Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jsem musela ještě načesat Maxika nééé!!
Profilova fotka
Jeee ja chci taky najit tu svoji |-| hele aby si zneho neudelala pudlika :-D
No já jsem měla štěstí, taky mě to potěšilo, já jsem se s ní už rozloučila!! Ne ne to ne!!
Profilova fotka
Dobré ráno všem, tak dneska jdu střílet. To zas bude ostuda, net¨refim ani vrata od stodoly. Jinak včera jsem byla na zkoušce šatů, snda to dopadne dobře.
Ahojky Ilon!! Ilon já bych si ty střelby spojila vždycky s tím koho nemusím hele a toho bych si tam představila a nebo víš jak - nešťastná náhoda, mě selhala pistole!! :-D :-D :-D No už se ti to blíží a blíží a blíží!! Už to nemáš asi 14 dní!!!! :-D
Profilova fotka
Utíká to vážně rychle, pěknej fofr. pořád sháním klobouk na Péťovo auto. Kdybych měla někoho zadržovat pomocí zbraně, tak bych po něm nejdřív hodila dva zásobníky a pak tu zbraň. Myslím, že to bych měla větší úspěšnost. :-D :-D :-D
No ta to udělej!! Co ti brání, sice to bude asi tvoje poslední dobrodružství, ale co hele!! Bude to za to stát né?? No já jsem taky sháněla a všichni mi půjčovali také sombréra, nakonec jsem vyštrachala po Jaroušovým dědovi na chatě cylindr co měl na kočár, když jezdil s koňma!! A pěknej no, akorát ho květinářka trošku poničila, protože na něho lepila ty květy tou pistolí!!
Profilova fotka
Nazdárek.... jsem tu :-D Ilčo, náhodou to by byla dobrá scéna do nějaké krimikomedie alá žhavé výstřely :-D :-D :-D Hmm, tak s kloboukem nepomůžu, nevím, nevím, nemám zdání :-N
No asi tak nějak, ale mílo víš co Mílo ta parodie!! :-D
Profilova fotka
Tak to je skvělý.... už mi nějak přestávají sloužit hlasivky :-| .... to bude mít doma manža klídek :-D :-D
Jéé tak to by taky Jarouš bral. Počkej dneska až mu to řeknu tak mě k tobě zítra pošle nakazit!!
Ahojky... Ilon, mrkni sem: http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holk dneska to vypada na pekny den Je tam paracek Segra s tou sobotou mame pocitat??
Profilova fotka
Jůů, tam je věcí teda čéče =-)
Čus ségra a Máji!! No hele, ale vracím se z těch her, nebudu ještě sobotu doma, já nevím v kolik se pojede z toho Litvínova!!
Profilova fotka
A jejej tak my ji dame k nasim¨,at to nehonime
Profilova fotka
JJ, je tam docela vedro, ale ráno byla kosa jak prase a taky mlha..... =-)
Profilova fotka
No ja koukala my tu meli taky peknou mlhu :-|
Jsem ti říkala, že jedu na ty hry a vracím se až v sobotu, ale do 10:00 hodin máme vyklidit pokoj, tak nevím v kolik hodin pojedeme no!! Ale tak nějak asi dopoledne budu doma. A kam Vy vůbec chce jet?? Hele ségra a nechceš přijet dneska na návštěvu?? Já jdu dřív z práce a Maxikem k holiči a mohli jsme se jít podívat na tu NEMO záclonku co?? Protože ty se sem jindy nedostaneš!! Hele já ti ještě pak napíšu jak to vypadá v sobotu ju??
Profilova fotka
Ja mam dneska domluvenou kamosku na kterou cekam,uz tu davno mela byt,a se sousedkou jsem domluvena,ze jdeme na pisek,uz vcera jsme to odlozily a s Nikolou taky no dneska to mame plny,tak dneska to neklapnee vis... No pak mi napises a uvidime dystak pojede k mamce my jedeme na vinobrani do Roudnice vis
Profilova fotka
Jakto,ze nedostanu?? prijedu klido nekdyaz budes brzo doma,kdyz na tebe nebudu muset cekat,pred barakem,mala uz je vzhuru tak brzo,dneska me z ni zase klepla malem pepka ]-(
No a kdy jako půjdu dřív nejdřív ve tři hodiny, jinak se nečapu, to tady dělaj jiný, ale já ne!! Mílo už jsem poslouchala, že jedu na hry, že jsem nikdy nikam nejela a najedou jedu na hry! Gábina jenom kroutila na mě oči, abych byla zticha! A víš proč??? Protože zjistila, že musí jít do jednačky Bartoška tak si chtěla vzít opět v pátek dovolenou a Verča jí nedala, že tady prý nikdo nebude, tak má smůlu!! Tak se rozčilovala tady! A já jsem se jenom smála!! že jim to není už trapný si brát každej pátek dovolenou obě dvě jako!! Už je to fakt trapný!! Jsem řekla Gábině, že to tady asi nevydržím pokud to půjde takhle to je fakt na palici!! No jo všichni přednější než ségra to je jasný!
Profilova fotka
Ne ne to neni pravda ty mi jsi prednejsi,ale ona uz je na nestemickym kopci s kocarem vis co to je prece ji nereknu at jde zpet na skalku ]-( to by me asi zabila ]-( ,ale j aprijedu ten muj parchantik uz prestava i jist ]-( ji taky asi brzo zaskrtim padime ven takl paaaa
Profilova fotka
Miru, kašli na ně.... ti za to nestojí. :-| Jsou to pipky
Mílo to nevíš jak jsem se držela hele!! Protože když tohle říkají s Knotkem a ty sedíš vedle, hele mě vařila krev, ale spíše jsem se tomu smála no! Jsou fakt trapný jako!! Už jich mám fakt plný zuby, to si jako budoubrát každý pátek dovolenou, aby nemuly do jednačky se Šetkovou ty vole! :-D
Profilova fotka
Hele, ale ona nesoudí jen pátky ne? Oni prostě hřeší na to, že ty tu nemáš momentálně Pepu no!
Profilova fotka
Ahojky holky tak super den,cely den venku,ted mala sla spat neuverite co udelala cmajzla mi krem na zadek,a cela se snim namazala mela uplne bilej oblicej ruce dudlik,no proste vsechno cela postylka od kremu ja nevedela jestli se smat nebo nadavat,ale fotila jsem a smala se jelikoz prdelce to vadilo do oci,ale este,ze nepalilo to by bylo horsi :-| :-D Ted je mazana aspon na mesic do predu :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Krásný večírek holky!! Tak dneska večír jenom sestra jo?? No tak to se jdu na tu spoušť podívat no!!
Hmmmmmm tak ta se dobře zmazala, tu jak necháš chvilku samotnou tak je to jasný!! Je to malá dračice co chce všechno ozkoušet no!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?