Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
A doufám že tam budu mít svůj počítač a budu jako moc chodit na net.... :-D :-D :-D
no ale 10 let je takový malý-velký výročí!!!! Není to málo ale zase to není moc... tak aspoň čokošku ti dát můžou :-D
Profilova fotka
Maji a kam tedy nakonec jdeš? =-)
Na pracák, do kanceláře ;-)
Profilova fotka
Hmm, to může být taky dobrý :-)
Práááávě... :-D
Já myslím, že ne Máji, holky z pracáku nikdo nemá rád hele!! :-D Ty dokážou být někdy nepříjmený a hlavně si o sobě myslí bůh ví kde sedí! :-D
Né dělám si srandu samouzřejmě, ale když tam chodil Jarouš tak ta co ho měla na starosti to byla pěkná pizďule teda!!! :-D
No tak to jsou ty paní o sedí dole na přepážkách né?? Ale tam já nebudu :-N
No asi jo, já jsem tady na pracáku nikdy nebyla tak nevím!! Tak Máji drž mi tam místo jo??? :-D
Až se něco uvolní tak ti dám echo :-D :-D :-D
Potkají se 2 blondýnky ve výtahu a ta jedna říká, že si nechala udělat těhotenský test a ta druhá se ptá: "A jaké otázky ti tam dávaly?"
Článek se načítá
Baví se dvě blondýnky na letišti: "Já nechápu, jak můžou ty teroristi tak velký letadlo vůbec unést." "Ty si ale kráva! Vždyť oni ho neunášej na zemi, ale ve vzduchu, když je tááákhle malinký!"
Jde blondýnka se psem po ulici, zastaví ji policajt a povídá: "Slečno, jak to, že Váš pes nemá košík?" "My ale nejdeme nakupovat.." "Aha, tak promiňte.."
Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne nasraný chlap a křičí: "Ty krávo, dělalas někdy řidičák?!" "Určitě víckrát jak ty, debile!"
Tak to je jen tak... pro lepší den :-D
Hm Máji tak ty jsou dobrý! Hele vtipy o blondýnách mě vždycky pobaví?? HIhihihi :-D Chudinky holky si z nich pořád dělaj srandu!!
Tak mě to vždycky úmyslne posílají kamarádi ale já jsem z těch která si na blondýnu jen "hraje" jinak jsem taky tmavovlasá :-D :-D :-D
Máji tak to je jiná, horší by bylo kdyby jsi byla rozená!!! protože ty rozený, no něco na těch vtipech bude hel!! :-D
Profilova fotka
Maji :-D Miru, jj, máš recht.... jedna blondýna odtud už odešla, ale holt jich tu ještě pár zbývá :-.
No jako mám kamarádky, obě to jsou blondýny a obě jsou děsně tupý... sice se nadrtit učivo uměly ale co se týče normálních věcí tak to byl konec... jedna mi dokonce tvrdila že do Chorvatska se jezdí přes Španělsko, když jsme se ji ptala od kdy tak prý od té doby do jsou vedle sebe na mapě, že prý jim to říkali v cestovce a proč já z ní dělám debila :-D :-D :-D A ta druhá... jedeme z Chorvatska, ráno stavíme a ona prý kde to jsme? Tak říkáme že v Rakousku a ona... a kolik to je ještě zemí do Čech??? :-D :-D :-D A pak se mě ptala kolik je hodin, říkám že 10:17 a ona... kolik to je do půl??? :-N :-D :-D :-D Tak jsem jí to polopatě vysvětlila a ona mi řekla že až teď se dověděla že číslo 3 je čtvrt a znamená to 15 minui po... že číslo 6 je půl a znamená to 30 minut po... No já čuměla a ona mi klidně v 18ti letech s klidem řekla že nezná hodiny :-D :-D :-D
No právě a ta byla teda taky dost blbá někdy, ta se fakt nezapřela no!! No jo ještě jich tu pár zbývá, ale ty asi jen tak nepůjdou co Mílo??
Mrkněte se... docela cvalík :-D http://www.modrykonik.sk/album/album.... http://www.modrykonik.sk/album/album.... pak ještě tady: http://www.modrykonik.sk/album/album....
ale Míla taky není pravá blondýna nééé???
Profilova fotka
Maji neeee a momentálně jsem stejně na hnědo :-p
No Míla ty barvičky taky mění, ale je snad hnědovlasá původně!! :-D
No tak vidíš, pro tebe to taky neplatí!!!
Ty vado tak ty dva poslední a hlavně Alex to je dobrej mišeliňák!! To je hrozný ale!! JInak ten první docel oproti těma dvěma jde!!
No ale ten první to je malej Alex!
Profilova fotka
JJ, MIru já jsem od přírody hnědovláska.... jinak barvy střídám dle nálady, ba ne... naposledy jsem si dala růžovou a to moc dobře nedopadlo :-D Tak jsem se vrátila k mé hnědé a mám v tom pár pramínku světlých.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?