Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
achááá, tak to ju, hele bylo hezký počásko, to jste toho měli využít - je to pěkná procházka, tak příště - a to se u nás můžete stavit že bysme sfoukli třeba i tu vinárnu hele ;-)
no praaave proto sem ti pisal. hele posli mi do IP tvuj mobil :-) myslim ze ho nemam. noo my sme si nakonec cetli a ja k tomu jeste pracoval. to bylo taky dobry
Profilova fotka
Krásné ranko, hele Pepo, kdy ty nepracuješ? =-) :-p Marti máš recht, o víkoš se počasí povedlo... to bych brala na vinobraní takhle ;-)
Krásné raníčko??? No tak o víkoš bylo počásko jedna báseň!! Od pátku až do neděle se teda vydařilo no!! To se muší nechat! Včera jsem byla výstavě v Lounech s našima, a pěkně mám ucourané nohy, ale bylo to pěkný no!! Koupila jsem tam Maxíčkovi nový obojek se šátkem tak je frajer, jenom škoda, že neměli červený šátky, ale jenom už černý no! Ale příští týden jde na stříhání tak bude fešák!! A co ségra Vy jak jste si užili chatičku?? :-D
No dneska je tam taky krásně! To se hnedka jinak pracuje!! No tak já myslím, že my budeme mít asi o vinobraní nejlépe, teda snad! Budeme na dovče!! Tak já si na Vás vzpomenu jak si dáváte burčáček!! Jo Mílo prosím tě přijde nám ještě domů něco poštou ohledně toho odletu a tak?? :-D
Milu, ja nepracuju? ani ti nevim. ale bohuzel je to proste potreba. tentokrat sem zase musel dodelat nejaky posudky do skoly atd. to se neda nic delat.
Profilova fotka
Miru, určo vám přijde alespoň email v kolik je odlet a v kolik máte být na letišti a to vám přijde minimálně týden před odletem.
Hm tak to budu docela teda nervózní!! Jo Mílo v sobotu jsem zkoukla tu svatbu konečně, tak ti to zítra hodím, ale když jste měli přípitek tak mi bylo teda ouvej, tak nějak jsem nemohla vidět po pátku alkohol!! :-D
Profilova fotka
Ty taky na to koukáš po pařbě..... :-p
No asi tak nějak, ale zvládla jsem to!! No a přišla jsem prostě na to, že na celý svatbě byl nejlepší Tvůj brácha Roman, prostě jednoznačně, to jsem se teda nasmála jak každýho zvedal do náručí, hele mě stačí málo ke štěstí!! Ale při tom obřadu fučel teda pěknej vítr, to jsem místama ani neslyšela!!
Profilova fotka
Viď, ono se to ani nezdálo, ale ta kamera to vezme no! JJ, brácha byl dobrej, vyjímečně měl i dobrou opici, páč většinou je to naopak, že je takovej urejpanej :-S
Profilova fotka
Hele Miru, nechceš zas nějaké krasavce ode mne z kalendáře? Už jich tu mám asi 4 a nějak je mi líto to vyhodit.... předtím si je vždycky brala Irča, ale když už tu teďky není .........
