Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No hezký ségra! Tak to koukám, že jsi měla co dělat??
Holky tak mi přišly pokyny - letíme v 07:40 hodin ráno!!!
Krásný raníčko!!! Holky takže dneska jsme zjistily, že nám tu po kanclu běhá myška, ale nevíme jestli je jenom jedna teda!! Tak budeme chytat do pastičky!! Holky včera jsem zase dostávala kopříka při růžovce. Jarin koukal semnou a Sylva tam rodila a Dalibor samozřejmě nebyl doma, že jo! A Jarin no Dalibor je v prdeli a Sylva rodí! Já jsem mu říkala, že jsem zvědavá, kde bude on až bude rodit, určitě na Třébě! A Jarouš mě teda dostal holky! Že prý kde by byl, doma v důchodu!! Ty vole já šla do kolen z něho!! Mají Dominika malýho!! Tak já říkám Jaroušku jaký chceš ty? A Jarin to je jako kdybych si vybíral barvu na Porsche, prej až ho bude mít v baráčku tak mám přijít! No já z něho nemohla, ale zatím je to ve fázi srandy!! Hihihihihih :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru, tak to taky nic moc, my tenkrát odlétali v 1 hodinu v noci, ale zase uvidíte krásně ranní Alpy, to je super podívaná ;-) Dneska asi moc nebudu..... :-S jdu rozdávat peňouze a stravošky :-N
Profilova fotka
Nazdárek, tak jsem nikoho nezastřelila, akorát jsem tam byla za blbce. Byl tam nějakej novej bojař a pořád jsem slyšela, jak mám držet zbraň, jak si mám srovnat hledí a ostří a jestli se toho nebojim. Myslel to chudák dobře, ale po deseti letech u firmy fakt nemusím na střelbách fungovat, jak vrchní blbec.
Profilova fotka
Miru..... :-D :-D :-D :-D hele taky se jednou dočká a v důchodu už bude vozit vnoučata, ten toho nadělá. Hele a slyšeli jste včera jak říkaly, že přibývá vrozených vad? =-) že za 10 let to vzroslo o půlku... a prý jsou na vině životní styl a starší rodičky.... =-) njn.... holt jsme spíše zodpovědnější no! Věk jaksi nezastavíme co? Ilčo, no co.... hlavně, že tu zbraň nepotřebuješ až tak ve službě ne?
Hm Ilon tak takový chytrolínky mám nejraději!! Mílo já přijdu až odpolko!!! No Mílo mě to připadá právě dobrý, že uvidíme z letadla, před osmou je vidět! No tak v tuhle dobu poletíme tak nějak no!! Ale hlavně víš co budeme tam celý den v 10:15 hodin jsme tam! Protože když máš nástup 19.9. a letěš třeba v 8:00 hodin večer tak máš jeden den v čudu no! Takže radši ráno!
Profilova fotka
Kdybych tam strašila každý den, taky bch střílela jak Emmons. No dobře tak dobře asi ne, ale určitě dobře. Nás tam vyhodí jednou za čtvrt roku, dají nám 50 nábojů a očekávají výsledky. Jo taky mě fur poučoval, že se nemám za tou zástěnou tak vyklánět, prý by mě zastřelili ]-( ]-( ]-( . Bojim, bojim - mojí zbraní je počítač.
Profilova fotka
Přihodila jsem včera nějaké věcičky do albíka.
Profilova fotka
Miru já spíš myslela, že je to blbý v tom, že tam budete muset být už v 5 ráno víš... páč by jsi tam měla být 2 hodiny před odletem. My tam tenkrát přiletěli nějak asi ve 3 ráno, kolem půl 5 jsme byly v hotelu a ubytovali nás bez problémů... oni už jsou tam na to myslím zařízený. Akorát mě tenktár naštvalo, že jsme měli zaplacenou dovolenou od 31.5 a letěli jsme vlastně až 1.6. 8-(
No jo no, to tak právě je no! My to máme od 19.9. a budeme tam v 10:00 hodin ráno v Monastiru!! Tak to jde, to jsem právě chtěla takhle ráno letět! Jo jo na letišti máme být v 5:40 hodin dvě hoďky před!! ALe je to roztomilý Mílo, když o tom pořád Jarouš mele, doufám, že jednou bude posranej až to bude!! Tenkrát když jsem sebou sekla v Makru, tak si myslel, že jsem v tom a jak se o mě staral panečku čoveče! Já myslím, že budeme oba řvát jak mimina a miminem! Ilon neboj!!
