Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Holky já líčím nestíhám!! Máji tam bylo o tom Tlustým s tím Moravou co?? Máji tak ve Španělku jsem taky nebyla, ale koukali jsme na něho na Tenerife se nám líbilo! :-D
Noooo... to bylo drsný! Tenerife jo??? Já byla na Lanzarote ale jdu na to mrknout ;-)
JO jo na to jsme letos koukali a na střeše hotelu byla nuda pláž!! Tam jsem chtěla, ale neprošlo to ehm ehm!! :-D :-p
Joo Máji to mi vždycky říkal Jarouš, že se budu vdávat až bude v módě černá, no hele čo chybalo, aby to tak bylo hele! A než budeme mít mimi tak prý budou místo kočáru vznášedla, tak uvidíme!! :-D
Mě se tam teda líbilo ale někdo říkal že má projeté ostrovy a že lanzarote prý není nic moc... ta Fuerteventura je prý hezčí...
Hm Máji tak tam jsem nebyla, tak nemohu sloužit!! ALe Costa Brava je klasika!
No koukám na to... ještě se mi zalíbila Sicílie
Profilova fotka
Sakra, mě je nějak divně.... manža teda domů přitáhnul hnusnýho bacila.... mám ucpanej nos, že nemůžu ani dýchat a škrabokrk taky pěkně začíná 8-(
No Mílo tak dneska šup hup do apothéky nakoupit léčivo, aby jsi to podchytla!! Jo Máji Itoška?? Hm tam byli naši a taky jsem jim tam moc líbilo, tak je krásná no!! Mílo frk frk!! Pčik pčik!!
Profilova fotka
Miru, jj, asi tak nějak... já už se léčila o víkoš... páč jsem nakupovala Vildovi léčivo minulý týden.. ale kapky do nosu jaksi došly.... a mě tu dochází i kapesníky :-S
Tak nakoupíš o pauzu kapesníčky a kapičky a léčit a léčit a čajíky!! No já čekám taky doma u Jarouše, protože včera seděl jak frajet u grilu v kraťasech a tričku. Tak počítám, že dneska bude frkat!! :-S
Profilova fotka
No oni teďky prý docela řádí nějaké virózy, co jsem tak slyšela, tak je dost lidí nachcípaných :-|
Článek se načítá
No jo po létě to je stejně paradox co?? V létě mít třeba chřipku!! Já jsem navitamínovaná, tak jsem zvědavá jestli mě letos něco skolí i když by nemuselo. V lednu jsem už chřipku měla tak snad nic nebude!
Profilova fotka
Já taky pořád baštím nějaké vitaminy a stejně hele....je to hnus tohleto..prostě když si bacil usmyslí tak vitamíny jsou mu jaksi někdě :-p
No tak něco na tom ale bude, že v sobě máš ty vitamínky! Zrovna jsem se bavila s Gabčou ona byla často nemocná a měla i nějakou ledvinovou koliku tak od té doby si kupuje nějaké kapky pro posílení imunity a říkala, že jsou dobrý a už tak často nemarodí Tak jsem dostala pokyny k hrám!! (Jarouš je nadšenej, že celej rok nechodím hrát volejbal a pak jedu a tři dny pryč) Tak v v pátek ráno až volejbal a celkové zahájení a večer od 21:00 hodin rautík!!!!!!!! A máme v tom oběd a večeři v sobotu snídani! NO to bude výlet panečku!!
Profilova fotka
Tak ti si to tam Miru užij... hlavně, ať přijedete celý :-N
No si piš hele utržená ze řetězu, ale letos to mají prý zakázané justičáci takže to bude celý jednou soudní!! Si piš hele no já musím, příští týden jedeme na dovčůůůůůůůůůůůůůůůů!!! Holky nechce nědko džíny Replay za 1.000,-Kč Diesel za 500,-Kč??? Zítra si jedu nakupovat čorečky!! Minule jsem si koupila krásný tričko Replay ty má za 400,-Kč!!
Profilova fotka
Ja chciiii Replay I Diesel to uz si mi slibovala davno a nic hele Jinak cuuuusikk jdu neco docist
Profilova fotka
Miru, no že se ptáš? Já ci takýýýý, i trička a má i pánský? Páč manža nějaký trígo čebuje Ahoj Peťul
Profilova fotka
hele segra mamka mi nic nevypravela??,ale dovedu si to prectavit,ona je komediantka a hlavne je to divoska no to je sni sila :-D
No tak ségra zítra přijeď v Ústí je to! My tam asi zítra pojedeme! Minule jsem tam byla o tu dovču jak jsem měla Mílo v tom červenci a vzala jsem si jenom trígo, páč rible měl samý prťavý, ale ségra tobě by byly hubeňoure!! Tak mám objednaný větší a pásek, tak uvidíme co dotáhnul!!
Profilova fotka
Hele a kde v Usti??ja prijedu a pro chlapi maji taky jo??
No co vím tak jenom dámský trička, pánský a dámský pásky a džíny, trička jsem tam neviděla! Je takový malý krámek, když jedeš z města na Tesco, on tam má normálně hadry a vzadu má tyhle no!
Profilova fotka
Maly kramek z mesta na Tesco no to je popis teda :-| a v kolik tam jedes,ze by si se pro me treba stavila
No já Peťul ještě nevím, musím se domluvit s Jaroušem a hlavně jdu zítra s Maxem na stříhání, takže bych vyjela tak cca v půl čtvrtý, tak by bylo rychlejší, kdyby si tam přijela sam! Ježiš to nechápeš jo?? je to kousek po tý hlavní, když jedeš jakoby na Tesco, ale ještě před Brenem!!
Profilova fotka
Miru, ale ten tvůj popis je fakt takový všeobecný, to je jako kdyby si řekla, že je to malý krámek tady na masaryčce nebo v dlouhé ulici hele. To jako před brenem zahneš jo? A tam je nějaký krámek?
Profilova fotka
No to je ejdno tak vyjedes v pul ctvrty no,ja rano varim pak mala spi,a nez se vyspi tak pockam na vas ne??to nevadi nechci tam sama
Ale asi on má do 5 jako, jak to budu stíhat a ještě právě jdu vyzvednou Maxe k holiči víš?? No já nevím jak Vám to mám popsat, já jsem tam taky byla jenom jednou!!
Profilova fotka
Takl ty jsi psala,ale ze tam pojedes,tak ja myslela,ze tam pojedes vis??
No tak uvidíme, ale z hlediska úspory času by bylo lepší, kdyby jsi tam dorazila sama, aby to nebyl fofr, on tam je jenom do 5 hodin!! No uvidím v kolik hodin bude Max ostříhaný!! A taky jak se domluvím s Jarinem!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?