Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Jo??,tak vidis ja tam byla jedina holka mezi ozralejma chlapama,a rikala jsem si este,ze nekomu patrim jinak bych to asi taky enpobrala prece jenom si pak dovolujou vic takhle je to dobry,No perlicky tam byli a dosti :-D
Profilova fotka
Hele segra co to tetovani sla bys do nej kam ze to chces??,Jara mi to dovoli ja ho chci sem si rikala,ze pockam kdyby me to nahodou preslo,abych toho nelitovala a drzi me to dlouho tak do toho pujdu naky malinkyyyy
No já bych šla taky klidně, hele Jarouš ví, že si stejně prosadím svoje tak co! No chtěla jsem si nechat přetetovat to na tý noze na něco jiného lepšího!! Nový nevím kam bych si dala, to už asi ne, ale to na noze nechám předělat!
Profilova fotka
Jo takhle aha,no ja se pujdu asi objednat,kolik to tak stoji?moc ne co?ja chci jenom malinky nepatrny :-D tak pro sebe
Profilova fotka
Péťo a kam ho chceš? =-)
na prdel :-)
Profilova fotka
No presne tam :-D Za krk do prostred,chtela jsem ho na stranu,ale to uz ted ne
Profilova fotka
Pepo, došla si sms? 8-)
a na levou nebo pravou pulku petro? :-) jj dosla, sem ani nepodekoval co:-)
Profilova fotka
Na obe,aby to ty druhy nebylo lito
Profilova fotka
NO právě Pepo, jsem právě nevěděla, zda došla či nikoliv =-)
kruci drzte se svejch puvodnich fotek e nedelejte tu f tom bordeeeeel :-) si vemte priklad z nas, furt to same foto
Článek se načítá
Profilova fotka
Proc bordel,ja nechci furt to samee,kazdej nemusi delat to co ty Pepo :-)
ja to tka nemyslel.rozhodne nechci abyste delali co ja. jen se proste pohorsuju nad tim ze musim rozlisovat nove fotky. clovek si na nejake zvykne a vzum, uz je to jinak :-)
Profilova fotka
To je bordel vid :-D si musis zvykat zmena je zivot :-D ; A nekric na me,nebo odejdu :-D
tak si di kdyz se ti to nelibi :-D
Profilova fotka
Si jedu caaau Ja za chvilku musim mala uz je vzhuru a je ticho takovou dobu,a mam hlada zase :-|
Profilova fotka
Pepo, neboj, já ji zatím jen tak nezměním, páč u nás nové společné foto jen tak rychle nehrozí :-D
Pepo no myslím, že nové foto budu mít já brzo!! Tak ti to změním!! :-D No ségra ty mě sereš já chci taky!! Já si dám na tu druhou půlku prdele co ty??? A pak až budeme spolu někde nahatý, tak aby nám to ladilo hihihihi :-D
Profilova fotka
No tak jo??hele ja pujdu k Richardovi tady je dobrej poradi,a hlavne to stebou probere Co se vam nelibi na nasi fotecce,musim je vsechny vystridat :-D tahle je nova tamta uz byla 14 dni stara Pepo :-D segra uz se tesis vid,hele na vinobrani jedeme do Roudnice pristi tyden razime do Libo ,uz jsem tam 100 let nebyla aby si tata poradne uzil malou ,urcite se mu styska...az mu vymele do hlavy diru tak bude koukat ta je tak ukecana o vikend jsem s ni provolala asi 20 minut :-D chtela si porat vypravet
Hm tak ta se vyplatí koukám holka?? No já nevím co bude příští víkoš!! Já jsem řekla, aby naši přijeli k nám na návštěvu, že zase 100 let nebyli oni u nás!! No tak uvidíme no! No mě by to dohodl Pavel Blaniny tady s jedním, dělá to doma /zrušil salon/ a je levnější určitě než v salonu no!! Tak nevím!!
Profilova fotka
aha tak ja chci taky neee
No uvidíme jak se s ním dohodnu! Teď si právě nechal dělat Pavel taky, má přes celou ruku a dal za to dva tisíce a má to velký no!! Tak dělá to příležitostně jak kdo chce a kdo mu co dohodí no!!
Cus, pekne rano. tak ve ctvrtek nas ceka odlet a vcera sme si oslavili to nase:-)
Profilova fotka
Krásné ranko, Pepo, jsem málem zapomněla, gratuluji k výročí ;-) Vám tu Paříž normálně závidím... taky bych se tam jela zase podívat, je tam fakt krásně x-) Hele na kolik vás to vůbec vyjde? A na jak dlouho jedete?
Krásné raníčko!! Jéé Pepčo Vy se máte romantická Paříž, to si užijete teda! No podej nám nějaké info, že bychom taky vyrazili?? Toto letí co?? Už máte taky první výročí za sebou!! :-D
Milu: ani nevim kolik to vyjde . cca. 4 500 letenky a hotel????? asi 11. fakt nevim. a jedem od ctvrtka do utery. no ja prave radce kdysi sliboval ze svatebni cesta bud benatky nebo pariz. takze loni benatky a italie, letos ta pariz. a tu a tam neco mezitim :-D
Profilova fotka
Miru, letí to letí, my už máme 423 dní od svatby =-) Pepo s kým letíte? IKdyž cena za letenku je dobrá. Oni sky4one nebo jak se ta společnost jmenuje nelítá do paříže za těch 999 Kč? Ikdyž je fakt, že já na letenky koukala na začátku roku a už to bylo dost obsazený. Ale je tam fakt krásně, byla jsem tam 2x a hnedky bych jela znova. :-D
Litaj Milu. lae jak kdy. ty levny letenky jsou jen cas od casu, na nektere spoje. problem je ze inzeruji cislo,ale nekdy v tom nemaj poplatky atd.
jo a myslim zeletime se Skyeurope, ale nevim. ja to zapomel :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?