Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Hele stejně to nemá cenu rozebírat, rozváděj se tak co.... holt jí to opět nevydrželo... prý je Lucka silná osobnost a málo který chlap to skousne, jsem četla dneska na super.cz :-D Nazdárek Péťo, zrovinka jsem si s Miru říkaly, kde dneska jsi :-. x-)
Za chvíli to čeká i Bartošovou :-D ááách jo, je prostě více rozvodů než svatbiček... snad do toho raději ani nepůjdu :-D
Profilova fotka
Jo Brtosova no jo no tak ty se hledali az se nasli,hele za chvilku zacnou chlastat oba a je to :-D ja si dala ted rizek ty vado kureci mnaaam tak ten asi nevybeham... :-| Schanim uz darky pro malou nevim zda ji koupit sedaci pytel,nebo detske kresilko co myslite,a taky trikolku,no uz tu bude jezura
pytééél!!! Je to skvělý! Já už taky vybírám dárky... :-D
Profilova fotka
No tak to já dárky začnu řešit až v říjnu, tedy myslím ty vánoční, neb teďky mě čeká zařijový maraton... půlce rodiny nejdříve vymyslet co pořídit a pak to taky jít koupit :-N
No Máji asi tak nějak, Bartoška se rozvádí příští rok se vsaďte!! Třeba se chtěl Noid jenom zviditelnit a už ho prostě přestalo bavit starý maso no a chce mladší kost!! To byly pořád titulky o mimínku a teď má titulek jako kráva všude!! Ségra to mi povídej já už jsem začala! Mám už dárky pro Tori, ale jenom hadry!! Já jsem prostě přes ty hadry no!! Ode mě hračky asi moc neuvidí!! Jé já bych si taky dala řízek s kaší ty vado! Asi udělám! Brambory už tam mám doma starší, už by to mohlo z nich jít!! Jéééé to je nápad!!
Profilova fotka
Ja nevim co vsem koupim teda my si letos vyskakovat nebudeme,my si s jarou chceme koupit gril eletrickej ,bundy,a naky hadry to je jasny,a Viktorce neco praktyckyho zadny blbosti mamce teda nevim no se dohodneme a asi zase koupime neco na pul poradnyho vid segra at nema blbosti ja myslela,ze bysme mohli ten presovac nakej dobrej rikala,ze je to kafe vyborny co myslis?? tatovi nevim loni hokejka letos to bude puk :-D
Profilova fotka
no ja mela hohlik asi ten pytel no ten bude lepsi to ma na dyl :-| ale v krame nikde nic ,jen ted vidim na netu
Řízu jsem dělala včéra... ale přírodní, se sýrem, šunkou a hranoly k tomu :-D No já přemýšlím o dárkách... mamče chci mimivěž do obýváku-ona si na PC céda pouštět neumí :-N :-D Ségrušce bych chtěla mobil nebo foťák a Zdenouškovi taky foťák... tak uvidím ;-)
Ten pytel je úžasnej... můžeš na tom sedět, ležet a je to na dýl!!! Vím že mají skvělé v Německu! ;-)
Profilova fotka
No jo no v Nemecku tam se nedostanu musim tady neco ja bych ji to chtela jako k Tv aby mela pohodly
Profilova fotka
Já dneska asi udělám buď zapečený těstoviny nebo tam mám kuřecí nugety... ještě nevím... :-| To je děsný pořád něco vymýšlet 8-(
Článek se načítá
Tak se mkrni na netu, něco najdeš!
Zapečený těstoviny Zdenouš miluje a tak je dělám docela často... je to rychlý a nic složitýho, sýr, salám, houby a kukuřice no a ty barevný těstoviny... jo a vajíčko :-D :-D :-D Holky helpněte mi s tím mobilem? Co vy máte?
No já jsem si kupovala v Penny toustový chleba a mamka jéé já bych si taky dala, tak mě napadlo, že bych jí koupila nějaký lepší toustovač né ty za 200,-Kč co by měla na chvilku!! Tak nevím no!! No a jinak teda dárky vůbec nevím!!! Co komu!! My letos Jaroušem taky jako končíme!! Má televizi a nazdar!!
