Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Hele tady něco smrdí nějaká samochvála nebo co?? Holky tak od ledna bude větší mateřská dneska je to v Blesku!! A rozhovor s Bílou, no je to hlavně kvůli dítěti, dyť jsm to říkala, že jim to nešlo a hotovo no!! Rozvod!! To mi říkal Uriča taky, že se semnou rozvede, že mu nechci porodit!! Já se o tu svoji frndu bojím no!! :-D
Nooo... bude větší ale pro koho! :-D :-D Miru.. nebooooooooj! Dyť to zase nemůže být nic tak strašnýho!
Profilova fotka
ja to slysela no to je dobryyy to budu mit deti tri hele :-D
Profilova fotka
No jak pro koho no :-D to je ten rozdil prave
Máji néééé to není možný!! Je fakt, že kdyby jsi nás viděla na živo tak je to rozdíl no!! Holky jsem dostala dva bombony čokoládový a 5 Dupla ty sušenky! Kolegyně mě tu totiž vykrmuje, kdyby chudák věděla, že to sní Jarda vždycky! Já jí totiž řeknu, že si to dám doma u kafe, kdyby to všechno snědla tak jsem jak koule za chvílku a včera to byly 3x vlnky!!! Fakt hustý jako! Takže já na konci roku se tady povalím jako!
Profilova fotka
MIru, no větší mateřská jo, ale nás se stejně netýká, páč je to pro ty co vydělávají kolem 20 tis. Kč a výš.... takže u nás smolík pacholík :-|
No tak dobře... tak si nejste podobný... :-D :-D :-D Stejně skecáte v tom že jste ségry :-D :-D :-D Já vám v tom chtěla pomoc ale když vy takhle na mě tak já vás odhalila :-D :-D :-D
Miluš, co dvacet... ženská která bere nad 70 tácků bude mít mateřskou cca kolem 29 tis nééé??? =-) ;-)
Profilova fotka
NO ráno v rádiu říkaly, že se to zvědá těm, kdo má prostě 20 tis., Kč a víc a že max. mateřská teďky byla těch 14 tis. Kč nebo kolik.... se v tom nevyznám.... to jde zatím mimo mě :-D
No mě by se líbilo vydělávat 70 a být na mateřský za skoro 30 :-D
Jo Máji to je fakt! Jako kdyby to ty pindy potřebovaly co vydělávají normálně 70 tisíc tak potom ještě brát 29 tisíc mateřskou, teď byla max. 14 tisíc!! Máji tak ty jediná jsi na to přišla, že fakt ségry nejsme!! Máš boda!!!
Profilova fotka
Myslim,ze vcera rilai,ze kdo ma do 20 tisic hrubeho bude mit uz dobrou materskou?? ted jsem koukala na videa z Blesku jak jim tam holky nakladaj za neveru,nabizej se ukazujou svoje fotky jak jsou nahaty to je sila :-D me to prijde trapny,ja bych do toho nesla :-D
Článek se načítá
Jsem detektiv Mája a já vás odhalila, zítra jste na titulní straně Blesku :-D :-D :-D
No tak komu by se to nelíbilo hele!! Já jsem to dneska četla a polepší si ty co mají kole 20 tisíc hrubého!! No tak to jsme né?? Ségra ty taky!!
Péti... proooč??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
JO,,??konecne o to mi jde ne,byt hvezda sakraa
hele zítra se vlastně vdává ta bláznivá batoška cooo??? Špery na stamiliony :-D :-D :-D
Péti, jdi do toho! :-D
Ségra hele já už tady v práci sem viď Mílo??? Já už jsem jasná!! Fakt jo no tak to, abych se ohákla až budou čekat paparazi před barákem!! Hihihihihihi No ale holky nám k tomu něčo chybí že k té mateřské?? Dneska jsem potkala zrovna svoji spolužačku s nástavby, tak na Vánoce čeká holčičku, tak to bude dáreček!!
Profilova fotka
Miru, no tak to tedy nejsi ani zdaleka...... se ve středu přesvědčíš
No tak chlapa máme všechny tak dalo by se říct že ani néééé.... jen kdyby Miru přestala žvejkat ty prášky! :-D :-D :-D
Máji a ty už taky nebereš?? Hele víš co my chceme příští rok to Bulharsko a to takhle nejde přeci??? Mílo počkej co myslíš??
Profilova fotka
Maji, Bartoška se snad vdává už dneska, ne? Nebo mě je to fuk.. prý 700 hostů, šperky za 6 milionů, komu to cpe nádhera... já měla obyč bižu a taky mi to seklo :-D
Miru... já neberu ;-) Fááákt už dneska jooo?? Tý vole,já mysella že až zejtra... to sem halva :-D
No a hlavně bych chtěla vidět, kde na to vzali, prý jim to platil nějaký kamarád. Tak víš co pro Ivetku je to první svatba. Klír jí daroval šatky za 380 tisíc! Pcheee!! A dneska píšou, že jim nemá dát co jít, že jí odřekla nějaká firma co měla dodávat jídlo! Síla teda jako!! No snad dneska se vdává 5.9. 2008 no je to tak!! Ve dvě hodiny snad!!
a ještě jí ty diamatny nechají... prý ji to zaplatil nějaký cizinec! :-S
Profilova fotka
že máš těch 20 hrubýho =-)
Profilova fotka
Hele a kde na to vzali,kdyz furt psali jak je chuda dluhy atd.... :-| bud ji prano segra za rok to odlozis prosim te ty vysadis za 100 let to uz zname¨ Maji ty uz neberes prasky fiii ha ty to beres hopem :-D te obdivuju,tobe neni ani 20 chces se vdavat deti rodinu no to je proste zazrak :-D sice nejsem stara,ale v 19 jsem byla teda uplne jinde,nechci raci rikat kde :-D :-D ja uz jsem oblecena na sminkovana a prcek furt chrni,tata si bude musyet udelat pres cas :-)
tak já to debžotka popletla... nemají prachy ale hlavně že má šperky za miliony, prý bude mít ochranku i na hajzlíku! :-S
No tak nějak jsem je přestala brát... Zdenin mě ze začátku pořád říkal ať si pro ně zase zajdu jinak že spolu nic mít nebudeme... :-D :-D :-D jenže on si dává děsně bacha ]-( :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?