Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Péťo, klíďo, ale u Mirky je to v jejím zájmu, jinak nebude mít penízky a stravošky. Jako holky dneska totálka den blbec.... začalo to hnedky jak jsem sedla ráno do auto, chci stáhnout okékno, zas to tam zaškubovalo a okno už nešlo vytáhnout ]-( pak jedu do banky pro peníze a ejhle nemají je pro nás připravený, že prý ta paní co měla nastarosti jejich přípravu je nechala u sebe v kanclu a dneska má přijít na odpolední. Tak jsem lítla zpátky do práce pro výčetky a zas do banky... přijdu do kanclu a zjistila jsem, že kufr ve kterém se nosí peníze je zablokovanej, páč jsem tam asi omylem přepípla kodik, takže jsem to tu dolovala.... no a ve finále, když jsem ti peníze rozdělovala, tak mi nedjřív přebývaly, pak chyběly a teďky zase přebývaj... tak jsem zvědavá na koho jsem zapomněla, páč se nemůžu dopočítat 8-( anebo kdo přilítne, že jsem mu dala blbě :-. Prostě už chci dom :-p
Profilova fotka
Tak si ten trosek nech a je to?? :-D
Profilova fotka
Péťo, kdyby to tak šlo :-( :-D
Profilova fotka
Ja vim to by se zilo co?? :-D holky ja chci byt prachata,mit hodne peneeeeez hmmmm ]-( :-| tady se mi motaj na balkone nejaci panove,ale ty moc v kapse mit nebudou :-| :-D :-D To chce nakyho fotbalistu sakra :-D (kdyby me cet Jara)tak by rek dyt jednoho mas :-D
Profilova fotka
Uz jsou skoro za 500kcto jsi sezenu novy za tu cenu :-|
No to jo ségra, to kup nový radši, to se vyplatí než nošený!! Mílo za chvilku jsem tam!! Hm Mílo tak koukám, že fakt den D!!
ajooooj, teda vy kecalky ukecaný, vy jste tééééda zase jely... :-D dočetla jsem poslední dvě stránky, víc asi nezvládnu, chjo =-) Mirčus - kdy jedete na ten sportovní den - zítra? já si to zasejc pletůůů. Jo a Janičku - Litseu jsem dneska už zahlédla v práci na skypu, tak už se asi vrátila z dovči že jůůů, :-N Mílo, teda den jsi měla fakt krááásnej, potěš koště. Já jsem teda měla naopak supr - hned ráno mi kolega z libereckýho archivu, který fachá ještě jako moderátor na Rádiu contact liberec zahrál ke vstávání mojí oblíbenou písničku z ´Top Gun, kterou mi slíbil a hned mě rozesmál, tak až na ten déšť teď to byl supér den :-)
jo a vlastně taký Pepa s Radkou se už asi taky vrátili z Paříže, tak se koukejte pochlubit něčím málo fotek alespoň po mejlíííku :-)
jj, vcera sme pristali.a paraaada. jen fotky se furt vali ve fotaku. musime je sami nejdriv stahnout a zkouknout:-)
no mě je to jasný, že to byla paráááda, tak šup šup, ať se taky pokocháááám :-N a jak to proběhlo, vše v pořádku? kde jste všude byli, no poudej, jsem jedno ucho 8-)
nooo zvladli sme toho dost:-) to joooo
my ti pak neco poslem Marti nebuj
Článek se načítá
no to doufám Pepčo x-)
Profilova fotka
nadzárek, dovolenkáři, tak povídej, přeháněj, jak bylo, co eifelovka pořád stojí? A co noterdam (omlouvám se za pravopis) a louvre a tak.... :-p
Profilova fotka
Já trubička si zapomněla kapky na kašel a sprej na rýmu v práci ]-( a teďky tu mám hudlu jak lovosice dlouhou a o kašli ani nemluvím... prostě tele, co na to říct :-N
jéé, Mílu, ty jsi nachcípaná? kdes to chytla čéče? :-(
Profilova fotka
ááále, manža domu přitáhnul nějakého bacila a já jsem prý hamižná a musím mít všechno co má on 8-( :-D
téééda, to jsi teda hamty hamty, a ještě se opičkuješ! to vim, ti to Vilda pak přeje viď :-D tak se koukej vyležet, měla bys do sebe pořádně nalít horký čaj! ;-)
Profilova fotka
Cuuus :-)
Profilova fotka
no hlavně, bych to neměla přecházet, když se snažilkujeme, ale copak můžu zůstat doma? Nemůžu... ]-( No naždáár, tak co dělníci na balkoně? :-N
Profilova fotka
Uz tu nejsou :-D ale jako nic moc :-D nejlepsio je jeden na proti furt na me hlasi,a mlaska na me fuuuj to nesnasim,je to doterny a oplzly :-p :-p blbec :-D udelej si cajik??
