Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
to kdybych vedel. spis takova do hneda, bahenni:-) jedem do Soosu:-)
Profilova fotka
Zase výlet jo? Vy tedy jezdíte! :-p
jj, vylet. no slibil sem to tak musime. ale pak uz nic, nejak nestiham no :-(
tady je to zas koukam ticha spolecnost co:-)
Profilova fotka
Cus my razime zitra na Vinobrani do Roudnice,a ja odjizdim uz dnes,za tchyni jelikoz rano jedeme taky do Kiki,a hlavne do Ikei tam se tesim zase strasne ja uz konecne.Jedeme se podivat na naky doplnky,a hlavne postel a skrin pro malou
Profilova fotka
Pepo, to víš.... ono se tu občas i maká =-) :-D
Profilova fotka
Jéé, Péťo, tak to se tam možná potkáme, hi hi :-p My vyrazíme asi hnedky ráno, ještě projdem letňany, dáme twistra a pojedem dom :-D
Milu ale bacha na KIka strejda si tma neco kupoval a moc nic. spatne baleny ze se jim to rozbilo atd. Milu tak praci ja znam to se neboj
Profilova fotka
Pepo, mi zatím máme s kika obývací stěnu a dobrý. Minule jsme chtěli nábytek do koupelny a neměli ho na skladě :-( , tak snad ten stůl a židle mít budou...
Profilova fotka
No my taky razime brzo rano,treba se potkame jedeme tam jako prvni
Profilova fotka
Ale řekla bych, že KIKA je zas lepší než Asko.... Péťo, tak to mi asi taky :-D
Profilova fotka
Co vy taky?? =-) jako prvni?ja to myslela jako driv nez do Ikeii
Článek se načítá
Profilova fotka
jakej jsi si vybrala mas to nekde na odkaze Mirca psala,ze je cela spocena,ze mam zitra malou privezt,to bude spocena este vic,jenze to netusi :-D
no tak ASKO bych rek ze je pribeh sam pro sebe
Profilova fotka
No tak zase vsude je neco
Profilova fotka
Poklízí žena v kuchyni a volá: "Táto! Musíš jít opravit záchod!" Táta odpoví: "Dyť je v pořádku." "Není, běž a podívej se na to!" Tak táta teda jde a zase volá: "Mámo, tady nic rozbitýho neni." Máma zase, "Musíš strčit hlavu do mísy!" Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá: "Tady taky nic rozbitýho neni." A máma, "No tak tu hlavu vytáhni." Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí: "Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"# A máma spokojeně zavolá: "Bolí, co?"
Profilova fotka
Péťo, je v tom jejich prospektu, najeď si norálně na stránky kika nábytku a tam pak na prospekty a v tom posledním je, takovej třesňovej se 4 židlemi, počkej zkusím dát odkaz, pokud se mi to tu otevře
Profilova fotka
http://www.kika.cz/db/content/prospek... strana 17 ;-)
Profilova fotka
Ahojte všichni, hlásím se zpátky z dovči. Měli jsme se výborně - jídlo, pití, moře a spánek :-) Teď v práci je to o to horší... |-| No, ale hřeje mě výhled na dovču koncem září... Co je tady nového? Absolutně nestíhám dočítat, takže doufám, že mi nic významného neuteklo...! :-N
ahojky Lit. nejak se nam to tu rozmluvilo. a tos byla v Chorvatsku? Jooo navraty z dovolene sou osklive. my meli tu pariz a parada:-) a dnes jedem jeste na vikend
ajooj dovolenkáři :-D moc tu nesmutněte, jo, co máme žikat my, co jsme dovolenou ani neměli =-) Denis, nemám dobitý kredit na mobilu, takže - doufám, že jsi už OK a srdíčko bije o 106 x-)
Profilova fotka
Ahojky,no tak hlavne ,ze uz jste dobre dojeli to je parada,ja se chystam,do te Ikei a Kiki,uz se nemuzu dockat sakra.. Vy se mate vy takhle vyletite,same dovolene,hmmm,to my uz se nikam zase dlouho nepodivame :-| mozna Jarda pojede na hory s mamkou ja je moc nemusim tak ja zustanu nejspise doma.
Peťul proč doma.. vždyť na horách je taaaaaak krásně, hele třeba jen nějaký ten výšlap - my si dali minulý týden ten Smrk u Frýdlantu a byla to krásná prochajda, sice ke konci už jsme měli jazyky na vestě, ale ten výhled z rohledny byl nádhernej :-N
Profilova fotka
Nadzárek, tak mi jsme dneska v Kika moc neuspěli, páč ten stůl neměli na skladě :-( takže je objednanej a čekáme na sms jo a židle jsme nakonec vzaly jiný :-D Nazdárek dovolenkářko? To věřím, že jste se měli výborně, jak jinak na dovče, že? To já si musím počkat až na další rok, nebo možná na zimu, ale to mi asi neprojde, neb manža na sníh moc není =-)
Mílu já si to vždycky s těma horama říkala taky, než jsme byli před rokem v Peci a bylo to čupr.. ten čistej vzdoušek člověka tak pročistí :-D
Profilova fotka
Ahojte všichni, tak už jen 4 dny. Pěkně to letí. A koukala jsem na přepověď a bude zima jak sviňa. :-S
Profilova fotka
Krásné pondělní dopoledne, to je venku kosa co? Brrr... až jsem si ráno říkala, že už by mohly pomalu zatopit =-)
Krásné raníčko!! Jo jo to je kosa teda!! Jsem dneska ráno normálně měla už bundu co mám na podzim!! Jo jo ségra to jsem se s Tori zapotila, ale je dobrá, že takhle prostě všude vydrží, to jiné děti třeba brečí, ale ona si hrála a byla spokojená, jenom to rizoto po celém bytě bylo super no! Ale jinak je to teda dračice!! To se prostě nesmíš otočit, už má něco v ruce a zdrhá s tím!! To teda je na zátop i když my máme teda v bytečku teplíčko, pak stačí když zatopí sousedi a máme vystaráno!! Ale už hlásí jako přízemní mrazíky!! Brrrr
Profilova fotka
S mrazíkama jděte do háje. Já chci babí léto! Aspoň 20 st. - to mi stačí.
Ilonne myslím, že nějaké to babí léto hlásili, ale tento týden to určo nebude, co jsem včera koukala tak hlásí jako 11 - 16 st., tak to je docela hrozný teda na září jako!! Mě se nechce zase nabalovat, léto nic moc letos, dá se říci, že byly jeden týden tropy a mezi tím jako nic moc teda!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?