Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jako mě uklízení vůůůbec nevadí, když mám na to klid, nikdo mi do toho nekecá tak to je fááájn... pustím si písničky a dobrý! Co nesnáším je žehlení :-( :-S
Je to možný že to byl Milan... a měl delší vlasy, to je jediný co vím ;-)
Hm tak tady už taky prší, zrovna když máme jít samozřejmě za chvilku domu!! No mě taky ne, když pak vidíš, že to máš hezky uklizené a čisté tak je to pěkný no!! Hm tak já moc nežehlím, snažím se kupovat trička co se nežehlí i Jaroušovi, já prakticky žehlím tak 5x do roka cca!! Akorát žehlím Jaroušovi trička na ven a cejchy a rifle si přejedu, když je peru!! :-D
Profilova fotka
Tak to já žehlím všechno, snad krom ponožek, :-x já zas totiž mám ráda, že to prádlo po tom vyžehlení je takový jiný, měkčí nebo jak to nazvat.... ikdyž je fakt, že žehlení taky nesnáším, takže většinou žehlím, až když nemáme co na sebe :-N
Hm to mě to nebaví jako, já tam právě dávám zase hodně aviváže, ale jako tríga na ven Jaroušovi žehlím to jo, aby to neměl jako, když to měl skot v držce!! Mě to připadá taková ztráta času já nevím!!
Profilova fotka
Ja jen estli to nebyl Tocina ;-)
Profilova fotka
MIru, ale dávat hodně aviváže také není dobré.... už nevím kvůli čemu, ale vím, že to není dobré, možná i kvůli pračce, a i prádlo se snad tím více ničí... ale kecala bych. Někde jsem o tom četla, ale už nevím kde. No mě přijde ztáta času všechno, co je kolem domácích prací, utřeš prach a za dva dny ho tam máš znovu, to samé s podlahou, vytřeš ji a zas chvíli můžeš zas :-S
Já dávám prostě tu odměrku plnou co mám v pračce né zase litr, prostě jak je odměrka v pračce tak ji dávám plnou a trošku ji i ředím a pak to prádlo voní hrozně dlouho ale!! No Mílo asi tak nějak helel, to mi povídej a my máme v obýváku všechen nábytek černej, takže to bych mohla utírat prach každej den! A ještě ke všemu Jarouš v obýváku jako jí jo!! :-o
Holky Laurinová porodila má dceru Máju!!
Kde to je psaný????
No tak mě to nevadí, vytírám 2x-3x týdně, prach utírám 1x týdně, vysávám taky 1 týdně takže to je dobrý... koupelnu druhu 1 za 14 dní, povlékám po měsíci :-N
Profilova fotka
Jé Máji, nechceš jít uklízet k nám? mě to tedy brutálně nebaví a přímo nesnášim žehlení. Jinak, ale nejsem prase, uklízím tak 2x týdně - myslím ten generální úklid. Jo to s oknama je to horší, dostala jsem se k nim po půl roce.
Článek se načítá
No tak okna dělám 4x do roka :-N
No čááááááuuuuu, se omluvuju za nepřítomnost - ale znáte mě - z práce už ani ťuk- radši, nebudu poslouchat, že to někoho pálí :-o Předem - picošku nakonec doma zbouchal Peťa k snídani, jak přiletěl, tak se na ní hned vrhnul - a hned volal, kvůli těm colám, co to jako mám na tom stole vyskládanýho :-D takže ten si je dal hned chladit :-N . Pavlí díííík moc :-N Mirčo nemáš za co děkovat, to je noumálka, od čeho jsou kámoši že :-D už jste zkusili s Jaroušem ten kryt? hele a jak jsem říkala - ve vaně - si to užijte, ale ve studený vodě, tak jsem na vás zvědavá, jak dlouho tam vydržíte :-D :-D - nejlíp bude, když si nejdřív zacvičíš pilates a pak vlezete do té vany i s krytem :-D - a propooo - už jsi na to koukala? Míloo, tys snad ani neříkala, že tě bolel zoubek... chuděrko, tak doufám, že už to snad přešlo a víkend bude v klídečku. My si uděláme pěknej večír - takže všem dopředu přeju krásnýýý víkend 8-)
Profilova fotka
Čauves! Teda koukám, že to tady pěkně frčí a že máme novou nevěstinku! ;-) Mě neštvěte s tím úklidem, jo? Já nemám vytřeno už asi měsíc, ale nějak mě to netrápí! :-D Stejně chodíme domů jenom spát. Ale kdyby mi někdo chtěl třeba vytřít, tak bych se nezlobila :-p Přišla jsem se rozloučit, dneska večer frčíme do Chorvatska, tak se tu mějte pěkně a opatrujte se, papa :-x
Profilova fotka
Ahojky holky krasny vecer,Litsea krasne si to uzijte juuu se mate takppaaaaaaa Hlasim se od pani tchyne,malou ted koupe tak mam casek na pc :-D ja se pripravuju na vecer uz at tam jsme uz se tesim,to bude mazeec... Mato uzijte si krasny vecer milo at zoubek nebolinkuje segra hele chces byt moderni tak utirej
Tak si to tam uzijte Lit. i kdyz pisu pozde a uz si to asi neprectes:-)
Čauky... jsem si myslela jak budu muset dočítat a vy jste tady skoro nic nenačmárali ;-) :-D :-D :-D
tak pred rokem bylo o neco tepleji a min pod mrakem koukam :-) i kdyz uvidime v pondeli
Tohle počasí je tak akorát.... :-D
i kdyz ted uz se to vybralo
a bude vedro ]-(
Profilova fotka
ahoj, no já doufám, že to počasí vydrží celé září. Aspoň si to přeju.
ilon... budu držet palečky ;-) Já myslela jaký tam není pařák ale chcíli sedím na balkoně a docela mi bylo chladno, takovéhle počo na svatbu.... joooo, to by bylo :-D
Profilova fotka
Máji, děkuju. Už se to blíží.
No koukám koukám, včera jsem byla u kamarádky, vdává se hned den po tobě a taky už má nerváčky a šimrání v brůšku :-D :-D :-D
Profilova fotka
No, u mě už ty nervíky také pracují. Už jsem měla i na jazyku zrušení svatby, jenže se bojím, že by na to kývnul, takže to fakt nevyřknu. :-D :-D :-D Jinak k té diskuzi ohledně vypočítavé záležitosti české svatby si fakt myslím, že pisatel byl pouze uražený a prostě si nezjistil podrobnosti. Navíc ani nenapsal, co měl v pozvánce.
Profilova fotka
Jinak my máme fotografku paní Brunnerovou, její práci znám a když jsem s ní mluvila, říkala, že focení je tak na 10 max na 15 minut. Už to dělá 30 let. Můžu ji i s klidným svědomím doporučit.
No já jako nechápu co tam chce řešit... podle mě vidí jen to špatný a dělá chytrýho, chtěla bych vidět jeho svatbu!
Profilova fotka
Přesně to jsem tam napsala, já taky na pár věcí zapoměla a taky se na to dotyční zeptali, tak jsme to vyřešili a bylo to.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?