Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ne je tam já bych šukal až bych kukal... jsme na to nedávno koukaly :-D
já tam taky někdy slyším kukal ale nějde píšou právě "pukal"
nw jw tam ja bych šukal až bych mukal
:-D :-D
to je jedno co tam je, hlavně že víme vo vo gou :-D
mě se tam stejně nejvíc líbilo to jak si mačkali ty beďary :-D :-D :-D a pak ty písničky
Profilova fotka
On je ten film dobrej celej :-D I jak tam jdou po tý plážy v těch zimních bundách, to taky nemá chybu :-D
Nooooo.... nebo to hovínko :-p :-S :-D :-D
Nebo jak se DJ Bulva rychle opíjí :-D :-D :-D
Jo jo je tam pukal Kozy - vozy - kozy - vozy!! Hm tak to je hustej film teda!! No tak Řecko to mě taky láká letos jsme chtěli no, ale pořád nějaký požáry a tak tak letos Tunis! No já jsem na to éro zvědavá, bereme si sebou radši pytlíky na exkrementy!! ;-)
ty tam mas Miru:-) nemusis si je brat sebou
Profilova fotka
Miru, pytlíky tam většinou jsou. Jinak je dobrý si při startu vzít např. žvýkačku nebo bombon aby ti tolik nezalehly uši. ;-)
Článek se načítá
Noooo... toho jedinýho se zase bojím, jednou mi tak hrozně zalehly uši a to jsem žvýkala jako ďas... jen mi tam praskalo, já brečela bolestí ale asi za 30 minut pohode :-D
Hele ona se Bílá fááákt rozvádí jooo??? To je dobrá sranda :-D
Profilova fotka
Maji a čemu se divíš? Já si říkala jak dlouho jim to bude trvat.... páč Vašek je na ní dost mladej... ale třeba se fakt měli rádi ;-)
Já se tomu musím smát... ona je takvá jiná a já ji nemám ráda :-D :-D :-D a ještě je tmavá :-D :-D :-D Podle mě se rádi neměli :-D
No to jsem ale zlá... přát někomu neštěstí.. fuj Markétice palice ]-( :-( :-S tak co ještě s tou dovolenou?
A nebo otevřít hubu co???? To se prý má taky dělat, když je velkej hluk tak otevřít hubu! No tak žvýkačku mám běžně tak si vezmu teda!! No už se to blíží, abych si udělala zásoby!! Jo jo Máji ty beďary a chlupy fakt super no!
To byla chuťárna :-D :-D :-D
No to říkali dneska na rádiu, je to zase nějaká komedie né?? Už se o ní dlouho nepsalo tak si zase vymyslela tohle! Mě už ten bulvár ani nějak nebaví! Takový kecy přifouklý! Se jí teda nějak nevede už druhý rozvod během několika let no! Asi to nebude dobrá manželka hele! Ale jo možná se měli rádi, pořád se někde ocicmávali, ale on chce asi dítě a to mu ona asi už nedá! To jsem snad někde něco četla, že je to problém mezi nima! Lucka snad byla už i na umělým!! NO Máji já si píšu s jednou z diskuze Dovolená v Tunisku a ona mi radí co a jak!! Tak se vzdělávám!!! Já se tak těšíííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmm už abych tam byla !!! Na práci si ani nevzpomenu! Mílo a do práce přijdu až 6. října házím taky na to bobáka a zbyde mi 8 dní!!!
Míla tak dneska je Verča zase labilní tady! To je hrozný, radši na ni ani nemluvím. Ráno je v pohodě, pak odejde na dvě hodiny nahoru a přijde a je jak vyměněná to nechápu prostě! Takže radši mlčím hele!! ]-(
Asi ženská pro rodinu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky,hele co ta Bila to je husty ja jsem nedavno rikala,vsude delaj pred lidma komedie lasko Miluju te,vsude to vytrubujou do eteru znate Lucinu a pak najednou buuum a je to zase ji necha chudinka faakt,vzdycky to takhle dopadne ona ma smulu na chlapi,ale co mi vadi je prave,ze pred lidma na koncertech proste vsude hlasi do mikrofonu na nej jak ho miluje,posila mu pusinky no takovy trapny a pak komedie akorat....
Tohle nemam moc rad - ze ma smulu na chlapi. co kdyz maj chlapi smulu na ni?
Profilova fotka
No to je taky pravda,ale tady jde o to,ze ona kdyz nekoho ma tak s nikym nevydrzi,nevim jak jsou na tom oni ,je tak nesleduju
neee spis to myslim tak, ze je to zobecnovani. on ji treba muze bejt nevernej cokoliv, lae DUVOD te nevery nevis. proste do toho vztahu nikdo nevidime.
Profilova fotka
Jasny,ale ona ho nepodvadela takze proto pisu ,ze ma smulu,kdyby ho podvadela urcite ,uz se o tom pise :-|
Profilova fotka
me jen vadilo,jak se vsude ocucavali,a delali stoho komedie no proste jinak ja Lucku mam rada myslim,ze ma srdce na pravym miste
Čusík ségriš!! NO asi tak nějak, to bylo pořád Noidík a tak. Je pro ní prostě starej, já jsem to říkala hnedka!! Tam je docela vedro teda!! Fujjj!! No právě může to být třeba v ní, že s ní chlapi nevydrží i když navenek působí příjemně!! No jo jak píše Pepča co vztahu prostě nikdo nevidí jenom oni to vědí!!
Péti... to jsme na tom stejně... všude tahá tu její "lásku", všechny miluje... je s tím už trapná, mě jako člověk nevadí, ale jako zpěvačku ji neuznávám :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?