Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Komu říkáš můro!!! :-D
No tak kde jste čuryny???
Profilova fotka
se hrabu v mejlech :-N
No já jsem tam měla jenom 4, se pokouším to tak nějak korigovat, protože mě to potom nebaví, když jich tam mám toliko!!
Profilova fotka
No mě právě taky ne, ale už se lepším, už mám nejstarší jen 17 dní :-D
NO neke já se teďka snažím co jsem na pc je čistit a zatím se mi to daří teda! Dneska jsem měla 4 a už jsem je zlikvidovala a už to i mažu, pošlu dál a šup do koša!!! Holky já jsem se přecpala mrkví, mě snad roste za ušima nebo co!! :-|
Mílo co tototototot!! Už jsi mi tam zase poslala dva?? Ty potvoro!!
Budete tady ještě chvilku?? Já si musím umýt dneska palici a beru sebou Maxíka, zítra jde ke kadeřnici!! :-D
Profilova fotka
Buď ráda, že jenom 2, zatím.... já to dost promazávám, páč je jich hodně stejnejch nebo to co už jsem viděla snad milionkrát :-D Jůů, Maxík zítra bude fešák co? To my zas jdeme zítra s Nelákem na kontrolu, tak jsem zvědavá co si vymyslí tentokrát :-N
A jé je Mílo si připrav peněženku zase co?? To ještě pořád nevědí co s ní jo?? Jo jo jdu s ním do vany, aby nesmrděl frajírek!! Zítra bude fešák, zdrhám z práce dřív a navíc mi Jarouš řekl, že nemůže přijít dřív, že dělají střechu a makaj, aby to měli, tak nevím jestli zítra pojedeme do Ústí!! :-|
Profilova fotka
No nevědí a hlavně si na každý kontrole vymyslí něco jného =-) už jí normálně podezíráme, že tam snad chodí ráda :-D
Profilova fotka
Já se z toho mého manži asi brzo počůrám smíchy :-D :-D kouká na televizi, ani nevím na co a prej, že Madlen je hezký jméno =-) :-N no to nevím teda... :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
caaaaj ja varim ty blaaaho,az se potim,chtela bych hodit vanu ,ale musim hlidat sporacek sakra :-D
Profilova fotka
a co je dobrého?
Profilova fotka
Ale plnene papriky ;-)
Profilova fotka
hmmm, tak ti si nech... ty já nemusím, ale klopsy v rajský bych si dala, mňam :-p
Profilova fotka
Jinak jsem pekne dneska nasrana,sousedka nademnou si koupila uplne stejnej kocar,ty voleeeeeee akorat ho ma v cervenym no to nasere,este ze stejnyho vchodu jako by nebyl jinej druh,este,ze ho ma cervenej cuuuuup... :-D to je faakt trapny ]-(
Profilova fotka
segra co delas?? psala jsem ti S M S ;-(
Profilova fotka
To je co?? ja tuhle omacku muzu tu ja miluju :-D
Profilova fotka
NO klopsy, to jsou ty koule z mletého masa. Ségra se koupe i s Maxem... to tu psala někde vejš
Profilova fotka
Milo paprika je plnena tedy tema klopsy no,to je uplne stejny rajska nebo klopsy dela se to uplne stejne ;-) jen se to naplni do papriky
Už jsem tu a jsme oba dva vyvoňánkovaný!!! Ještě mám turban na palici!! :-D
Já zítra dělám karbošky!! Chtěl jsem špagíny s mletou, ale Jarin radši karbouše!! Taky mu musím navařit něco než odjedu!! Ale on si poradí!!
Profilova fotka
No dělá se to možná stejně, ale pak je to maso načichlý těma paprikama a to mi vadí,i ta rajská je od těch paprik, bléééééé :-p ale nechte si chutnat
Mě taky ta paprika vadí jak mě měkká! Ale když to švestr chutná tak ať si dá do rypáčku!! Já jsem si stačila udělat i masku na palici!! :-D
Profilova fotka
No tak to ja zase muzu tu papriku ,ja nemusim to maso,Jarda to taky nemusi,a ted to ji jeho mamka totiz neumi moc omajdy,nebo umi ,ale ne tak jako ja :-D :-D fuj zase tady neco smrdi,ale ty papriky to nejsou to ja muzu prave tu vuni cuchat mnaaam :-D :-D Ja se jdu taky asi vykoupat,at to mam zasebou jsem krkava vzdycky se jit koupat :-D :-D viid segera jsem krkava :-D
No jasně nebo lakomá!!! Já jsem vykupčená a jsem ráda, mě se pak taky moc nechce, když tady dřepákuju a pak se mám jít koupat, tak už to mám za sebou!!
Profilova fotka
Ja to ted zahustila tak to musim hlidat pak si pujdu umyt kacenu :-D
Profilova fotka
Zapni ICQ segra nee,cetla jsi sms
Tak co umyla sis pořádně tu puchnu tvojí?? :-D Jsem Vám ani neřekla ještě, dneska jsem zdárně pod postelí našla naušnici, ale fatk nevím jak se tam mohla dostat čéče!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?