Profilova fotka
Pádím do práce. Pa
Článek se načítá
Tak hezky pracuj pa pa!!
Profilova fotka
Cus holkyyyyyy :-)
No čus!!! Jaroušek zavřel dveře doma co??
Profilova fotka
No a mala sla spat? :-D
Profilova fotka
ja pujdu asi taky na chvilku,mala dneska v nic radila asi se ji neco zdalo,ale vyspala jsem nevim chce se mi chrnet,byla jsem rano ve meste asi jsem se unavila :-D :-D uz nam delaji leseni pred balkonama,to bude bordel,hlavne nemam kam davat pradlo sakraaa :-S
Profilova fotka
Ide mladík okolo kláštora a na dverách vidí nápis: "Sex s mníškami za 2000 Sk !!! " Poteší sa a zazvoní. Otvorí mu mladá mníška, zinkasuje peniaze a informuje ho: "Pôjdete na koniec tmavej chodby a vôjdite do posledných dverí vpravo..." Mladík prejde chodbou, otvorí posledné dvere vpravo a vypadne rovno na ulicu. Dvere sa automaticky uzamknú a na nich visí ceduľka s nápisom: "Dnes s vami vyjebala sestra Mária !!!"
Profilova fotka
Nazdárek, Péťo, vám budou zateplovat? Tak to si užij, ten polysteren je pak všude. :-S Ale zas si musíš říkat, že budete mít hezký obydlí x-) Mám chvíli čas, tak jsem na vás jukla
Profilova fotka
No nam uz zateplujou douho uz ho mam vsude je to desny cau deniso?co je noveho?co je,uz jsi tu dlouho nebyla
No mají to hezký, mají to takový barevný a zvláštní tvary na fasádě!! :-D
Profilova fotka
Se maj, já chtěla taky... ale firma rozhodla o barvě o nás bez nás :-S ale taky je to hezký, hlavně jsem zvědavá jak dlouho to tak hezký vydrží, neb už jeden datel se trochu v té fasádě zabydloval, takže je tam ďurka =-)
Profilova fotka
No tak na barvu se nas taky nikdo neptal,to si rozhodl,tady domovnik sam,ale vybral dobre sosedni panelacek,ma udelano do kolecek a my do kosticek,a stejny barvy tak to ladi :-D
Profilova fotka
No já chtěla prosadit zeleno žlutou fasádu, víš Mirko tak nějak jako mají tam u vás jedni v pokraticích, naproti Sokolovně, to se mi moc líbí.... a i výbor nebyl proti tomu, ale jaksi firma už přisla s hotovým a máme 3 odstíny žluté, od hodně světlé až po oranžovou... je to hezký a žádné ornametny nemáme, páč na těch barákách vedle to vypadá jak na opičárně... tak u nás je to naštěstí mírnější.... :-N
Mílo už jste tam mohli mít novýho nájemníka jo?? No tak naše myška se taky zabydlela a a ni se neptala!! A už nám tu bydlí holka jedna!! No máte to hezký ségra, to je pravda!! Mě se to líbí no!!
Profilova fotka
Jo je to neco jineho no,poprve jsem se lekla co to je jako,strakatyho ale ted jak se na to koukam,je to pekny,hlavne ty balkony budou dobry zadny sklo trapny..
Profilova fotka
Miru, nechceš mě náhodou takhle poctít svou návštěvou? =-)
Profilova fotka
Nechcete poctit me navstevou,?? :-D
Profilova fotka
Ahoj, mám se dobře.... x-)
Profilova fotka
segraaaaaaaaaaaaaaaaa ,ze dneska nezapomenes,na ty boticky nextacky???? :-o :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?