Profilova fotka
Ja koukam je jich tu hodne a i pres 2 tisice to je nak moc ne :-| to nedam holky obyc trikolka ja chci tu jako jsme meli my stoji 1300 ja se stoho poseru nechci tu modni se slapkama ve predu sakra Maji ja mam 6500 Nokii
No vidááááá... toustovač! Zdenoušovi koupím.... Miru, zlato :-) :-D Péti, jdu mrknou ;-)
Ty haranti stojej peněz!! ZHIhihihihi Ještě, že všechno zdědím po ségře!! Máji to je těžký, dneska toho je! Záleží co chceš, aby ten telefon u měl. Já mám Samsung U600, vysouvací, jsem s ním spokojená, je krásnej, je to ten z tý reklamy, tenký jak podpatek a je lehoučkej, takovej dámskej no!! Hm tak těstovinky já miluju taky, to byl návrh včera, že udělám protože mám v lednici godhájek, ale ty nechce!! To je děs s ním prostě!!
Profilova fotka
Segra mamka mi toustovac dala,a koupila si novej toustovac neee ja bych sla do toho presa myslim,ze na to ceka Mrkni,ted bych raci jinaj ten samej ale bronzovej Jara si necha tenhle muj cernej a ja pujdu do bronze aby se mi hodil k pleti :-D ale co pak az vyblednu :-D Ne,je v pohode Mila si taky kupovala nakej novej
Profilova fotka
Miru, jak nechce?! Uvař a hotovo! Sakra mě bolí břuch.. jsem si ten rajčatový salát asi neměla dávat :-| Já mám symbiatna nokii 6120, někdo na ně nadává, jako myslím na telefony s tímhle operačním systémem, ale já jsem zatím spokojená. Sice jsem chtěla jinej, ale ten když přišel tak byl rozbitej, tak putoval zpátky :-D
No tak ségře je 16, měla už snad 5 telefonů, ten poslední ji snadnul do záchodu... tak teď už jí naši žádný nekoupili tak má nokii 3310, tu starou šunku :-D No a vím že bych jí tím udělala radost tak se po něčem mrknu... hlavně aby tam měla ty její MP3 ale to už je teď skoro všude ;-) :-)
Profilova fotka
No segry tel je krasnej ten se mi libi tez,ale muj je lepsi to je jasny :-D :-D (sranda)
Profilova fotka
3310 jak sunka ja ho milovala :-D a nas otecko snim hazi frajerinu do dneska :-D No tak to bych ji asi nakej drahej nekupovala
Profilova fotka
Maji a kolik chceš asi tak do ní vrazit? Já jsem chtěla původně taky samsung, myslím, že to byl E900 oni jsou dvě devítistovky a jeden nic moc a ten druhej byl dobrej a stál snad jen do 3. tis. Kč, no ikdyž jsem ho někde našla i za 8 tis. Kč nechápu. Kdyžtak jukni na stránka tady koupim mobil... mají tam toho dost ;-)
Profilova fotka
Me se zda,ze na tech mobilkach maji nejlevnejsi
No já počítám že tak do 4 tácků... Zdenouš by mi ho snad objednal ve velkoskladu tak by to mohlo vyjít i trošku levněji... Jinak díky za typy ;-)
Profilova fotka
Nemas zac snad si vyberes Holky venku je krasne zase hmmm ja jsem nazrana ,ale tu druhou pulku rizku bych klido zvladla,vcera jsem volala mamce a pry o vikos nic nemaj,ale jestli maj prijet k vam tak at jedou a my dorazime k vam??to by slo ne
Profilova fotka
Maji, když pak budeš už vědět typ, tak se jukni na netu, ty ceny se hodně liší
No jasný... ono se to dooost liší... ale nevím proč? :-N :-D :-D :-D
Poradíme, posloužíme!!!! No to je jasný, můj krasavec černej!! No uvidíme co mamce koupíme no!! Já jsem se totálně přežrala hroznovým vínem jako!!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?