Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
nooo.... to je normálka... prostě vývoj dětské hry... :-D :-D :-D to mám našptraný! dítě nesnese přítomnost jiného dítěte, chvíli jo ale potom začnou většinou plakat nebo něco takovýho, neumějí se domluvit a v tom to je! ;-)
Ale dělá to hooodně dětí... ona tím prostě dává najevo že se jí to nelíbí, nechce tím nikomu ublížit, ona nemůže vědět že se to nedělá! ;-)
No asi tak nějak, buď je dítě tuňta nebo raubíř no!!
Táák.. já vždycky byla ten ťunťa a ségruše ten raubíř!
Hm tak tu nás to bylo obráceně! Kam jsme ségru postavili tam byla, stačila jí flaška sunárku a byla spokojená!! To já zase byla čert no!!
Profilova fotka
No praave Ale jako ja vim,ze ona nema rozum a ,ze to nevi,taky ji za to ani netrestam,ale jiny deti to tolik nedelaj ona je zvykla mit vsechno pro sebe doma je taky vsechno jeji ,a to dela taky hodne no Teda ty jsi ,ale nasprtana :-D prijdu pro radu hele :-D Jo tak my ti ji privezeme treba pristi tyden jestli chces?
Profilova fotka
Tak co je to tady? =-) 8-(
Profilova fotka
Ahoj, já jsem tady.
bojim bojim... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jsem včera bojovala se švábama. A bylo to fakt hustý, ale snad jsem naštěstí našla paní švábovou i s miminkama a bude od toho klid. Dokud to sem opět ovšem nedoleze ze sousedních bytů. ]-( ]-( ]-( ]-( A deratizovat celý barák prý budou až v listopadu. 8-( 8-( Nechápu, že tady nechají bydlet prasata.
ježiši... no u nás taky deratizovali... naštěstí to ale nestačilo dojít až k nám ale taky jsme tu nějaké pastičky měli
Profilova fotka
Ilčo klííííííííííííííííííííííííd :-N
Článek se načítá
ale někteří lidi jsou fááákt prasata... Zdenin mi říká že když někam přijde a vydí ten bordel tak se ani nezuje... jednou měl dělat u jedné rodiny a zapojit jim pod stolem PC a internet... koš prý smrděl extrémě a ještě tam měli nakadíno od čoklíka... prý to vzdal a řekl jim že není prase aby v tomhle dělal a odešel :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jsem si koupila biolit na lezoucí hmyz a málem jsem se udusila. To byla vcelku prča.
no to je něco.... známe... když jsme byly na turisťáku tak jsme si tím večer vystříkaly chatku... to nešlo vyvětrat :-D
Profilova fotka
Péťo, jsem našla super kolobrndu.... tu ci :-D http://www.e-broucek.cz/trikolky-odra...
Čusss!! Ségra jasně hoď mi ji sem a můžeš si čistit okna, nepočítej, že to bude obráceně!! :-D Ježiš Ilčo šváby jo?? Hm tak s tímhle hmyzem bych fááákt bydlet nechtěla!!
Profilova fotka
Jo šváby a já s nima taky nechci sdílet společnou domácnost. Ovšem oni asi mají jiný názor, právě jsem zabila nějakýho švábího adolescenta. Doufám, že už jsou to jenom pozůstatky ze včerejška. My jsme s nima problém neměli, jenže teď tady začali hromadně předělávat koupelny a rozlezlo se to po celém baráku. Hnus.
Profilova fotka
Ilčo, ale biolit je asi tak nejúčinější co vím, sice smrdí to je fakt... ale pomáhá ;-)
ajoooj :-)
http://www.e-broucek.cz/hracky/kocark... Ségra čum tady máš super kočár!! Tamten reklamuj a kup tento né??
To si ségra na tu tvoji panenku malou stačí hihihihih!!!! No čusík Martiiiiiiiiii!!!
Profilova fotka
Asi jo, kdysi nám dali nějaký lepivý pásky, na které by se měly chytat, ale ty nějak nefungujou. Já nechápu, že když to vědí, tak ty lidi odsud nevyhodí. Hlavně, že my podepisujeme nájemní smlouvu každý rok. Ale důchodci to tu mají na doživotí a přitom nemají s vnitrem nic společného.
neftíhám neftačím, pokusim se vás dočíst :-D achojky pani a páňata :-N
ilčo a co ty vůbec děláš že jsi pod vnitrem? my totiž spadáme taky pod pána páníčka Langera =-)
Profilova fotka
Vyšetřuju hospodářkou kriminalitu. Co ty?
Miru... no tak to je dobrýýýý :-D :-D :-D
ilonne archivářka, to jsi jako policajtka jo? hele šváby nezávidím, páč mě stačí blbej komár a jsem otrávená taky - hlavně, když ho nemůžu najít, zmeťoura! :-p
Máji viď?, Chce pořád kočár tak jí nabízím!! Ilčo kecáš a kde, hospodařinu nemám ráda, ta mě neba nebaaaaa!! ]-(
Profilova fotka
Jo, jo jsem a to už deset let. No, já myslela, že jsem je vyvraždila všechny a evidentně ne.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?