Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ááá už jsem na konci .... Tak abych to vzala po pořádku, my na vánoce baštíme jak u tchýňáků tak i u našich a tchýňulka dělá moc dobrej salát, mňam, se mi sbíhají sliny, ona ho dělá z vařený zeleniny a to je něco jiného, než když ho dělá náš táta z té nakládané, ale taky dělá dobrej ne že ne... ale ten od tchýně je prostě lepší no!
A co teď děláš???
já se tam taky hlásila ale nevzali mě.... :-D
já počkám až na konci Mílo :-D :-D Máji hroutim se jako archivářka a příležitostná inspektorka v oblasti spisové služby v oblastním archivu v liťáku :-D
Máji a odvolala ses ? =-)
hele a jíte někdo vůbec kapra o štědrej den? já lybištu miluju, ale jen s málo kostičkama, takže máme vždycky nějakýho toho mořskýho hejka a hejkáme si tak pěkně koledy :-D
zas nikdo nikde :-S já si tu teda vystačim i sama ale jestli si myslíte, že nemyslíte, nebo či co, takže tak :-D
Ne ne... já jsem i tak trošku ráda... zase bych byla další 3 roky závislá na mamče... takhle půjdu do práce, budu mít svoje peníze a prostě to bude pro mě lepčí ;-) :-D :-D :-D Kapra moc nejím, měla jsem ho snad jen 2x za život, já celkově ryby nějak nejím, jen filé a nebo tresku :-D
tak já teda padám, jdem s manžou znásilňovat naše kola po okolí :-p
tak pa pa ;-)
Profilova fotka
Já rybičky nepapám, takže máme kokodákový žížky :-p a klobásu
tak my teda děláme kuřecí, krůtí a jen pro chlapy prasátkový řízky ;-) :-D No a klobásy taky!
Článek se načítá
Jdu na Růžovku... konečně po takový době to zase šlape :-D
Profilova fotka
cAGO,tak jak jeee juu tak stema rybama stejne kapra ne ,zadny ryby neee,ale file miluju,tresky taky no obaleny ,na masle mnaaam ja pujdu taky na ruzovku jenze jarda cvici v obyvaku a zveda mi tam hnaty pres TV,a gebi se jak na nej cucim tak jsem musela vypaaadnout,me boli zase hlava ach jo.... objednala jsem si Pizzu fuuuj to budu tlusta prasnice nenazrana ]-( ]-( My papame zisky,klobasky,loni jsme meli kruti,nevim jak letos asi kureci nebo oboje maly se to lip ji letos bude mit i salatek ,na to se tesim nejvic jak bude papat prdelka
Profilova fotka
Tak salaty segr amamka mela vzdycky nejlepsi ja jsem takova,ze salat a okurky zavareny,mam nejraci od mamky a nikdy nerada chutnam od jinejch Jary mamka dela salat straaasne moc majolky az moc,to vypada divne ,ale Jara ho miluje to je jasny,ja ho delam akorat majolky tak normos,ale miluju tam vice celeru.... Torinka ji rikame uz vsichni cela nase rodina i Jardova rodina,uz si zvykli ja ji jinak nereknu proste Viktoroe Torie tak Tori no,chces taky Viktorku jo?? Ale je pravda,ze ten kdo ma Viktorku se tomu divy no kazdej rika,Viki Vikco atd.no Mamka koupi odstavnovac jo??ted kdyz je Tori velka ,jako babicka ta mi ho nabizela kdyz byl Viktorce rok,jako jo pila by to ,ale mensi by toho dala asi vic no... :-|
No čusss! Teda Vy jedete!! No ségra mamka koupila celý robotek čoveče! Hele šťáva z čerstvého ovoce je prostě nenahraditelná. Paní nám tam udělala pomeranč, jablko a mrkev, hele ta byla!! Ta je zdravá pro dospělýho natož pro ni, tak proč ne! Si budeme dělat až budeme u našich!! Do 14 -ti dnů by měl mamce přijít domu, už ho totiž neměli sebou, měli všechny prodaný tak jsme ho objednali! A udělala nám paní ještě zmzrku!! Čusss Marti!!! Tak u nás teda rybku nikdo nepapká a to máme na chalupě u tchýňáků plný rybník kaprů. Jardy rodiče to jedí, ale my to nemusíme!! My radši ty řízky!!
