Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ja myslela,ze myslis kram s hadrama tako tak nic uz nemysliiim paaaaaaaaaaaaaa :-D
Tak to já to mám už prozkoumaný.... :-D :-D :-D
V Taku se dají někdy pořídit skvělý hadříky!! JInak Tako kočáry nic moc no!
:-D :-D :-D pa pa
Čusík!! Teď jsme byli v Teplicích v Olympii a měli slevičky!! :-p
to takáče jsou těžký jako kráva... s mě se to teda ani nelíbí :-S :-D :-D :-D ale hadříky docela dobrý!
Jo jo hadérky dobrý, to neodolám, když jedu do kaufíku a vždycky něco ulovím!!
už půjde top magazín, bude tam ta držtička Bílá tak se jdu koukat!
páček ;-)
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Tak mi dej vědět půjdu taky!! Tenhle taky není špatnej, prostě tenhle styl! Tatínek slíbil, že koupí tak nebudu troškařit!
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... NO Máji já ti tady dělám přehlídku!!
koukám....
Článek se načítá
No ještě není Jarouš mě informoval! Taky půjču čučet! Minule jsme šli na Ivetku s Pomejem a už je zase týden v čoudu co??
Miru, po pravdě, ten druhej je děsnej! :-D :-D :-D Jinak víš co se mi nelíbí??? Ty černo-bílý kočáry... buď to jsou ty květy nebo ty kola na tom! :-( :-N
No to je něco... letí to jako H2O :-D :-D :-D
No hele a víš, že teďka ty květy letěj?? Mě to připadá smutný no! Asi bych do toho taky nešla no a hlavně, by na to pralo asi dost sluníčko!! Koukala jsem, že Cross už taky dělá květy!!
No to je strašný.... nebo i Ywon má nějaký takový divoký vzory :-S
No právě že to letí no, ale já bych to nebrala teda! Nevím přijde mi to na kočáru divný, ale tričko by takový mohlo být dobrý co??
No tak já na nějaký vzory nejsem... pro mě to je šílenost :-D :-D :-D Letím, pádím... pa pa ;-)
Už je to tam???
ne ne..ještě jde Ošklivka Katka...
musím jít ještě pověsit prádlo... :-D
Sér na to??
nooo... ať mi to tam uhnije viď :-D
To víš, že jo, zítra to dáš přemáchnout znova né??
taková škoda vody... a v Africe nemají co pít... no to néééé... já jsem šetřivá :-D
Já letím... pa
Tak leť sokolíku!!
Máji tak já mám smolíka Jarouš kouká na odložené případy a poslední díl!!! Takže peshek!!
Profilova fotka
Ahoj všichni, se mi to nějako rychle přiblížilo. A zdají se mi hrůzné sny. Mirčo, myslím, že Top star magazín můžeš zítra shlédnout na stream.cz.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?