Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
tak jo?ja bych chtela pasek pro Jaru k Vanocum a jestli by byl holcici nevadi on je takova holcicka :-D tricko pro holky ju taky nevadi tak co? :-D Dneska mi oprisla slozenka na popelnice ty voe to je furt neco Ale pristi rok budeme nejspise osvobozeni od placeni jelikoz Ustecky kraj,je nejlepsi na trideni odpadu,tak to mame jako bonus tak jsem zvedava ;-) to je super napad tady se plati za osobu 250 i za deti :-|
Profilova fotka
Péťo, jenom 250 Kč na osobu, jo? To buď ráda, páč v Ltm se platí 499 Kč =-)
Profilova fotka
Na osobu jo??a ctvrtletne??
My platíme 500 za rok na osobu a letos nám to prý taky nezvedli, protože jsme taky třídili!! No jasně to spadá pod Ústecký kraj no! Já už to mám zaplacený pro letošek až zase příští rok v srpnu!! No tak to je jedno pro něho, nějaký tričičko majinkatý on nosí tak to se bude hodit! Zítra bych ti písla!!
Profilova fotka
Tak jo domluvime se zitra no on rad tricka k pupiku :-D takl to je jako u nas??250 na pul roku myslim,ale kolik vyhazim bordelu tak si rikam,ze je to ok za ty prachy,akorat ,ze plati deti no viktorka se narodila a za 14 dni jsem mela hned za ni zaplatit :-D
No tak to je ségra normální. Hele porodnice ti přihlásí mimčo na matriku a už ti jde domu složenka a ani se neohřeješ a máš ji tam!! To jsou rychý no, ale na přeplatky čekám 3 měsíce, kuvy jedni!! No tak to máš stejně jako u nás protě 500 za rok!! A od nás je taky bordelu no, ale ty máš hodně plíny no!!
Profilova fotka
Pliny jo?uz ted nemam jenom jednu rano,a jednu vecer kdyz prijdeme z venkova,dneska chci jit ven uz uplne bez plen,budu to muset risknout,me uz ty pliny tak nebavej,ale myslim,ze mi to bude chybet to prebalovani,jenze ji prebalovat je o nervy neustale mi zdrha uz at je nema uplne,,,... Holky u nas je bourka zatim ne ,ale vypada to na ni a u vas??
Ahojky Péti :-) Miru, koukám že ty si taky dobrá navigátorka :-D :-D :-D Stejně jako já :-D Krásně nám začalo pršet, to máme radost :-D
Jo jo u nás už bouří a už citím krásný čerstvý vzduch!! Už pršíííííííííííííííííííííííííí!! No tak si pořiď další a můžeš přebalovat další!!
Miluju pršeníčko :-D
Profilova fotka
No tak to prijde i knam to je jasny ty voeee to mi nerikejte tohle to No dyt jo este tri si poridim
No ono z toho nic nebude.... trošku pršelo a ž zase skoro nic! :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
A JE PO DEŠTI, UŽ TU SVÍTI SLUNCE JASNÉ
No jo sluníčko!! Vy jste čuryny já nevím co na to nechápete! Když pojedu z města na Tesco ke kruháči u Brena tak před ním na té hlavní silnici! Co na tom je k nepochopení??
Hele já jsem tam taky trefila a to jsem ještě jela cizím autem, protože kámoška byla těhu v 8 měsíci a nebylo jí nějak dobře tak jsem jela a taky trefila!!
Profilova fotka
Páč ten kruháč je velkej jak kravička a ty to popisuješ jak nevím.... no! Takže hnedky u Brena odbočíš nebo ještě před brenem jakoby k nemocnici, nebo za brenem,tam před tím mostem jakoby?
Mílo přečti si co píšu!!! Když jedeš z města tzn. z města kolem Vladimíra na Tesco tak je to prostě na Tesco po hlavní silnici před kruháčem na Breno!! Před kruháčem! Teď jsou tam vlastně už kruháče dva, takže je to vlastně mezi těma dvěma kruháčema tak na půl cesty!!
Profilova fotka
No tak já to četla, jako že těsně před brenem, víš... nebo jsem to tak alespoň pochopila. Takže vlastně někde za zimákem, jo? =-) To víš já potřebuju detailní popis :-D páč pak se chytám, každého bodíku na cestě
Profilova fotka
Já to totiž pochopila, jako že z toho kruháče se bude někam odbočovat! Takže asi tak! :-N
Ne ne na ten kruháč u Brena už ani nedojedeš, je to tak na půl cesty někde mezi těma dvěma kruháčema!! Prostě tam někde já už taky přesně nevím, já jenom vím, že je to tam někde a velký zelený barák, tak asi tak no!!
Profilova fotka
Jsem si udělala coldrex a leje ze mě tedy fest :-p
No Mílo ale ten je dobrej a ještě si vezmi na noc paralínek a uvidíš, že ti bude líp! To se pěkně vypotíš!! Mě to teda pomáhá na noc no a ráno mi je teda o poznání lépe!!
Profilova fotka
Paralen jsem si vzala už včera a ráno jsem skoro mohla ždímat.... bacil asi řádí pořádně teda 8-(
No to teda jo! A kde jste se tak nachladli prosím tě??? NO ale hlavně, že potíš, to je dobře, že jde ta nemocička ven!!! :-p
Profilova fotka
No já to chytla od Vildy, že jsem prý chamtivá a musím mít všechno co má on :-D ale kde on k tomu přišel nevím. Asi jak jezdil minulý týden do práce na kole!
A jé je jednou vezme kolo a už je z toho chřipka! Ale je fakt, že ty rána teda jako už nic moc no a kor když se zadýcháš a pouštíš si do plic ten studený vzduch, tak to není nic moc no! Tak už jsme doma no, kde k tomu přišel, kde tu chřipku pořídil!! :-D
Profilova fotka
No on je na kolo zvyklej.... jezdí skoro celý léto... ale je fakt, že po ránu už je chladno no! By to kolikrát chtělo čepici, šálu a rukavice
No hele ráno si to klidně vzít může!! Hele frajeřina zebe, ale je fakt, že na ty rukavice to už na kolo skoro ráno je hele!! Když pak svištíš tak ručičky zebou!!
Profilova fotka
Ahojky krasky kde jste mury jedny :-D
Profilova fotka
tady..... :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?