čus petruš :-) Mílo a proč nemůžeš zůstat doma? hele kvůli té kolegyni, co jí zná Pája? ]-(
Profilova fotka
Marti, přesně tak :-D prý minimálně do 24.9. s ní nemáme počítat .....zničit krtka!!!!!!! ]-(
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem se na vas prisla podivat,ze neco napisu, ale vypada to ze se mi zase budi ditko,co spi teprve pul hodiny ]-( ke vsemu nemame doma tatku,takze jsme si dnes uzivaly damskou jizdu celodenne. ale zitra je Tom s nami,lepe receno musi k zubari do Budyne /skoda,ze nebudes Marti doma,bysme se s malou na tebe jukly ;-) / a ja pak jedu na kontrolu k zenskymu po sestinedeli, huraaaaa... hnedle si necham napsat prasky aby se naaaaahodou neco nepokazilo :-D
Profilova fotka
Milu, to jsi tak moc loajalni, ze je ti prace dulezitejsi nez zdravi? prd na ne, oni si bez tebe taky nejak poradi,ne? ;-) co by mohli delat, kdybys neprisla...
Profilova fotka
Ahojky Jani.... mno asi by tam musela zaskočit další kolegyně... jenže já bych musela na nemocneskou páč, už moc dovči nemám a nemocenskou zase zkrouhli od září :-| vím blbá výmluva... zkusím to o víkoš vyležet, už mě trápí spíš jen ten kašel a rýma, škrabík naštěstí už zmizel. Jinak, jo loajální jsem, když za to jsou i odměny :-D
jůůů, Janí ahojky, vy chodíte k Novákovi do Budyně?? to jsem nevěděla... doma bohužel zítra teda nejsem, kdybych byla alespoň v liťáku tak si pískám, ale mušim s chéfem do železnýho brodu a pak hned eště do archivu do liberce, a jsem z toho teda celá vodvázaná, to zase dorazim zničená domů někdy v šest večer, chjo :-p Tobě to tak rychle uteklo to šestinedělí, vůbec mi to nepřišlo, jak jsem tě potkala v roudnici, prostě jenom kveteš a je vidět, že ti to svědčí, hlavně, ať jste s holčičkama v pohodě a malou si užiješ ;-)
hele Mílo loajální vocamcaď pocamsaď, prachy nejsou fšechno a zdraví máš jen jedno, tak ať kouká ten krtek vylízt z nory a ať nehraje divadlo ]-(
Profilova fotka
jj, ja to chapu..nemocenska stoji za prd... to Tom ma do konce roku cely 1 den,taky sila... Matul,nema,ale vezme Toma jako akutni pripad,takze tak.. jinak je objednany ke svobodovi,ale az na 31.3.09 :-D
Profilova fotka
Marti, diky |-| aaa, uz rve,tak ja letim... mejte se kraaasne a ty se Milu brzy uzdrav. hezky vecer

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?