Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-(
Profilova fotka
Ty voe pytel,kolobezka,trikolka a 5 tacu v haji se posr...ne?,to jsou prehnany ceny ale hmm :-|
Profilova fotka
Kde jste sakra
Profilova fotka
Třeba jáá jsem tu :-D :-D :-D
Profilova fotka
jsem se napucla haluškama... ;-)
Tadýýý... nějak jsem se zasekla na stránkách nábytku :-D
Profilova fotka
No cau deniso co je noveho?? :-) Majo na co jsi cucela,na sedacky vid je ja chci taky novou :-D
Profilova fotka
sakra vás nestíhám..... drbny jedny 8-( :-D
No já jsem na ně ulítlá... mě se líbí takový ty nizoučký, jednobarevný ale Zdenislav néééééééé... sedačku jako kráva :-S Ještě že nechce žádnou stěnu! V tom má rozum!
Profilova fotka
No tak na steny teda taky nejsem mam rada prostor a jednoduchost
Profilova fotka
Milo neni co,tech par veticek,to zvladnes hele
Profilova fotka
My máme taky nizkou rohovku ;-)
Článek se načítá
No já chci taky rohovku... ani křesla nechci, to by se mi právě líbil nějaký ten polštář a kolem nějaké menší polštářky.... Jenže Zdenislav má barák jako kráva a bylo by to tam strašný takže se tam něco dát musí.... :-S =-)
Profilova fotka
mi mamwe 3+2+1 a mam to po cele mistnosti stolek tv a jednu komodu nic uz se nevejde
Profilova fotka
ahojky vespolek, jen tak nakukuju a jen zasnu, jaky jste drbny :-D njn, dokud jsem byla v praci nebo bez maly, tak to taky jeste takhle slo,ale ted? ;-) jinak po sedackach taky koukame,slintame a zatim je to vse, ptz. nejdriv se musi zateplit barak a pak se teprve muze resit vnitrek.. sedet kde mame,takze tak akutni to neni,ale uz se na novou moooooc tesim
my tady u mamči máme taky rohovku, docela velikou ale moderní a pěknou, taky jsme si ani né před půl rokem kupovaly... ale tak ona si to zařídila prostě normálně, nic přemodernizovanýho ale jako je to pěkný... jenže já chci něco ještě jinýho :-D Pádím, přijede mi Zdenouš tak mu jdu udělat nějakou mňamku ať nepyskuje :-D
Profilova fotka
ahojky Jani... njn, malá je taky zaměstnává na plný úvazek co? :-N Se to tu nějak rozjelo... ale taky nestíhám... mám toho tu zas nějak moc a ještě musím zpočítat výčetku :-N
Profilova fotka
Ty vado cu budeme delat v desti je toto mozne neni proste jako ]-(
Profilova fotka
Ahoj Jani
Profilova fotka
Tohle počasí je akorát na spaní a to když jsem šla z oběda tak pršelo a než jsem došla do kanclu tak zas svítilo sluníčko... děs prostě. Miru jsem byla v třebenický pro rohlíky a zrovinka tam paní Bezděková ukazovala co koupila malýmu za kalhoty a trígo a Davídek bude fešák tedy :-)
Profilova fotka
No to je no,akorat me teda stve,ze budeme muset byt doma saktra jako,neni kam v tomhle jit,to je na prd,ale mala je dneska hodnoucka ona to zvladne od rana si hrala krasne,s tamponama,malovatkama,no jak malo staci k radosti :-D a hracky za sta tisice ji nezajimaj :-D Skoda,ze este necuci na pohadky no to bude vyhoda az bude vetsi,bude hnusne sup dvd pomuze zachrani :-D
Profilova fotka
no ja si taky pripadam jak blazen. dala jsem na susaku veci ven, zacalo prset,tak jsem to uklidila.. pak zase vyndala a ted zase prsi...uz na to dlabu.. :-D me se mala asi zacina budit, chjo...
Profilova fotka
Péťo, už tamnpony jo? =-) :-D to začíná holka brzy , chuděra :-p
Profilova fotka
No tak to je na palici no,na to prd onoi se to nezblazni Kam utekla Denisa zase??ta je furt v tahu
Profilova fotka
Tak kde jste ?? Milo to je normalka ji bavi vsechno co by nemelo,a kdyz je hodna tak ji to necham ublizit si nemuze,ona nic moc do pusy nestrka tak dobry,uz se umi i malovat veme stetec a dela si ruzi na tvar :-D
Jsem Z5... nic dělat nabudu, jídla tady je až až :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pé´to, jsem si vzpomněla, ráno mi psala spolužačka, že prý dneska mají na celním ředitelství den otevřených dveří a je až do 16 hod a ukazujou tam i výcvik psů, tak si tam zajeďte není to zas tak daleko, je to v těch serpentinách co vedou nahoru na severní terasu ;-) Jéé, tak to je šikulka :-)
Profilova fotka
V tom desti nikam nejdu,este busem jo??ale muze to byt dobry
Profilova fotka
No kdyby se třebas náhodou umoudřilo počasí
Profilova fotka
u nas uz zase neprsi :-D ale nevim na jak dlouho :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?