Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
To se lisi no a docela o dost :-D no uvidime tak treba taky mobil hele :-D Ja ted koukala na to video s tou Vojtkovou tak zase jedny udelal dite a nasel si jinou :-D
Profilova fotka
prcek je vzhuru a nic je hodna tak ji tam este necham :-D
Tak jsem vybrala SE K790i No ten Vojtek... to je taky případ pro dva :-D On je to bratranec našeho souseda!
Já minulý rok mamče koupila sadu-nerezovou varnou konvici a k tomu stejny kavovar, vždycky ho děsně chtěla, u stromku i brečela ale myslíte si že ho používá????? :-N :-S :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ja ji taky loni koupila konvici nerez
Jo tak to my se ségrou se právě složíme taky vždycky a koupíme něco drahýho pěknýho ! Minule jsme jí koupili krásnou sadu nádobí od Tescomy myslím jako hrnce a ty teda používá!! Lepší koupit něco užitečného no!! No tak to je případ pro House hele! Sabina pak Libuška a nakonec nabouchne i Jovanku a holky budou nakonec samy hele! To je děsnej chlap a to Jovanka byla Libušce za svědkyni na svatbě!
Profilova fotka
Dokonce hele ten tel ma Jarda ne segra??
mají se rády tak že si přenechají i chlapa :-D :-D :-D Jo a ještě mamče budu kupovat skleničky :-D
a asi i hrníčky... z Ikei samo :-D
No jasně Máji jako tolerantnost co?? No já ani nevím jaký má, ale to je to nějaký K no!!
Tak jsem se do toho pustila... mobil jsem vybrala, foťák jsem vybrala...potom už jen objednat :-D jenže to musím udělat až někdy v listopadu páč bych jim to hned dala :-D
Máji ještě to nech bejt, hele budou slevičky a akcičky!! No to jsem přesně dneska říkala Míle, že kupuju naší Torince hadříky a vždycky jí to dám a pak nemám nic na Vánoce, ale už jsem jí nakoupila a to ségře nedám! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No jak se znám, tak zase všechno budeme shánět až v prosinci :-D
No prááávě... a to se vyplatí, já dicinky na nějakou akci narazím... okamžitě kupuju :-D Já jsem s tímhle strašná, každýmu to dám dopředu a pak nakupuju znova :-D :-D :-D Nejhorší je sehnat něco pro tchánovce a švagrovčínovou :-D
Profilova fotka
No to delam ja nakupuju tak v Listopadu a nak to nehrotim..
No já ještě 22. neměla dárek pro Zdenana tátu... :-( :-D
Já tak nějak od toho října pomalu co se mi líbí tak nakupuju!! Ale ty hlavní dárky kupuju tak nějak v tom prosinci no! Vánoce jsou každý rok ve stejnou dobu a lidi stejně blázní!! Ale letos jak přijedu z dovči začínám prostě kupovat!
Profilova fotka
MIru, to já si říkám taky každý rok :-D
No právě jenže on člověk pak stejně na ty vánoční nákupy jede tak nějak listopad - prosinec no! Ale já vůbec nevím kam ty dárky letos jako schovám, do té nové postele se nám teda ani náhodou nevejdou! No to jsem teda v čoudu, protože já jsem je měla vždycky v postýlce!! Hm tak to je teda hezký!!
tAK OD TE DOBY CO JEINTERNET TAK JE TO S DARKY POHODA A NAVIC MI SIS CHODIME TAM KDE LIDI NEJSOU. COZ JE PARADA POTOM
To já miluju právě ty krámečky, kde většinou lidišky jsou no!!!! A tam si prostě neodpustím nejít jako!!! Ale tak nějak už mám v tom listopadu představu co komu kupovat! :-D
Profilova fotka
Pepo a to je kam, kde lidi nejsou? =-) :-D
nooo to se tezko popisuje. my spis nakupujem osobity veci a pak pres net. tak proto. :-D
No tak to já mám ráda když táhnu ty tašky s dárkama, z toho mi koukají ty ruličky s balícím papírem... :-D :-D
Hm tak to si teda nedokážu představit jako! Já mám ráda pořádnej chaoz a ráda pozoruju ty lidi jak blázněj, to je prostě super! Já pak o štědrý den jedu pro veky a lidi pobíhaj jak šílený hele! To je dobrý no! :-D
Jooooooooo!!!! Ty veky :-D :-D :-D To je švanda! Nikde nic není protože lidi nakupují jako před válkou :-D
A třeba naše máma si všechno objednává, nebo spíše rezervne :-N :-D :-D :-D aby prý na ní zbylo :-D
No já si objednávám akorát veky jinak dneska žijeme v době kdy mají všeho hodně a seženeš to není hele, že by jsme čekali s lístkama na maso!! Jinak většinou to všechno mám už koupené tak jenom veky pro Jarouše a zdarec štědrýmu večeru!
Jinak bych docela taky chtěla vidět místo kde nejsou lidi o Vánoce resp. před Vánocemi, to fakt teda nevím hele a ani mě žádný nenapadá!
Já už se těším až budeme se Zdenoušem na vánoce samy... žádná ryba, žádná bramborový salát, prostě jen to co nám chutná :-D řízky, klobásy, kaše a hranolky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?