Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
to jo, já znám taky hodně lidí, co má výplaty na ruku..Ti dva co s námi zrovna jezdí do Prahy, tak oba dva mají plat na ruku..Jenom Míra na účet
Miru:ony sou kurvy, ty pasticky nejsou nekdy nic moc a je lepsi to tam nejen napicnou ale i prikurtovat treba dratkem to s tim pak clouma a LUP a je po ni. jinak mimochodem, je to docela nepknej kvikot kdyz se chytne. tak bacha.
No já doufám, že se chytne v noci až tady nikdo nebude!! Teď nevyleze, když jsme tady, ale máš vidět ráno, když přijdeme tak vyleze a lítá a neví kam se má schovat!! Oni nám totiž opravují budovu soudu kolem dokola od země tak cca 1 metr do výšky, tak si sem našla cestičku asi no!! Aby se nám tady nepustila do spisů potvůrka!!
NO BOOZE TAK JE SEZERE NO :-)
Mě to tak nevadí, ale jiný taky vyváděj, to víš ona každou chvilku vždycky proběhne, ale už jsem ji dlouho neviděla, už se někam uklidila asi pod skříň, tam má klid!! Doufám, že se mi nepustí do sušenek co tady mám!
Profilova fotka
MIru, tak si dá sváču no! Taky musí něco baštit :-p
To určitě moje bebe nedám prostě!! Ať si jde na Jiřiny zásoby!!! :-D
Profilova fotka
Tak jsem si koupila kontryhel, jsem zvědavá jestli je opravdu tak báječnej jak ho na koníkovi vychvalujou =-)
Jako čaj Mílo myslíš?? To je taky na vyčištění, aby jsi byla lépe těhu?? Já jsem si koupila dneska pyžamka s včeličkama a Tori s Luckou jsem koupila super punčocháče na Vánoce!!
Profilova fotka
Miru, pyjámko nebo nošní košilku? Já mám doma 2 košile s včelkama :-D a pyjámko už bych potřebovala taky.... nějak se mi trhá 8-(
No vzala jsem si pyjámko - jako dlouhý trígo, protože mě je pak zima na ramena, já radši právě tohle, už nenosím moc ani ty saténový, mě je v nich zima i v létě prosím tě! A právě se mi nechce nosit ještě kalhotový pyžama, protože zase taková zima ještě není a co bych pak dělala v zimě žé?? :-D
Profilova fotka
No, já mám právě pak radši ty 3/4 kalhoty a krátkej rukáv. Miru a kde je maj? Na dlouhý? a za kolik? Ci takýýý :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Miru, zrovinka je tu Eva s malým, tak jsem jí očíhla kočárek a má cortinu, takhle vypadá docela dobře x-) .... ty jo to taky bude jednou prekérka vybrat ten správnej :-N
Já vím jaký má, má ten zelenej, jsem jí potkala!! Já jdu k tobě nahoru s tím svědečným!!
čauky... člověk se tu chvíli nevokáže a vy toho tolik načáráte... odmítám dočítat :-D :-D :-D Zítra razím k vám na soud k paní Mgr. Vozábové ;-)
Profilova fotka
ahoj Maji. Vozábový? =-) to jméno mi nic neříká :-. :-x
Profilova fotka
Jo, říká... ta dělá na probaci... to ale nepatří pod naši instituci :-p :-D
čauky.. jojo, Volzábová.. sedí prý v 1. patře, vlevo
aha... tak to jooooo! :-D
Profilova fotka
a co tam? Půjdeš sem makat? =-)
Profilova fotka
Cuuus krasny den fuuj ,jsem spocena jak mysicka,od rana suruju,ale uz to mam jeee ajsem st astna,ze je to tu kraasne vsechno cisty takze mam zase klid na tyden :-D nebo do vzbuzeni =-) to snad ne :-| penizky na ruku jo??tak to jsem mela maximalne na brigade,a od te doby nikdy takze ani nevim jaky to je,jsem zvykla na ucet takze nevim,myslim,ze na ucte se lepe cetri,mez to mit doma :-) ale ty poplatky to je desny no jako my teda platime asi 120 i s bankou. Dneska razim do mesta s kamoskou na kavu,uz me to tu nebavi jsme neustale venku na piskovisti,a musim si uzit posledni dny hezekeho pocaska pak se mesto uzavre a nikam jezdit nebudeme.
No nevím... mám toho docela dost tak si musím vybrat ale tady to je blbý, to je jen do konce roku, to mám jen jako nouzovku!
Profilova fotka
Aha, tak to ju, ale zase lepší něco než nic, no!
No prááávě! Ale snad mi vyjde něco lepčího :-D
Profilova fotka
Co to je tady hmmm =-) =-)
Profilova fotka
Krááááásné ranko x-)
Profilova fotka
dobry den pani
Profilova fotka
no naždááááár..... co máte dneska v plánu? a co na víkend? My asi zítra sjedem do letňan do Kika si pro nový jídelní stoleček se židličkama, už se těším :-D
my jedem na omáčku :-)
Profilova fotka
=-) Pepo, taky dobrý a jaká bude? svíčková?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?