Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
No tu svatbu jim prý hradí nějaký Pomejeho kamarád, jsem někde čítala =-)
Profilova fotka
Jo vlastne on ji to dal ten kamarad s ciziny... :-D se ma tak at jim to vydrzi jsme zvedava jak dlouho,aspon,ze nejsou takovy komedianti a nelibaj se vsude jako to delal s Kuklovou to bylo taky desny,jenze ta si snim asi prozila peklo :-| ted budou kalit oba a bude to dobry vzdycky se v nakym baru sejdou :-D hele ale jak dlouho treba spolu chodi ,me prijde,ze vzdycky chvilku a sup je svatba sup,je rozvod.
Nooooo... ten taky! Zaplatil mu i zásnubní prstýnek! Drsný!!! Já bych jim nas*ala.... ]-( :-D :-D :-D Ale ty šperky jí poslal nějaký její ctitel, cizinec prej! :-x :-. :-D
Profilova fotka
Ctitel,a sperky na svatbu??to je dobrej ctitel :-D Maji ty bys chtela uz mimo??
Fakt jo?, Kecáš ta se má teda!!! To bych taky brala!! Mě to připadá trapný no!! Co na tom je jako, dělají z toho akorát komedie, někde jsem četla, že jim tam přijde exekutor a budou čumět hele!! Tak Mílo hele koukám do pásky a mám tu hrubá mzda 21.670,-Kč tak jsem blbá nebo co? A ještě ti to budou počítat snad za poslední rok co bereš plat!! To abych si pak brala pořád služby!!! No i když teď už nás tu na ně bude dost tak to nebude tak častýno!!
Péti... a jáááák! :-) ;-) Jenže Zdenouš to pořád nějak nechápe, prý tak za rok, nabo dva :-( :-S Ale zatím mám komu hlídat, mám Marťu která mi půjčije Ondrunku, když chci menší mímo, jdu ke kamarádce, ta má 6ti měsíčního Maxíka a v říjnu se další kamarádce narodí taky chlapeček, taky mám malou sestřenku ale tu si ven neberu :-D :-D :-D
Jo a tomu věříte jo, že to platí přítel?? To jsou ty jeho ulitý miliony určitě, zpronevěřený!! :-N
Profilova fotka
Tak kdyz mas hrubou do 20 je to dobry ne to budes mit dobrou materskou,ja taky ja do toho asi pujdu teda za ty prachy, mala uz je vzhuru my jedeme tak zitra sestricko moje paaa Holcicky krasny uzivejte vikendu a v pindili jsem tu papaaaaa x-)
pa pa
Profilova fotka
MIru, ale to se počítá ze základu.... co vím, nebo se to alespoň tak počítalo a základ takový nemáš. U tebe to dělá hodně těch příplatků, jo a nekoukej na superhrubou mzdu jo, to je něco jiného. Ale to je jedno, nebudeme to řešit tady. Já jen vím, že Klára snad říkala, že to počítali ze základu.... ale fakt nevím... to bych kecala... já to prostě beru podle tabulek no!
No já taky pofrčím... musím ještě do města, potom asi skáknu rovnou pro mamču... a večer razím k Martínce a Ondrunkovi... tak nevím estli se tu eště dneska ukážu :-D :-D :-D pa
Profilova fotka
Člověk chvíli maká a najednou se tu všici loučí... tak tedy nazdáááááár a příjemný víkend
Článek se načítá
No já jsem taky makala, musela jsem se zase věnovat nové kolegyni, ona je z toho chudák vykulená. Dneska mi řekla, že vůbec neví která bije, že vůbec neví co dělá, ale já se ji nedivím! člověk když to zná tak je to lehký no! Mílo mě je to jedno, stějně mě bude živit Jarin!! Mateřská ta bude tak na potřeby dítka!! :-D
Jéé holky Digi z ulice je konečně těhotná, tak jsem to konečně zadařilo, ta taky hrozně dlouho chtěla dokonce by měla čekat dvojčátka! No jdu to dočíst!!
No tak čeká dvojčátka je 3,5 měsíce a byla na umělém oplodnění! To je hezký, tý jsem to moc přála, mám tu herečku ráda, je to takový správný třeštidlo no!!
Holky tak jak čtu tak to vypadá na nějaký marketingový tah Lucie a Noida s tím rozvodem, prý to dělají, aby nalákali lidi do divadla, že se budou chodit koukat na zdrcenou Lucku a prachy se budou kutálet! A pak se k sobě vrátí, hm tak to je hustý!!