No tak salátek jedině z vařené zeleniny, to je pak mnohem lepší. Z nakládané ti zkazí chuť ten nálev, ta zelenina je tím načuchlá a není to ono prostě! Jak je všechno vařený tak je to super. U nás dělá salátek Jarouš a není línej si ho udělat několikrát do roka! Tak jsem dneska nekonec ještě vařila, udělaal jsem celej pekáč francouzkejch brambor a mám od Urína celý týden pokoj! A pochválil mě, trošku jsem je vylepšila a dala jsem tam bez jěho vědomí papričku čerstvou a to tak krásně vonělo, když se to peklo! Tak šmakoval. Pozor všimněte si kolik je hodin momentálně 22:10 a před chvilkou dojedl jo, on nikdy neodolá! Ale pro mě je směrodatný, že mám vaříno hurááááá!!!
Jinak salát dělá tchýně výbornej no to ji musím pochválit!! Od ní mám hodně ráda! Já taky nerada ochutnávám saláty nebo vůbec jídla u jiných, ale když u nich člověk bydlel tak mu nic jiného nezbylo! Ale Jardy máma vaří dobře!! Taky jsem se učila od ní vesměs!! :-D Kvůli Jaroušovi jsem se musela naučit veškeré omáčky - omáčko a masožrout!
Jo Mílo jak jsem tak čučela na to DVD tak jsem tam viděla Milenu a co ta vůbec?? Víš o ní něco? Si o ní dlouho ani nic neříkala!! ;-)
Profilova fotka
Krásné ranko, dneska jak jsem šlapala do schodů tak jsem si uvědomila jednu děsnou věc.... v pondělí to bylo 10 let co jsem v pracovním poměru a na jednom místě... no to je hnus velebnosti. ]-( MIru, Milena, ani nevím, ani na skypu jsem jí dlouho neviděla a když jí tam odchytnu, tak většinou mastí do práce :-S takže ani moc nepokecáme. Jinak je furt v Anglii a ani nevím kdy zavítá do čech, byla tu na začátku prázdnin kamarádce na svatbě a pak zase frr za kanál... no snad dorazí na vánoce, uvidíme x-)
Brrr Milu. to ja byl vzdycky tak max. rok a tohle je nyni muj rekord. a snad na furt:-)
Krásné raníčko, tak dneska by mělo být krásně!! Vzala jsem si ťapky, tak snad mi nebude ziminka na nožičky!! Aha no jo té se v té Anglii líbí co?? A co mimčo nechce?? Na tvojí svatbě říkala, že už by si dala říct?? No jo jenže když je takhle ve světě co? A plánuje vůbec někdy návrat do čech jako na trvalo?? :-D
čauky.... Miluš, tak to je krááásný! Dostaneš nějaké vyznamenání? :-D Jsem snídala na baloně a čučím jak ty malé děti chodí s těma obrovskejma báglama :-D :-D :-D A ještě teda s rodičem ;-) :-)
Profilova fotka
Miru snad jednou i jo... ono se tam spíše líbí jejímu příteli, má tam lepší pracovní možnosti. Jinak prý kdyby mimčo přišlo, tak by se samozřejmě nebránila.. tož se huvidí
No jasně! Hm tak to věřím, taky tam mám známé a to co berou tam za měsíc, tak by tady měli za půl roku!! Takže se tomu nedivím!! Máji to jsou kolikrát větší bágly než je dítě, to jsem si taky všimla!! No jasně Míla dostane medaily a bude titulovaná na diplom!! :-D
Profilova fotka
Miru to jo teda.... a tady jo?! Vždyť víš jak.... :-S Maji a co ty... užíváš si ještě volníčka jo?
No tak někdo by si na to třeba vzpomenout mohl... zahrát fanfáru, donést čestnou medaily a třeba ještě puget tupipánů ;-) :-D No to se asi nastane tak buď Miluš ráda za sebe ;-) :-)
No to se někdo má to jenom my tady hájujeme už od včasných raních hodin!! :-D No právě Mílo mě o tom povídej, když já jsem tady největší jasná hvězda přeci!
noooo... já jsem ještě doma... :-D nastupuji až kolem 11... no prostě v pátek se tam jdu ukázat :-D Určitě jsou tam na mě, na hvězdu všech hvězd :-D děsně zvědavý :-S :-D
Profilova fotka
Maji, tulipány teďky nikdo shánět nebude, ikdyž by mohl :-D Prostě jim je to fuk, že jsi tu tak dlouho.... ale myslím, že pak když tu budeš tak 20 nebo 25 let tak se pak něco dává, ikdyž vydržet zde 10 let je taky docela dobrý =-) Jdu něco dělat :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?