Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Tak nas Chorvatsko ani moc nelaka, i kdyz letos mi rikal kamarad ze tam byl na vode a super. takze uvidme. ale max. tak den u more a pak vyrazit do vnitrozemi. nejak nejsme ty opalovaci typy. :-) ale krajina tam muze byt pekna. i kdyz to spis zase ta byvala jugoslavie atd. kosovo, bosna, albanie................
Máji já mám teda taky Chorvatsko zamilovaný! Tam bych jezdila porád! Souhlas s Mílou nejhezčí to bylo na Pagu no a Makarská taky nebyla špatná a docela pěkný to bylo i kolem toho Splitu - Starý KaštěL, taky super no!! No Nahoře na Istrii jsem nebyla, lepší je to dolješ no!! Příští rok máme naplávanový Bulharsko, tak nevím to Chorvatsko no asi pak ten další rok no!! Máji jak to? Ta je sem posílá pořád???
Profilova fotka
Maji, ona ja makarská riviera a pak přímo město Makarská a tam jsme byly loni s Mirkou na svatebce :-D jako město dobrý,ale nechtěla bych to tam zažít o sezonu, i v září tam na mě bylo moc živo :-S Pepo, njn, někdo radši hory, jiný zase moře... a my tam jezdíme i ze zdravotních důvodů, takže asi tak
No já teda dřív byla úplně ujetá na opalovačku... ale minulý rok jsem byla s holkama a už mě to nebralo, první dva dny jsem z toho byla vyplácaná a pak mě to nebavilo, v moři jsem si ani nezaplavala, vždycky jsem si tam namočila jen nohy a hotovo :-N :-S takže asi tak 2x za den, a ke konci už jsme se "opalovali" u apartmánu, na jsme měli slunečník, sprchu a bylo nám líp :-D
to ja bych rad nekdy dal spis to snorchlovani. to muze byt pekny. ale kde ze jo. :-(
Miru, asi takhle, prý má pro známí lepší práci =-) :-D :-D :-D Koukám že vy jezdíte docela dost na dovču až v záři coooo??? Já bych chtěla už v květnu ale to se ještě musím poradit s Martinou....
Profilova fotka
Maji, ale já se tu nenudím, práce je dost a dost. Mirka mě zásobuje :-D jenže když ti tu během 5 minut projedou 4 auta s houkačma, tak se i otočím na té židli a juknu z okna :-p
Profilova fotka
Maji, pokud v květnu, tak to spíš tak Egypt nebo Kanáry nebo Tunis, my tam tenkrát byly na začátku června a vedro tam bylo příšerný, v květnu je ještě docela chladno např. na tu croatii, ikdyž jak kdy.... v září máš prostě krásně vyhřátý moře... no ikdyž my ho letos měli i dost teplý i na začátku července :-x
No co vím od holek tak si na ní jenom ztěžujou na Boreckou!!! No akorát loni jsme jeli v září, protože jsme měli svatbu a dělala jsem si nový pas! Jinak jezdíme v sezóně a letos jedeme v září, protože do Tuniska můžeš i v říjnu tam je teplo pořád, tak to neva!! Jinak do Bulharska chceme příští rok v srpnu, protože v červenci budeme zase týden na Třébě, to je prostě každý rok hlídání zvěře tchýňákům tak pak v sprnu vyrazíme no, protože to Bulharsko je lepří prý v sezoně pak už si nezaručí počas dobrejno! Jinak Pepčo to Chorvatsko je právě krásný i bez moře no! Třeba okolo těch Plitvickejch jezer to je krása! A jednou jsme byli na ostrově Ugljan a taky krása jeden místní domorodec nás vzal na lodičku a projel s námi ten ostrov a to byla krása no!! Vzal nás to takové krásné zátoky, kde jsme se vykoupali a jeli zpátky! Ten byl krásnej ten ostrov, byl velikej, bylo pořád kam jezdit a trajektem si byl za chvilku v Zadaru!! Určitě tam někd jeďte na kukačku, stojí to za to!! Jinak já jsem na opalování teda, já tam vydržím celý den! :-D
Tak na Kanárech jsem taky byla, ale taky až v žáři :-D ) Jo a do toho Chorvatska se chystáme na Rab :-N
Maji. proc bych jezdil na dovolenou v cervenci a srpnu kdyz je na jihu nesitelny vedro a davy? :-)
Pepo... no práááávě! My mladí a bezdětní si to můžeme dovolit, a ještě to je i levnější :-D
Článek se načítá
Hele to my jsme taky!!!!!!! :-D Já prostě na Chorvatsko nedám dopustit!! Mě se tam hrozně líbí!
No vždyť píšu "MY" ;-) :-) Mě tam nejvíc rozčilovalo že jsem si připadala jak tady na koupálku, každý byl čech nebo slovák ]-( :-( Ale Zdenin tam chce tak prostě pojedeme ať mám klid :-D
Miru, ona psala my mladi :-) :-p
Profilova fotka
Aha, takže VY MLadí si jeďte kam chcete, my starý si pojedem .... nevím kam.... příští rok chceme nějak érem a all in.... tak uvidíme co se nám naskytne. Njn, ale to máš třeba v Itálii to samý... tam většinou taky na čecha nenarazíš, hlavně v těch letoviscích :-N
A byl jste někdo v Řecku????
Já bych taky chtěl all in... a letadlem ;-) ale káááááááááááám???????? Docela mě láká i Španělsko :-N
Milu - prca. sem stejen max. o rok dva mladsi nez vy. ale mlady budem furt ne? :-)
Profilova fotka
Pepo, dyť já vím... jsem to taky psala z legrace. Maji, mě právě láká taky to Řecko, tak uvidíme kam.. anebo pak Mallorka nebo Ibiza
no Ibizááááá... ten jech noční život, to by bylo něco :-D :-D :-D
Profilova fotka
JJ, přesně tak, jako v klubu sráčů :-D
to byl peknej film
Noooooooooooooooo.... to je vonooooo :-D :-D :-D
a ty písničky co tam jsou... dokonalost!
já bych šukal až bych fukal, nebo co myslíte:-) to jeidna hlaška kteoru si tma odcad pamatuju ,ale založili na tom svou popularitu
jdu si to pustit na youtube ;-) :-D
není tam pukal??? :-N
ja nevim
aha... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?