Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No já taky, vůbec nestíhám!!! No dneska je fakt krásně teda!! To je hnus velebenosti toto!! Ségra jo Vy rovnou nabíráte Jáju v práci jo??
Miru... no asi tak nějak :-D :-D :-D :-D Ahojky Péti... je pěkně hnusně... co se dá v tomhle póču dělat... sedět doma a nebo jít na návštěvu :-D
No asi tak nějak, já bych se viděla na gaučáku s filmem a mých oblíbeným Latté!! Jéé!! To by byla pohoda!! Ségra v kolik tak půjdete na tu grilovačku?? My pojedeme asi tak v 11:00 hodin a stavíme se na pokec na chvilku u Katky a pak do Libo?!!
Profilova fotka
Vecer segra,tak jestli jedes ke Katce tak vas vidim tak ve tri no to je jasny uplne Hele vcera jsme dostali Whisky, nevim jak se to pise tak si dame v sobotu s Colou,ty voe to bude opice :-D to jsem naposledy mela asi v patnacti kdyz to kamos ukrad doma :-D jaju nabyrame v praci ano :-) dneska se jdu ostrihat,konecne me taky ostriha nikdo jinej nez ja,uz si na pacesy nedosahnu ,tak musi nikdo jinej se tesim,az se mi tam bude hrabat jeeeee :-)
Profilova fotka
Kde jste??
Néé proto právě jedeme brzo tak do dvou hodin jsme tam!! Neboj!! Jééé opice zase jo? Tu nechci dlouho vidět teďka dej pokoj!! Brrrrrr!!! Já mám doma ještě čůčo s džusem, že si dám!! Ale to až někdy jindy no!! A kdo tě bude stříhat??? Já chci taky nosit účesy, ne prostě mě to není souzený no!!
Profilova fotka
Pujdu K Mirce?Musela by si si to zehlit no,nebo naky mikado :-) to by slo hele,
Né já bych chtěla jako sestříhaný to mít a žehlila bych třeba jenom tu ofču, ale koupila bych si lepší žehličku!! S touhle to trvá 100 let! Víš jako sestříhaný ty vlasy mít a použím tu gumy na vlasy od Loreal, že to nemám rozlítaný a docela mi celý den culík drží tvar!!! A jak se necháš ostříhat??
Miru... taky žehlím.. a dá se říct že každý den, už mi to ani nepřijde divný, dříve jsem nadávala ale teď mi to přijde stejný jako si čistit zuby :-D :-D :-D
To jo Máji mě to taky nevadí dokonce jsem kvůli tomu vstávala i o 15 minut dřív, abych to stíhala, já musím ještě venčit psa a tak, no prostě mám toho zkrátka ráno dost, tak je pro mě výhodný to nagelovat a stáhnout do culíku, já se vlastně češu až v 8 hodin ráno, když jdu do jednačky!! Ale taky bych si zvykla, ale potřebovala bych lepší žehličku! Já mám právě ty vlasy vlnitý a to je děs no s tím nic nejde!
No a ty máš i vlnitý vlasy ještě k tomu hustý co??? No to já to mám sice vlnitý ale jemný jak.... můj děda :-D :-D :-D Jééé... ještě si rovnat vlasy, ještě chodit se psem, to bych nestíhala... takhle jsem vstálala v šest a to jsem vycházela v 7:20 :-D
Profilova fotka
No to by sis musela zehlit no to be to natazeny moc slusi,dyt uz jsme to delay :-| Pockej ofinu uz nenosis zase vid no jo tak stebou je to taky :-| ja chci dylku nechat ,Jara nechce me mit na kratko,ale necham si to hooodne sestrihat,a pak si udelam melir hendej a blond,na ten podzim se nak pripravit :-D
Článek se načítá
Já si teď zase nechala udělat ofinu a už do toho asi nepůjdu... to je doba než to narovnám aby každý vlas seděl... no to je věc :-D :-D :-D
Ty jo, co já bych dala za takový vlasy co máš ty... já si to teď asi nechám prodloužit páč chci bý za dlouhovlásku :-D
Profilova fotka
Myslis jako ja??nebo Mirka? Ja ofinu mam me to staci vyfoukat,ale delam si co jde ted to nosim vetsinou nahore,me ted ty vlasy hrozne prekazi,ja si udelam uces a zachvilku to mam v culiku mam hodne vlasu a vsude se mi prdej,a hlavne litam kolem maly a to musim mit stazeny ;-)
No jak tak koukám tak obě máte hooodně vlasů :-D
Profilova fotka
Ale kazda ouplne jiny :-D
Profilova fotka
Holky patek a tolika prace??? :-o To rika vzdycky Jara ,ze v patek a pondeli je makacka :-D ja jsem to nak nepozorovala my jely jak roboti kazdej den :-p :-D
Profilova fotka
No vy jste hlavně každá úplně jiná....by člověk ani neřekl, že jste ségry, jedna tmavší a druhá světlejší :-D
Profilova fotka
No jo no jedna mama ,druha tata, Muj tata ,ze neni muj tata :-o Ma mama jenom jednu dceru ma a to jsem jaa :-)
No vždyť ty ksichtíky mají úúúplně stejný! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jůů, suníčko už leze ;-)
Profilova fotka
Fakt Maji??tak to jsi asi prvni v zivote co to rika?? :-D
No mě přijdete v obličeji skoro stejné!
Profilova fotka
Bon Prix objednavate nekdy od toho me to ted prislo,a nasla jsem tu super budosku,a dobra cena hlavne,nevim jestli bych si to mela objednat kdyz to nevidim,ja takhle s casaku vubec neobjednavam,ale tchyne jo a zatim prislo vzdy vsechno ok.
Máji my dvě se ségrou??? To bych teda neřekla, takovej ksichtík mít tak nelezu ven!! jihihihihihihih No Máji to nevím jak dlouho by ti to nadšený vydrželo, to mi taky každej říká, takový hezky vlasy, buď ráda, ale hovno s nima jde!! My jsme takový duho black@white!! No jo, ale kdo na to má mít čas to pořád žehlit, jedině v práci, to by šlo čoveče hele!!
Profilova fotka
No tak v parci,nme by to taky nebavilo hele,ted uz asi ne,neni cas,ani chut :-D
Profilova fotka
Péťo, tchýňule si z něj objednává pořád a je spokejená, tak to riskni, event. si zaplatíš znovu poštovný no! :-p
Profilova fotka
Maji kdyby si nas videla na zivo,urcite zmnenis nazor kazda uplne jinaci,ja sjem hezci to je jasny to kazdej vi :-D
No tak teda jooo... mě se ale zdáte dost podobné! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?