohle a tohle a suuup :-D
Hm ségra tak to už máme bohužel zasebou no!! Ale asi to tím bude, ale mě připadá, že je to horší a horší! Mě třeba hodně mrzí, že já jsem v obýváku a Jarin hraje a nejde ke mě!! Prej na co bude koukat na ulici, když ho to nebaví!! Jo ségra včera mi volala mamka, že už má robota, takže příště tam vezu borůvky zmrzlý a uděláme si zmrzku!!
Hm Mílo asi tak nějak, hele my máme taky úvěr ještě na 6 let, to by jsi fakt to dítě neměla nikdy, protože většinou úvěry a hypotéky je záležitost několika let!! Jako takhle přemýšlet to asi ani nemá cenu no!! Mílo to chce počkat na nějaký ten transport peněz, až bude napapaná banka!! Hele co by Jarouš za takovou ženskou dal, aby chtěla dítě!! :-x
Holky já budu vdova ouplně! Včera mi Jarouš oznámil, že s tím klukem jak přes něho stavějí barák chtějí dělat auta!! No super, takže Jarouš bude o víkendu na Třébě a přes týden na baráku a já budu zanedbaná žena!§ To je hrozný!! Už mají první auto malou Micru, to je krásný autíčko!! Ale to je hrozný, když ho nehoní do práce táta tak zase někdo jinej! Pak nemá být pořád unavenej a spát na gauči!! Ale hlavně to budou víkendy zase trávený na Třébě, fakt super no!
Profilova fotka
Miru, no a co víc si přát, budeš na čerstvým vzduchu :-D ba néé... hele ale mě čeká skoro to samé. Tchýňáci koupili barák a je potřeba celková rekonstrukce, a budou všechno dělat svépomocí, takže manžílek asi taky bude trávit víkendy v Hrušovanech =-)
Hm tak to máš to samý no místo toho, aby pracoval na mímu co?? No jako když mi to včera řekl, tak jsem byla docela naštvaná teda jako!! Protože takhle na zimu se na Třébě nedá nic moc dělat, jako přes léto jsem v bazénu nebo dece, ale v zimě jenom v baráku a čuchat kouře z cígára teda!! To teda není moc dobrá představa!! Ale Jarouš bude spokojenej, bude na Třébě a ještě ke všemu dělat auta, tak to bude ve svým živlu!! Ale já moc z toho nadšená nejsem!! Včera koupil jedno auto a už chce koupit další!! Dneska se na něho jede Jarouš podívat do Třebušína! No super no!! :-D
Profilova fotka
Jůůů, Péťo, zrovinka jsem zabrouzdala na koníkovi na diskusi o pravidlech http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... a tam píšou, že nemůžeš mít v albu hudbu ani ten jiný kurzor, jinak že mažou alba a ty ho tam myslím máš viď, tak aby ti album nechtěli smazat, to by byla škola :-(
Ono to asi zabírá hodně místa co Mílo??? Jo jo na všechny jednou dojde hele! hihihihi!! Ségře se už asi vzbudil malej tygřík tak se mu šla věnovat!! Už nám v práci topí a včera jsem šahala doma na trubky a sousedi už taky topí tak šup šup ať nás přes trubky vyhřejou!! :-D
Profilova fotka
JJ, od včera už taky u nás žhavěj trubky. Miru, tak tam nejezdi. Já bych tam tedy nečumákovala, to raději budu čumákovat doma a ještě tam něco můžu udělat, než tam takhle dřepákovat. Miru, ono nejen, že to zabírá hodně místa, ale pak když si prohlížíš několik alb za sebou, tak to pak pěkně leze na mozek, když v každém albu na tebe vybafne něco jiného anebo hraje jiná hudba :-.
No asi tak nějak a hlavně, kdž se chceš podívat na fotku a klikneš na ni tak ti ta písnička pak hraje od začátku, takže se nedivím no!! Je to hrozný no!! No když Mílo to bude každý víkend a asi tam budeme i spát víš a to bych nechtěla být celý víkend doma sama!! No uvidíme no!! Tak v sobotu tam bude Blanina, ale v neděli no!! A tam se nedá nic dělat v zimě no!! Občas jdeme bobovat za barák!! A nebo pak bruslit na rybníku no!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?