Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Mno Miru a je v tom snad nějaký problém? :-D By už chtěla další vnouče jo? Hele teďky tu mám jednu, co je už ve 38 babičkou.... děs..... to je skoro jako kdyby můj brácha už byl děda :-.
No tak já mám známou, je stejně stará jako já-19 a už je v 8 měsíci.... její mamča jí měla v 18 takže taky mladá babča :-D
Mě teda mamka měla pozdě-ve 24 (což na tu dobu bylo pozdě) takže když by ve 45 byla babčou tak to zase není nic hroznýho :-D
Ale třeba Zdenoušovi je 35 a ještě minulý rok dítě nechtěl, prostě se prý na to ještě necítil.... :-N
jako ve 45 babicka, je docela sila bych rek. dooost mlada na babicku
Profilova fotka
Maji, no my, jo, ale příroda ne :-D
No jsme s Jaroušem od sebe 1 rok a dítě chce už tak cca 2 roky!! Mílo v čem myslíš problém?? No jo mamka by chtěla od nás a hlavně náš táta čeká na kluka no! Jinak mě mamka měla v 17 letech a babičce bylo tenkrát 40!!
Mílo neboj ona se umoudří!!! Nebude jí to trvat věčně Vám nepřát!! Počkej nakonec budeme spolu!!! :-D
no ale moje máma nemůže nic kecat, ví že chodím se starouškem a že on věčně čekat taky nebude :-D :-D :-D Zase jeho rodiče už na to věk mají :-D
Profilova fotka
No jako, že si nedovezete toho malýho tuniskánka :-D :-p
ty vole Miru, tak to je dost husty, 40 leta babicka. tchyni neni jeste ani 50 a uz je a prijde mi to nezvykly. to nasi si este par let pockaj, a budou mit ten spravnej vek aspon.
No to je právě ončo, že když máš staršího partnera tak to se nedivím, že určitě naléhá, ale já to prostě nechápu u nás! On už se prostě vidí s kočárem no!! :-D Mě by třeba v životě nenapadlo, že by moje ségra měla dítě takhle brzo, sice nechtíc, ale protě ho má a je šťastná?? Za chvilku načouhne divizna!! :-D Jo jinak Mílo dárek mám, takže můžeme večír razit. Bláňa psala, že tak nějak kolem tý sedmý před Sokolkou!! Já tam jako nejdu sama, tam to bude samej neznámej!
Článek se načítá
Chlap měl hemoroidy a byl na vyšetření u doktora. Večer v hospodě se ho kamarádi ptají, jak probíhalo vyšetření. On povídá:"No,chytil mě zezadu levou rukou za levé rameno a ukazovák pravé ruky mi strčil do zadku... Ne, ne, počkejte, pravou rukou mě chytil zezadu za pravé rameno a do zadku mi strčil ukazovák levé ruky... Ne,ne,počkejte,oběma rukama mě chytil za ramena a....... To je hajzl !!! Hele moje ségra naši taky udělala brzo prarodičema, ale to je taky tím, že naši začali brzo no!! No Mílo já myslím, že je v tom problém a velký - moje ANTI! To Jarouš neprostřelí a on se o to zatím asni nesnaží!!
Tak jako nééé že by naléhal ale tak někdy něco prohodí... ;-) Víš jak, jeho kamarádi, spolužáci už děti mají tak když někam jdeme a vidíme jak tak to je pořád "no a co vy, kdy to plánujete, taky už nejsi nejmladší..." no znáte to néééé :-D U něj doma taky někdy mají narážky, i na jeho ségru, té je 28 a dítě taky ještě nemá a ani vdaná není... tak ta si asi taky někdy vyslechne :-S
Jo jo Máji to znám hele! Jardy rodiče na nás taky tlačí, přitom mají dvě vnoučata od Jardy ségry! Já jí vždycky řeknu příští rok, pak po svatbě, po svatbě už je rok, no co jí mám pořád říkat jako?
No Máji tak to si umím představit hele, že si občas něco vyslechne, já to mám to samý!! Ale tak nějak už to přehlížím!! A hlavně taky moje babička, že se snad ani nedočká a tak! No jo no!!
Kam jste se jako ztratili všicíííí!! Jste usnuli né?? 8-)
Uklízím.... večer razíme na večeři a pak i yhobce tak ať mám na zítra klííííd ;-)
Hm tak to jo, já jsem právě tak nějak poklízela ještě včera večer, když jsme přišla k krafandy, abych právě dneska nemusela, dneska jsem jenom koupila knédl a mám hotovson!! A večer jdeme pařiiiiiiiiiiiiiitttttttttttt!! Mílo nedělej, že děláš!! ;-)
Profilova fotka
Miru, makám, divný viď.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už nemakejte, je pátek, to už je malá sobota.
No to jo hele!! Já taky, ale pořád nakukuju!! Jééé mám naladěný řádio a hrajou mi tu píšničku z Chlapci a chlapi! No super hele tady pařím jako blázen!! Mílo katalog nic moc co?? Sem nic nevybrala!! A to mám pro tebe další prázdný obaly!! Aby mi tak došly sprcháče??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jak jako MIru, že sis nic nevybrala? ]-( Koukej si něco vybrat nebo ťa vyměním!!!!! :-p :-D JJ, je fakt, že to nějak slábne... ale já tam asi vezmu manžovi už k ježurovi tu novu pánskou vůni, docela mi voňánkuje :-)
Profilova fotka
Cuusik krasny den preji,ja ted stavala,a mam plno prace este,nemam ani sbaleno na cesty ty vado tak jdu na to :-| Se mi teda vubec nechce,ale jdu no,nejraci bych este chrnela.... Tak vam preji krasny vikënd :-)
Profilova fotka
No čauuuuuuu Péťo a tedy zase čau no! :-N
Čusky ségriš?? Ty jsi chrápala jo?? No to je bordel teda!! No Mílo nevím no nic mě nezaujalo a vůni dostane Jarouš určitě od naší mamky od Avonu taky no!! No musím se krotit, nemám to kam dávat doma!! Děsný!! Mám plný skříně! Jsem si nechala udělat větší skříňky, že tam dám i ručníky a mám tam všude jenom sprcháče a krémy a ručníky jsou stále na stejném místě!! ehm no Tak zase ségra čau no!! A dneska mi volala mamka, že už je i novej Avon!!
Uklizíno, utřený prach, vyluxováno, vytřeno, povlečeno, umytý nádobí, udělaný salát... no co více si přát :-D :-D :-D Za chvíli jdou moje holky Gilmorů tak jdu čučet ;-) :-D
Profilova fotka
No chrapala no,vcera jsme si dala vino a nak jsem nemela miru,hele tady prsiii
Profilova fotka
Majino hele nesoletla jsi si to jmeno??nejmenuje se ten kluk MIlan??
Tady zatím neprší!! Hm Máji nechceš si udělat i u mě brigádku????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?