Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
A jak jsem psala, vážně nehodlám připravovat nějaké veselé estrády, jako jsou tanečnice, různá představení apod.. Jinak brantránkova první svatba byla na Karlštejně a taky jsme tam chvíli, když se fotili čekali a rozhodně kolem nás nikdo neběhal a neopečovával nás. Prostě jsme s tím počítali a myslím, že nám to nijak neublížilo.
Co s ním teda souhlasím je to že když se teda přijelo k nevěstě a jako žádné jídlo, žádné pití... ale na druhou stranu si myslím že přehání, myslel si asi že si z něj sednou na prdku a budou ho vítat, zouvat boty a zlatí holubi mu budou lítat do huby :-S :-| :-D :-D :-D
Profilova fotka
No to jo, jen jestli náhodou nepřijel na poslední chvíli a prostě už na to nebyl čas. Pokud vím tak psal, že se strašně chvátalo a že si nikdo jiný nestěžoval. Takže bych problém viděla spíše v tomhle.
Profilova fotka
A co už máš zařízené. Já se přiznám, že my jsme začali plánovat až nějak v dubnu. V lednu jsme tedy zamluvili obřad, v únoru místo hostiny a na zbytek byl nějak čas. Hlavně jsme do toho oba měli školu a ta měla fakt přednost. Mimochodem přesně týden po svatbě nastupuji na Mgr. studium.
Já byla na 4 svatbách a nikde nic pro hosty nebylo připravené... nikdy mi to nevadilo, pouze v jednom případě a to proto že svatba byla v listopadu a byla docela zima, všichni čekali na novomanžele aby na ně naházeli rýži a tááák... jenže oni pořád nikde, teď jdi do auta když víš že má být společné focení, někdo potřeboval na toaletu a to bylo pořád "počkejte, nechoďte nikam, oni za chvíli přijdou..." bylo to na radnici takže nás ani nenechali v tom průchodu, prostě všichni ven a tam jsme čekali :-S
Tak já zatím nic... psala jsem už do memoriálu, fotografům, do salonu kde si budu nechávat šít šaty ale ještě to není nic na 100% protože chci vědět jestli na toho 19. vypíšou termín v Ploskovicích...
Profilova fotka
Tak to je blbý, ostatně v listopadu bych se asi nevdávala. Jinak fotografka i kadeřnice mě varovali před házením rýže. Prý to zůstává vee vlasech a pacdá za šaty a na fotkách to vypadá naprosto hrozně. Jako lupy ve vlasech. ]-( :-S
Tak oni museli... nevěsta už byla těhu a nechat to na jaro tak už by zase měla mega břicho :-D Ta rýže je opravdu blbá... to já chci raději ty okvětní lístky ale stejně vím že někdo tu rýži hodi :-S
Ještě že nebudu mít žádný složitý, kadeřnici budu mít na svatbě tak se to tak nějak vyklepe a z toho nejhoršího vyčeše.... :-D
Profilova fotka
Tak to jo. Mě chtěl táta taky nechta ušít šaty, ale zjistila jsem, že by to vyšlo na šílené peníze a na jeden den to nemá smysl. Nejdřív jsem si tedy představovala něco praktického, co budu moct pak normálně nosit, ale po návštěvě první půjčovny, jsem se stejěn rozhodla pro klasické svatební. Na převlečení mám pak dlouhé letní bílé princes střih, byly zlevněné z 2000 na 1000. Akorát jsou poněkud průhledné - poněkud dost :-S
Profilova fotka
Z drdolu to fakt asi nevyčešeš. Nebo to asi už nebude vypadat jako ten původní účes.
Ne ne, já nebudu mít žádný drdol, budu mít rozpuštěné prodloužené vlasy.... jako to mám v albíku, ta blondýna ;-) Já si budu nechávat šít ty šaty jak mám v albíku a vyjdou na 7000,-
Článek se načítá
max. prý 7500,- což je pro mě skvělá cena páč za to si někde ani šaty nepůjčím, moje kamarádka má půjčovný 15000,- je sice pravda že se vším ale stejně....
Profilova fotka
Tak to jo. No na mě je potřeba víc látky - o hodně víc látky. Jestli myslíš ty rovné vlasy, tak to je úžasný účes. Odkud vlastně jsi?
Jo jo, já chci jedině rovné vlasy, nechci být za nějakou princeznu s drdolem, vyčesanýma různě propletenýma vlasama (tím se nechci nikoho dotknout) ale chci být prostě taková jakou mě všichni znají... do vlasů dám jen kytku a hotovo Já jsem přímo z LT ;-)
Profilova fotka
Já mám polorozpuštěné vlasy a v nich taky kytky. líbili se mi na jedné nevěstě rovné, jenže moje vlastní jsou lehce vlnité, takže i po vyžehlení se po zvlhnutí zkroutí.
Já mám děsně vlnitý vlasy, taky každý den... nebo spíš když vycházím z bytu tak rovnám ale stejně se to krapet vykroutí ;-)
A asi ani nebudu chtít nějakou čelenku, náhrdelník... spíš si koupím velikánské náušnice, to se mi teď moc líbí!
Profilova fotka
Já musím frčet, jdu s kámoškou do kina.
Jasan...pa
Profilova fotka
Nazdárek, koukám tady to jede i o víkendu x-)
Jasný zpráva ;-)
JASNÁ... :-D :-D :-D
N o c o j e t o h l e z a d o ch á z k u ? ? ? :-D :-D :-D
A k d y ž s i t a d y b u d e m e t a k h l e p s á t t a k n á m t o b u d o u m a z a t :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Rek bych ze je lepsi psat normalne. tak trosku klidu. toto se neda cist
Tohle se číst opravdu nedá, takže příště by to stačilo napsat na jeden řádek Májino :-p dík
Cus MAtul, jsi tu jeste?
ju Pepčo, teď jsem nakoukla, řítíme se k tchýňulce na obídek, :-D copa se děje? hele já myslela, že jste už v Paříži :-N tak jaktože tu ještě strašíš? x-)
letime az ve ctvrtek. Jsme se chteli stavit na Haznburgu, ale nakonec zustanem doma. tak nic.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?