Miru... já jí taky fandím, podle mě to musí být skvělá ženská... ;-) Jinak viděli jste ty fotky ze svatby Bartošky??? Jako já teda čekala něco extra ale tohle se mi teda moc nelíbí... ten květák na hlavě :-N :-D :-D :-D Kdyby jí to alespoň obarvili na stejnou barvu jako má vlasy ale tohle je děsně umělý a divný... :-N
Profilova fotka
Ahoooooooooooj holky. Jo na to už jsem se podívala. Do poslední chvíle jsem doufala, že oznámí, že to byl vtip. Ty dva se fakt hledali až se našli. Ona alkoholička a kníkna a on podvodník. To je fakt dvojka. :-D :-D :-D
Ahojky buchty! No tak to jsem taky čuměla teda a nejvíc jsem se pobavila, když tam prase Pomejů přijelo na koni teda! To bylo strašný, z kapsy ji koukají papíry na důchod a dělaj tam takový věci, no hrozný prostě! A ty šaty teda nic moc na to, že stály tolik peněz! Takový přeplácaný a když zametali tak mámel Ivetce vypadly kozenky ven! No protě fraška jako blázen a hlavně ty prstýnky ze sedmikrásek no děsný celý!! Máji já ji mám taky ráda, je správná. Tenkrát jsem s ní četla rozhovor a ona hrozně toužila po mímu, ale snad 5 let jim to nešla a nakonec musela na umělý, přestala kvůli tomu natáčet i ulici a hle zadařilo se, teď sice chudinka zvrací, ale já myslím, že to za to stojí!! U ní mě to teda fakt potěšilo! A docela jsem čuměla, že je těhotná Verešová zase!! Ty to sekaj holky!! Jéééé a akorát čtu, že Houdová má chlapečka Dariena, zvláštní jméno!! :-D
Profilova fotka
Krasny vecer krasky,tak jak????, ak ja bych chtela videt naky videjko stema alkoholikama dvouma :-D pokusim se neco zitra najit,jinak preji dobrou noc jdu to zabalit,asi k TV tak paa zitra
Krásné ránko!! No tak koukám, že byl celý víkoš klid!! Vůbec nikdo tu nebyl!!! Všichni se někde flákínkovali co??
Profilova fotka
Krásné ranko, tak co víkend? U nás tak nějak normál, v sobotu oslava kámošových narozek, ale jelikož jsme oba nachcípaný, tak jsme tam vydrželi asi jen do půl 1 :-S a včera jsme se tak trochu léčily |-|
Profilova fotka
Čauuuuuuuuuuuu všem, jdu později do práce, tak jsem koukla. V sobotu jsem měla rozlučku a bylo to luxusní. Šla jsem spát někdy kolem čtvrté ranní. Holky byly úžasný, unesly mě kolem půlnoci z Lucerny, na Staromáku zavázaly oči a dotáhly mě do La Bodegity, kde mě přinelsy obrovskou vázu plnou mojita. Mňam.
Ahojky... tak u nás taky klasika, v pátek jsem byla na návštěvě u Marti a Ondrunky, v sobotu jsme se jeli koupat... čekala jsem hlavu na hlavě a ono tam pár lidí, kteří ještě k tomu seděli u stánku :-D No a včera jsem byla v práci a na večer jsem šla ven s kamarádkou, přijeli z Řecka tak mi musela vyprávět příběhy :-D
Čusík Ilon!! No nekecej, tak to bylo od nich hezký, to bych si taky dala mňam!!! No tak my jsme v sobotu byli v Libo s tou naší malou dračící na hřišti a můžu Vám říct teda jako jí stačí jenom pozorovat a směješ se. Ségra předváděla ti mamka co dělala, když jsme ji dávaly spát?? To se prostě nedá popsat to ti musím ukázat!! Jako my jsme se smály s mamkou jak prdlí snad půl hodinu, my jsme z ní nemohly ty vado!! Je to teda komediantka a holky selej den mele a mele, ta až bude umět mluvit to bude něco teda!! Máme se na co těšit!! Včera jsme byli u tchýňáků a to víte sousedi mají miminko teďka od úterý tak jsem byla zase středem pozornosti a kdy my a aby to pak šlo! Fakt děs prostě!! Tchýně no mě se každej ptá co jim mám říkat jestli už čekáte. Já jsem říkala, aby se nebála, že až budeme zkoušet tak to vivěsím na Třébě na nástěnku, aby to každý věděl a pak tam budu věšet, zda jsem to dostala, aby měli vesničanky přehled! Děs prostě!! Tak jsem sbalila bramobry, rajčátka, papriky, jablíčka a frčela jsem radši dom!! Ty chytrolínky poslouchat to ne teda!!
Profilova fotka
Ilčo, tak to je super, že se rozlučka vydařila :-D Maji, ty jsi ale ranní ptáče.... to já kdybych mohla, tak bych se zachumlala ještě do postýlky. |-|
Profilova fotka
Prý jsme cestou potkaly měšťáky. Na chvíli zastavili, pak prý na nás zablikaly majákama a s úsměvem odjeli. A co kdyby mě fakt unášely?
Miluš, no já už jsem vzhůru od 6:30 ale ségra to tu zasedla a musela jsem čekat až vypálí do školy :-D
No to jo teda, že tě to baví holka takhle brzo ráno vstávat??? To já bych taky ještě chrupčila a úplně nejlíp se vyspím, když Jarouš vstane a jsem tam sama!! To je bájo, to jsem si udělala v neděli takovou siestu parádní! Jarin vstal a já jsem si chrupčila až do půl jedenáctý, no paráda holky!! A pak jsme pádili na Třébu, ale včera byla teda ziminka, ale dali jsme si ještě grilovací tyčinky na grilu asi poslední záchvěv ještě!! Ale byly dobré sýrové!! No jo grilovačky pomalu končí no!!
Profilova fotka
Miru a byly jste u té Katky?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?