Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Mirčo Velvet je taky výbornej ! a granát taky :-N Mílu to si piš že ju, vás to čeká hned po mně ;-)
Stařák není špatnej a i Zlaťák!!! Hlavně když to není hořký viz krušovice a tak!! To nennn!!
no hořký to vůbec... to je ee :-S
No to je e eee to pro nás nadosmrti skoncovalo tohleto pívo!
:-D :-D slunce seno forever :-D 8-)
Profilova fotka
krušovice jsou Mňam, ale ústecký pivo nif mof... brr a to samý gambáč a plzeň. Marti, já na ty sportovky nejedu, já su na to lenoch, no spíš tam nejsou sporty pro mě :-p
Mílo je volnej ping-pong jestli chceš?? :-D
fakt jo? tééééda, hele , když se můžeš ulejt.... to bych lenocha radši zahrabala pod zem a vyrazila, páč kdy se ti to jen tak naskytne vypadnout z práce a mít to eště placený x-) od nás ale taky některý lidi nejedou, páč třeba pátek máme fakt krátkej, tak se ani nedivím
No jo, ale zase se někam podíváš, poznáš nový lidičky a bude hlavně sranda! Protože kdy se takhle sejdeš s holkama z práce! A hlavně je to právě všechno zadarmo, cesta, ubytování, jídlo všechno prostě!! Tak proč né, že jo! A hlavně Mílo Šetice tam má na 12 dvě hnusný vazby tak se uleju a půjde Jířa ať maká!! Já se tam těším na tu srandu no! A pak za týden letíme!!!!! Ve čt vypadnu a přijedu v sobotu ať se Jaroušek postará o domácnost! To v pátek potáhne na pívo určitě!!
Profilova fotka
Ste vsechny tahly na Ruzovku co?, :-D Takl cauuu ja se pujdu vykoupat a asi tayk cucet
Týýýýýýýý voléééééééééé... jste si zase hráy na Jiráska nééé... nebo spíš Němcovou :-D :-D :-D Koukám že píšete něco o pivu...No tak to je pro mě hnus na entou největší :-x :-S Bléééé... Jdu zase na růžovku... pa
Profilova fotka
Krásné ranko, maji náhodou pivko je mňam, ale jak který, třeba v budvarce mají taky dobrý a takhle ke klobásce nebo ke grilovanýmu masíčku je to prostě to nej ;-) Miru, njn... ale mě to prostě neláká no! :-S A náhodou mě to tu v práci baví a poslední 3 měsíce ještě víc :-D :-p
Článek se načítá
Dobrý ránečko uplakaný!! Mílo ty nejsi nomální?? Baví jo?? Tak to mě teda ne a budu ráda, že tu nemusím zrovna ten pátek být!! Takže ráda odjedu hele!! Jo jo táhly jsme na růžovku a Jarin mi to pak hnedka zabral, šel hrát po síti, to víte má absťák, já mu to zaberu vždycky a on suší hubičku! Dneska jel na houby, tak uvidíme co přiveze na omáčku!! :-D
Profilova fotka
Miru, ty taky na všechno skočíš :-D
Ahojky... tak ještě k tomu pivu... já ho piju fááákt minimálně :-D :-D :-D Když nějakémucizinci řeknu že mi nechutná český pivo tak vyvalý bulvy a čučí s otevřenou pusou... já ročně vypiju tak 0,5 :-D :-D :-D úro mě to má všechno stejně hnusnou chuť :-D :-D :-D
Profilova fotka
Maji jasně, každej na to není.... mě taky docela dlouho trvalo než jsem ho začala pít, asi až někdy kolem 20, páč mi dřív i smrdělo... ale ne že bych byla nějaký pijan, to zas ne, ale dám si a nejradši řezaný :-p
A ještě nepiju ani víno :-D po tom se mi taky kroutí huba :-D :-D :-D A když tu tak čtvrku skleničky víno a dolejt colou nebo spritem :-D
Mílo já bych to o sobě neřekla teda, že já zrovna na všechno skočím!! 8-) Nevím nevím!! Tak já pívečko můžu teda! Taky né pořád, ale někdy si dám a je fakt, že teda ke grilovačce je super no!!
Profilova fotka
Miru :-p Maji, ale ono je víno a víno...např. takové rulandské šedé to je mňamkozní, to je sladší a to můžu, ale ty patoky co mají v Luně, tak po tom se mi taky kroutí hubička teda
Jo Máji se spritem taky můžu, ale po vínu mám kolko - tóčo!!! To je špaténka no!! JO tak to mi povídej, v Sokolce super a v Luně to je hnus teda, o tom se nedá mluvit jako o vínu, mě připadá, že snad slejou do flašek vody co mejou skleničky nebo co!! Holky jsem v jednačce a posloucháme zase kecy!! Tak pšššššššttt!
Profilova fotka
No dy´t jsem ticho :-x :-x :-x :-x
Hm já taky bohužel!! Dneske je tam ted počas, to teda nevím jestli ti kluci na ty houbičky jeli! Asi ne no!! Bude celej den lejt ty vado!
Profilova fotka
Miru, celej den ne, odpolko má být už prý hezky a až 28 st. hlásili ráno na F1 8-)
Dneska vůbec nevím co budeme dělat, asi čučet na telku na nějaký film! Zítra jedeme asi Mílo ke Katce, se u ní na chvilku stavím, jedeme dřív, protože zase bude ségra v Libo, tak aby jsme se viděly!! A bude tam ta naše malá blondýnka!! :-D
áááá... důležitá v jednačce :-D :-D :-D No tak to mě dneska odjíždí mamina tak bude klííííííííííííííd, ségruše určitě bude u přítelíčka a tak budu mít byt jen a jen pro sebe :-D :-D :-D No co více si přát :-D
No Máji to teda jo! NO Máji důležitá, votrávená jak šváb hele, ty časy nadšenosti jsou už tatam hele!! Mílo zatím to teda nevypadá, ale zima není o víkoš má být krásně!! Tak co víc si přát teda to je fakt, taky jsem byla ráda doma sama, naši někam odjeli, kam, to fakt nevím, a nemusela jsem být Kevinka!! :-D
Jooo... mamča si teď našla šamstra z Litvínova tak jsou většinou tam... tak jí ho se ségrou schvalujeme :-D :-D :-D
No jasně a hlavně není pořád doma co??? NO tak když tam jezdíte za hokejem tak budete jezdit rovnou i za mamčou né??
Profilova fotka
Cuuusik Tak jak je?, ja balim,zehlim,uklizim,no tak pak dam amlou spat dneska drive,at drive stava,at na nas tatik v praci dlouho neceka :-) dneska je fakt krasne teda deees :-(
Profilova fotka
Ahojky.... ani nějak nevím co psát :-S makám tu jak šroubeček

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?