Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Si předáváte štafetu jo???? No Ilon to je fakt, to jim nedošlo viď? Co kdyby to byl pravej ounos!!
Já nerada dlouho vyspávám... jako když přijdu odněkud z pářky nebo tak... ale přes týden se snažím být do těch 8 z postele :-D
No Mílo prosím tě, nakonec jsme tam nejeli, protože dopolko byli nakupovat, večer na gril a pak tam přijela ségra s mamčou a holkama, tak jsem řekla, že to necháme na jindy a pak jsem šla právě s Tori na ty kluzačky víš?? Dali jsme si zmrku a bylo nám bájo hele a v sobotu navíc bylo krásně!!
No teda?? Prý je spánek na krásu a na pleť Máji??
No tak krásná nejsem a pleť mám taky blbou tak asi joooo :-D :-D :-D
Ale je fakt, že už taky vstávám teďka dřív než před tím! Třeba jdu v 8 hodin se psem a už spát nejdu! Nevím čím to je teda!! Holky neviděly jste ten pořad s Váňou tím bylinkářem?? Hele prý vyléčí všechno a dokonco tam radil i čaje a různé masti na rakovinu! Tak jsem si od něho koupila čistící čaj a čaj na vlasy,zuby a nehty, tak uvidíme jak to bude oučinkovat!! Já bylinky můžu tak mi to nevadí!!! Teď mi na chalupě dělala sousedka čaj normálně z čerstvého babského ucha a ten byl teda výbornej, hnedka mi musela udělat ještě jeden! :-D
Profilova fotka
Tak to já bych se občas i spaním mohla živit :-D hlavně po víkendu teda a po tom, co mě Nelča během noci 4x vzbudí jak si kouše packy ]-(
Hele až budeš chodit do práce tak se navstáváš?? Ale je fakt, že je to jak kdy, když si tělo řekne tak ho nechám ještě spinkat!! :-D
Profilova fotka
MIru, to byl nějaký receptář ne? Tak na to jaksi nekoukám :-N
Miru, slyšela jsem o tom ;-) Jooo... prácička, doufám že už příští týden budu sedět tam :-D
Né to nebyl receptář! Já jsem to náhodou přepla a bylo to tam a shodou okolností jsem si ho zrovna koupila v Schleckeru!! Tak uvidíme! A každý díl tam má nějaký příběh a teď tam zrovna bylo, že dcera jedné divačky čekala mímo a oni jí doporučili, aby si ho nechala vzít, protože má poškození mozku. Tak mamča napsala Váňovi a ten jí doporučil nějaký čaj a narodilo se jí naprosto zdravé dítě! Tak jsem to taky zkusila no!! Na nehty to potřebuju hele!! Tak uvidíme no!! Jaký jaksi, víš jak tam jsou někdy pěkný věci třeba o pokojových kytkách?? Já jsem si třeba zachránila orchiederu, teď vím jak se o ní mám starat!! A hle začala mi znova kvést?? Někdy tam jsou tady dobrý a když tam připravujou ty mňamky a rychlý recepty hmmm tak to se nám sbíhají slinky hele!!
Jo počkej ještě si vzpmeneš na časy, kdy jsi byla doma!! Já už si to taky dovedu představit!! :-N
Článek se načítá
No je mi jasný že budu vzpomínat ale teď se těším :-D
No tak to já jsem byla taky natěšená a dneska?? Pche!! Už abych byla doma a už mě tady neuviděj! Ale ještě musím chvilku vydržet!! :-D
jooo.... koukám na stránky F1 a jsem zase vytočená že bych tu obrazovku nejraději prokopla ]-( :-D
NO jasně Máji!! A copak tě vytočilo??
Profilova fotka
Maji, ty jsi na ně včera nekoukala? To jsi přišla o dobrej závod, hlavně nakonci... jo a černouškovi, dobře tak... nemá si dovolovat na Kimiho :-p
Koukala jsem a dost mě to vytočilo... jsem ráda že se odvolali páč ten kdo má být penalizovaný je Kimouš ]-( Dvakrát ho vystrčil, Hami ho vždy nechal jet a zařadil se za něj a to že potom byl lepší a předjel ho není nic špatnýho... teď už se asi bude jezdit tak že Ferroušové budou muset mít náskok jedno kolo aby je nikdo nesměl předjet!!!! To jsou takový zmetci...... ]-( ]-( ]-( No jsem zvědavá jak to FIA vyřeší! Pro mě je Hami jednička... ani jeden z Ferraristů včera takhle nezariskoval, a když už Kimi na konci tak hoooodně blbě! Týýýý volééé... to mi to dává čoudy :-D
Profilova fotka
Maji klidd.... já tedy viděla jen to jak, Hamilton předjel Kimiho dost neférově tedy, to předtím jsem neviděla.... doma se fandí Kimimu, ani ne tak ferarri jako spíš Kimčovi, no!
Já si myslím že přejdetí bylo v pořádku, dvakrát na něj útočil, dvakrát se vrátil na druhé místo a Kimouš ho i vystrčil z trati... potom byl prostě lepší a šel do souboje, kdyby na to Kimi měl gumy tak ho před sebe nepustí ani v tom dešti! :-N
Profilova fotka
Maji, nebudu se s tebou o tom dohadovat, ale to že předjede někoho tím, že si zkrátí trať... tak to promiň... Ale už dost, páč tyhle dohady by nikam nevedly :-D
Nehádáme se... jen píšeme svoje postřehy :-D Já si zase myslím že ho Kimi neměl vystrkovat, taky to jak před ním kličkoval je podle mě ubohý, Kimimu jsem fandila ale tímhle mě zklamal... když má někdo rychlejší auto, lepší pneu tak prostě jede :-D :-D :-D
Heléééé holkííí co je to teď za novou módu vdávat se v černým??? Teď se to tu nějak rozmnožilo :-D
Profilova fotka
Ono to není jen o autech... už se mají skoro všichni na stejno... se podívej, co odešel Sumacher, tak Kimimu to zas tak ve ferrari nejezdí.... ono je to už dost vyrovaný :-N
No oni se už na Ferrari dost dotahli a auta jednou... záleží na pilotech
Děvčátka... byla jste některá ve Španělsku?
Profilova fotka
Já ještě zatím ne :-(
Já taky ne ale co takhle koukám na ty dovolené tak se tam snad příští rok vydám.... Jo a koulali jste včera na to "natvrdo"????
Profilova fotka
Ne, ale už jsem o tom slyšlela.... my koukaly na slovácích na Gejšu, ale do konce jsem nevydržela :-|
škoda... já to pávě nedokoukala ale muselo to být dobrý!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?