Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Péti... ještě nééé, čeká mě to až kolem toho 11.9. tak už se těším...
Jasně Máji hele kdo bude chít ať se dostaví kamkoliv!! Já musím na sraz až do Libo hele!! A který den v sobotu jedete do Libo?? Tak my asi taky teda!!
Jak Vy to děláte, že máte pořád nějaký prádlo?? hmhmhmhjm No přišel mi meil ségra, že máme srat 11. října a za chvilku mi přijde meil, že jedeme od práce na Karlštejn, no tak se rozpul no!!
Profilova fotka
Miru a holky z Libo zas jezdí sem do Ltm a žádný problém... občas taky víc piskujou ty místní, ale aby ony něco zorganizovaly to ne! To už je na ně moc práce 8-(
No moje ségra je strašná.... ta se pořád převlíká a já abych jí to žehlila!!! Děsný, ať už jdu do tý práce!
No tak já to beru tak, že prostě základka byla v Libo tak se prostě dělá sraz tam a co vím tak je hodně lidiček z Libo rozprchlých! A hlavně budu spát u našich, tak mi je to jedno jako!! Sraz z učňákem jsme měli zase v Lovosicích, hele mě je to jedno! Mě všude Jaroušek doveze, odveze, žádná křeč!! Mílo akorát mi psala Magda, tak bude mít buchtu má to potvrzený z ultrazvuku dneska!! Ale jméno ještě nemají!!!
Profilova fotka
MIru, úplně normálně, trička střídám obden a kalhoty vlastně skoro taky, buď kalhoty nebo sukně teďky přes léto a Vilda je to samý, tedy až na ty sukně :-p no a pak to v sobotu většinou všechno vyperu, ale kdo to bude žehlit to nevím teda .... už se mi to tam zase kupí, asi na to vlítnu o víkoš :-N
Jen počkej Máji až bude v práci tak si ještě vzpomeneš na to jak si byla doma!! Počkej!! Já ze začátku taky vždycky když jsem měla dovču tak jsem se těšila už do práce! A teď?? Se mi sem prostě nechce a jsem ráda, že sem doma! Já to tady prostě nesnáším a chodím jsem jenom kvůli penězům, jinak bych se na to vykvajzla teda!!
Hm tak to já teda nosím každý den něco jiného a když to není zpocený hodně tak to nechám vyvětrat a pak si to vezmu třeba ještě jednou a pak to teprve peru. A právě jak to střídám hodně tak moc prádla za měsíc nemám! Akorát s Jarynem je to horší no, ten má deně trenky a tričko!!! To mám šňůru jenom trenek a triček vždycky!! Ale ty nežehlící no, což je super! :-D
Profilova fotka
Jéé, MIru tak to je super, ona mi minule psala, že to ještě neví na 100%, že prý se vše na posledním UTZ může změnit. Spolužačka to měla taky, nejdřív jí pořád říkali, že to bude buchta a teďky mají Matěje :-D Tak to je hezký to budou mít páreček x-)
Miru: tak si najdi neco jinde ne:-) co te bude bavit.
ME to prijde zvlastni teda nechvat si dopredu rict co to bude. proste lepsi prekvapeni ne?
Článek se načítá
Ty joo...tak to já to nevydržím ani ty 4 měsíce nebo jak dlouho se čeká než ti to řeknou... :-D :-D :-D Musím přeci nakupovat výbavičku do nějaké barvy nééé??, :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pepo, ale oni už čekají druhý.... takže to je zase něco jiného, a počkej až toto budete řešit vy... určo to taky nevydržíš :-p
Podle mě si to už teď nechává říct tak 95% párů
tak to ja vim ze vydrzim. vybavicku nakoupim tesne po porodu a barvy sou i univerzalni. navic jakou vybavu. to dite ROSTE, takze se vejde do jednech gati max. tejden . dyk vidim co tchyne nakoupila a malej to podle myho ani neunosi.
no a co kočárek??? =-)
tak je pravda že jsou univerzál barvy i na oblečení i na kočárek ale třeba naši sousedi mají mimčo, kočárek mají šedivý a mimčo je oblečený do bíla... a já jsem nervózní z toho že nevím co mají :-D :-D :-D A ptát se nechci :-D
Kocarek??? tak si vyberu tvar a ty a koupim to az pote. to proste neni problem.
Ty jo, stejně ty chlapi mají stejné názory... úplně slyším mého Zdenislava :-D :-D :-D Nic není problém, všechno v pohodě a když mu řeknu že se ten kočárek musí třeba objednat tak... no tak koupíme ten co bude! :-D :-D :-D
mmm, ja si myslim ze neni jedinej obchod na kocarky v republice, a navic po netu, nebo v kamenym obchode.
Profilova fotka
Pepo, to sice není, ale občas prostě i ten co chceš tak se na něj čeká i několik týdnů... Jako já jsem zase, když je doma všechno připravený než pak lítat a schánět všechno najednou, to si to radši budu kupovat pomalu, aby to pak nebyla taková rána pro bankovní účet :-D Tak jsem to dělala i se svatbou, co šlo zařídit dopředu, to jsem zařídila a koupila :-p
Při nejhorším se sjede do Prahy, tam mají dicinky všecinko :-D
No já to budu mít taky všechno dopředu.... :-D
Profilova fotka
Pepo, to je skoro to samý, jako kdyby jsi dárky na vánoce kupoval 26.12. :-D
Jste se nějak rozjeli né??? Člověk tu chvilku neni a je hotovo! :-D
Profilova fotka
Vy jedete teda,jsem musela udelat video a ted to mam zase docitat jo desny... To ja bych asi taky kupovala dopredu uplne dopredu ne,ale je to radost to kupovat a vybirat to Pepa v zivote nepochopi s nim se o tom vubec nebavte ,ten si sedne k PC a vybere na netu co chce no ,huraaa k obezite :-D :-D ¨Ne nic proti Pepane,ale tohle je zenska radost vybirat a ta ma radost,kdyz to ma doma a muze se tim kochat,ja mela doma koupeny lahvicky,jedno bodycko a chodila se na to koukat to proste k tomu patri vis..... :-) zni to blaznive,ale je to tak,a nejsem jedina
Pepo hele já jsem koupila naší Tori dárky na Vánoce a pořád se taky na ně koukám jak je to krásný a jak jí to bude slušet blondýně jedný!! A včera jsem to zase vytáhla a ukazovala jsem to Jaroušovi! Jo jo je to tak Pepo počkej jak jednou Radka bude bláznit! :-D
No to já Zdenislavovi můžu ukazovat miliony věciček a nic ]-( :-D :-D :-D
Hm tak já se zase jenom kochám věcičkama pro Tori!! :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?