Článek se načítá
No a kam si je mám jako dát já no!! No nevím sem se mi nevejdou!! A domu to tahat nebudu jedině zevnitř na skříň, ale nevím no!! Tak dej inzerát hele!! :-D
Profilova fotka
Mno, to já nevím.... dyť jednou sis ho odemne taky brala :-)
Profilova fotka
Cus holky krasny den preji Jak se mate co vikos jakej byl,dneska mame pekny vedro jako sem byla venku a pekne jsme se sparily... Co je noveho devcata a chlapci Peto vcera jsem te potkala v Roudnici pryy rikal mi to Jarda ja jsem ridila tak jsem, nestihala,ale Jarda vas zdravil,tak nevim zda jste ho videli
JO jo a hnedka mi ho tu někdo právě zabral, ale už nevím kdo čoveče! Hrozně se tenkrát líbil, ale nevím čoveče komu!! Jo Mílo já věděla, že jsem něco nahoře zapomněla, máš u mě dvacáka!! :-D
Profilova fotka
Jee pepo sorry tebe samo taky zdraviim :-)
Profilova fotka
Davam si strudl od tchynule ,ale nedala tam rozinky sakraaa,ale jinak vybornej :-)
Profilova fotka
za co????? jo za tu pizzu, ale prosímtě..... až zas někdy nebudu mít a budu tě uhánět před zeleninou o drobný tak se bude hodit :-D
No Mílo jasně, ale jinak ji máš u mě!! Pomáhat si mušíme přeci?? Zdarec ségra, no víkoš byl dobrej, v pátek super pařba, v sobotu kocovina a v neděli výstava, co jako víc hele ti mám psát jako!! 8-)
Jéé já chci kaky štrůdl!!!! :-D
Profilova fotka
A jejej parba joo :-D csss tak to jo no si se zase jednou vyndala vid?, :-D :-D ja si musim obarvit sisu a vubec se mi nechce ta slavna barva bez amoniaku je pekne na prd,brzo zezloutla tak si tam hodim este jednu... Holky perete si botry v pracce ,ja jsem si je ted hodila do pracky snad se nerospadnou :-|
Profilova fotka
Jůů, taky bych si dala štrůdl... jsem o víkoš dělala makovec a dala jsem ho do dortový formy a pak ho rozpůlila a namazala mamoškou a mému mlsnému chlapovi se to moc nelíbílo :-. hlavně, že snídá každé ráno rohlík s máslem a marmeládou, ale v buchtě se mut o nelíbí :-p
JO jo ségra já peru boty v pračce běžně, neboj!!!! Se s tím budu prát v ruce né?? Si piš hele, budu muset chodit častěji, abych si zase zvykla. A co ty na chatě jak jste pařili!!
Profilova fotka
Ahojky Péťo, jj, já taky ty plátěný beru běžně v pračce, zrovinka včera jsem tam hodila Vildovi lodě :-D a v poho hele, normálně na 40
No jasně ségra v poho a botky jsou jako nový hele, těm se nic nestane!! Mílo Jarouš taky nemá rád marmeládku v buchtě!! :-D :-p :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p Mamka měla včera holky spešl koláč z hroznovýho vína a švestek a bylo to čoveče docela dobroučký!!
Profilova fotka
Ty vado, co se tu dneska děje? =-) Od rána tu lítaj hasiči, policajti a záchranka =-) Miru, fáákt, co se jim jako na tom nelíbí hele.... No je fakt, že já zase nemusím třeba mřížkovej koláč, páč spečenou marmošku taky nemusím, ale takhle je to v poho, alespoň to není tolik suchý :-p
Profilova fotka
Jo tak ja je mam taky na 40 nebyli moc spinavy,ale Viktorka mi je pollila stavou ,a byla jsem v nich na chate,no na chate to bylo super asi 15 lidi stridalo se to tam byli jsme tam od patku do nedele,hrali jsme olimpiadu ve strelbe to bylo super cely den v sobotu ,ja byla na tretim miste dobry byla sranda,vcera sme jeli domu Jara,ze si da este jedno v K a jak to asi dopadlo za dva dny se nezlil tak jako za dve hodiny v Kacku jsem myslela,ze me omejou,a hlavne ta ostuda asi 10 kluku a bordel no des... :-D
Profilova fotka
Tak Milo to ja mam taky naopak,ja nesnasim namazany veci marmeladou ,jako buchty a taak,ale mrizak miluju,koblizky,atd,ale kolac namazanej to bych taky nesnedla je to zajimavy no :-D
A jé je tak koukám, že jste zase perlili! No mě dodělaj Jarouš když jsme šli domu tak mi říká, že už je na tohle ponocování starej!! Děs fakt!! No taky měl oči nahoře jak mě pořád hlídal!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?